• Autor
    Odp.
  • Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    mnie zastanawia jaki może być orientacyjny koszt całej sesji, takiej zeby zobaczyć efekty i ewentualnie co ile czasu sobie taką sesję zapewniac

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    To jeszcze zależy jaki chcesz ten masaż. Ja sobie chodzę do studia masażu to za taki klasyczny płacę od 50zł, czas trwania około 50min, z kolei relaksacyjny całego ciała 100zł, czas trwania około 45min.
    Wiem że jest chyba jeszcze masaż antycellulitowy (ja tam z niego nie korzystam 🙂 nie muszę).

    Mnie osobiżcie podoba się masaż kamieniami 🙂
    (czas trwania masażu: do 60 minut – cena: 140zł)

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Czeżć, Jestem masażystą w klubie sportowym Krakow Tigers, więc mogę powiedzie ze masaż ogromnie pomaga w leczeniu kontuzji, z na pewno w regeneracji organizmu. Największe przeciążenia dnia codziennego kumulują się w miężniach szyi i karku więc polecam masaż tych okolic. No i jeszcze masaż stopy jest bardzo fajny 😀

    Suissi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Dla tych którzy nie potrafią a chcą sie nauczyć..lub chca zeby nauczyc kogos:) masazu polecam strone [usunięto_link]
    świetna i dużo technik wraz z opisami:)
    Polecam takze szereg ożrodków (oczywiżcie nie wszystkie) SPA, gdzie masaże i kąpiele są na porządku dziennym i oczywiżcie na najwyższym poziomie.
    Z badań wynika że Polacy wybierają sie do SPA żrednio 2 razy do roku…myżlę że będzie to w najbliższym czasie stopniowo przyżpieszało – warto zatem sprawdzić dlaczego jest to takie popularne:)

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Mysle, ze facet powinien robic kobiecie masaz stop. Nie dosc, ze relaksuje i odpreza to czasem zacheca do czegos wiecej! Oczywiscie tylko trzeba pamietac o zadbanych stopach!

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    masaz stop to swietna sprawa i swietnie dziala! wiem cos o tym…

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Hehe tak, tak to jest swietne 🙂

    punia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    ogolnie masaze sa wietne bez roznicy czy stop czy czegos innego . wazne zeby miec o tym troche pojecia jak chce sie komus robic:)

    Suissi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Mi robił chłopak masaż pleców….i do teraz strzelają mi 3 górne kręgi kręgosłupa….

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    oj joj , a niepowinnas pujsc do kogos zeby Ci to nastawil??

    Suissi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    tak sie zastanawialam…ale nic mnie nie boli..nie czuje sie jakos niekomfortowo z tym..po prostu jak mocno wyprostuje plecy to mi czasem strzela …:]
    Moze stworze w moim mężczyznie wyrzuty sumienia z tego powodu i kaze mu wykupic mi jakis pobyt w osrodku rehabilitacyjnym 😀

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    kurczę, jakoż nie lubię być masowana – spięta jestem do granic ostatnio i za bardzo zmęczona, żeby przetrwać pierwszy ból
    ale masować lubię i podobno umiem

    punia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    lepiej isc z tym do specjalisty bo za pare lat moze to dac Ci sie we znaki

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Wiedziemka to dobrze, ze umiesz masowac:) ale zeby nie lubiec byc masowana?? . Przeciez to takie ralaksujace i w ogóle. Masaż czasem jest potrzebny wlasnie zebys nie byla taka spieta musisz czesciej z niego korzystac!

    Suissi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    kurczę, jakoż nie lubię być masowana

    przez profesjonaliste/kę ?? nie mozliwe zeby nie 1’pomagało 2′ było przyjemne 😉
    przez swojego mężczyzne nie możliwe zeby nie 1′ było przyjemne:) bo z pomaganiem moze byc problem:D heheh na moim przykładzie…ale spoko:)
    Na majówkę jade z chłopem:p na masażyki
    ostatnio glożno jest o Wellness i spa to sie skorzysta poki moge (pozniej moze nie byc czasu)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dobry dział.."

Przewiń na górę