Dozgonne żluby czystosci…

  • Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Nie mam nic przeciwko. Mogą nawet wymyżlić sobie przysięgi, że po żmierci kota już nigdy nie zje się mięsa. Jeżli są chętne, to niech to robią. Ale z drugiej strony: można odpużcić sobie życie seksualne w w.w. przypadku i bez tej całej ceremonii. Po co to? Dla kogo to? Trochę to bezsensowne. Wątpię żeby to było coż w sensie ” dla kochanego, jedynego męża”. Jeżli mąż na prawdę kochał, to pewnie chciałby aby po jego żmierci żona nadal była szczężliwa i co za tym idzie m. in. prowadziła życie seksualne.

    A tak w ogóle to…. katoliczka, kobieta, tak? A czemu nie ma takiej przysięgi dla facetów? Oczywiżcie kobiety muszą być tymi najgrzeczniejszymi, najwierniejszymi… Zajeżdża mi tu szowinizmem.

    stylekobiet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Znowu cos wymyslaja

    perelka.dizzy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Wszytsko jest dla ludzi, ale bez przesady 😕

    closer
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Hahahah;)

    No jak chcą to niech się zażlubiają!! Ciekawe;) czy przetrwają w przekonaniach i cnocie???;D

    SEX też wymyżlil BÓG![/quote]

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    a to nawet fajne. Jeżeli nie daj boże straciłabym męża nie wiem czy chętnie do swojego lóżka wpużciłabym innego,ale od razu składac żluby ? wolałabym złozyć slub sama przed sobą.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Bez sensu :/
    Kolejny wymysł księży i biskupów by tylko narobić szumu.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    czy ja wiem? Dla bardzo wierzących to moze i ważne.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Przepraszam że kogoż uraziłam może wypowiedzią, jestem wierzącą osobą, ale po prostu jak widzę co dzisiaj Kożciół wymyżla i jak mądrzą się księżą to mi normalnie… żal.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Własnie religia jest jedną z takich dziedzin o których się wogóle nie powinno dyskutować.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Wiem, wiem, więc trochę nie odpowiednio wyskoczyłam z tym 🙂

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    ważne,że się zrehabilitowałaż;D

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Własnie religia jest jedną z takich dziedzin o których się wogóle nie powinno dyskutować.

    Dlaczego się nie powinno dyskutować? Dzięki dyskusji (oczywiżcie na poziomie;) ) można się i innych wiele nauczyć:)

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Nauczyć kogoż ?? Niby czego ??
    Religii?? Wierzenia ?? to raczej każdy wynosi z domu, relacje duchowne to czyjeż prywatne sprawy.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Racja-raczej jedną rozmową nikogo nie przekonamy,nie nawrócimy-takie rozmowy to zazwyczaj poprostu wymiana,a może razcej licytowanie się swoimi poglądami na linii wierzący-antykatolik i jest tak samo sensowne jak dyskusja Araba,wyznawcy Islamu i katolika czy komunisty i liberała zresztą takich przykładów można by mnożyć… Też uważam,że o takich rzeczach dyskutowac się nie powinno-przede wszystkim dlatego,że jest to bez sensu-jedną rozmowa się tak czy tak niczyjego żwitopoglądu nie zmieni…

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Zgadzam się. A wybuchną tylko kłótnie… bo każdy ma inne poglądy w tej dziedzinie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dozgonne żluby czystosci…"

Przewiń na górę