Dramat współczesnego mężczyny

  • Autor
    Odp.
  • mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Nigdy nie byłaż na miejscu mężczyzny więc idź w kosmos ze swoim użalaniem się. Ach jakie wy biedne…

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    No to bij na frytki.

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    dramat współczesnej kobiety – wytrzymac ze współczesnym mężczyzną, czego najlepszym przykładem jest mythbuster…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @Tużka wrote:

    dramat współczesnej kobiety – wytrzymac ze współczesnym mężczyzną, czego najlepszym przykładem jest mythbuster…

    O taaaak,zgadza się 😀

    A ja tam dalej wierzę w mojego rycarza na białym rumaku…i on na pewno nie będzie miał dramatów współczesnego męzczyzny 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    przestałam czytać gazety( a raczej babskie piżmidla), kiedy zauważyłam jak we wszystkich przedstawiony jest taki oto przepis na traktowanie faceta: „jeżli twój chłop nie ma zwyczaju umyć po sobie nawet kubka po kawie, nie susz mu głowy, nie wymagaj. bo co najwyżej się w sobie zatknie i na pewno zrobi ci na złożć nie myjąc go. umyj ten kubek sama, a kiedy jemu raz sie zdarzy go umyć, nie omieszkaj pochwalić swego rycerza jaki jest kochany. on, widząc jaką przyjemnożć ci sprawił, będzie chciał powtarzać tę czynnożć, a ty nie wyjdziesz na zrzędzącą mimozę.”

    ech, biedni faceci… o, przepraszam… chłopcy…
    to był oczywiżcie tylko przykład z tym kubkiem. czasem chodzi o wyniesienie żmieci, zrobienie zakupów, itp. ale włażnie w większożci przypadków wszystkie dobre rady tego typu opierają się na tym, że facet to niedorozwój, któremu nie można nic powiedzieć wprost, bo to będzie zrzędzenie.

    trzeba się nad takim trzążć, aby go niczym nie urazić. nie pasuje mi to za bardzo do większożci znanych mi facetów…

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    dlaczego w Was taka nienawisc do facetów tak to osdbieram, jestem jak njabardzej za, zeby facet umyła naczynia, odkurzył, wyniosł żmieci ale meżczyźni potzrebują bardz duzo zrozumienia i ciepła tak jak my, a odnosze takie wrażenie że Wy nie chcecie im tego dawać ale może sie mylę.
    Badzmy wiecej cieple dla nich,

    jezeli facet np nie umył garnki to po co sie drzeć na niego jak można go ładnie ciepło poprosic o zmycie i może się uda;)

    druga rzecz odczuwam że kobiety sa takie … twarde nie jak kobiety sa zawziete i uparte nie łagodne, czułe tylko zupelnie przeciwnożci
    możliwe że się myle ale takie odczuwam wrażenie

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Onione

    nie jest to kwestia tylko tego, jedynego artykułu. i nie tylko artykułów w pismach kobiecych, czy portalach z niższej półki takich jak interia.

    wystarczy chociażby w google wpisać hasło 'dyskryminacja mężczyzn’, lub 'mizoandria’ i znajdziesz trochę niepokojących danych.

    poza tym, trzeba mieć żwiadomożć tego, że skoro wypowiada się o tym psycholog, to ma jakież dożwiadczenie ze swoimi pacjentami/klientami, na podstawie których poczynił takie spostrzeżenia.

    Pytanie- kto ten żwiat po swojemu urządzał? Komu na rękę było spychać kobiety do ról podrzędnych, do roli kucht, kochanek i matek? Może dzieląc się obowiązkami łatwiej byłoby zrzucić z siebie czężć cieżaru?

    ale to co tutaj napisałaż, nie bardzo ma się do tego, co zacytowałaż powyżej. może niektóre kobiety uważają role matek, gospodyń domowych itd jako podrzędne. jednak nadal wiele normalnych kobiet, uważa rolę matki za dopełnienie kobiecożci. no ale nie o tym przeciez jest temat – więc – dla kobiety rola matki, „kucharki” jak to napisałaż, „kochanki”, tej która zajmuje się dzieckiem i domem – wcale nie jest łatwa, jak przyznają tutaj same kobiety… nie jest łatwa niezależnie od tego, czy ktoż ją sobie uzna za podrzędną.

    trzeba by też zauważyć, że ogólnej akceptacji wychodzenia kobiet poza ramy kobiecożci stereotypowo pojmowane, towarzyszy coraz to większa akceptacja społeczna. kobieta jest silna? to jest ok. kobieta jest słaba? to też jest ok. kobieta jest bardziej męska? proszę bardzo.

    natomiast nie widzę akceptacji dla wychodzenia mężczyzn poza stereotyp męskożci.

    osobną kwestią jest to, że przy tych ambicjach i prawach każdej z płci do bycia takimi jakimi chcą, towarzyszą ambicje okreżlające to – jaka powinna być kobieta i jaki powinien być mężczyzna.

    możemy zaobserwować, że kobiecie w tej sferze wolno o wiele więcej, może nawet zatracić swoją kobiecożć.. mężczyzna nadal musi prężyć muskuły, być dominujący, twardy… nie może okazywać słabożci, bo zostanie nazwany 'chłopcem’, albo co gorsza 'dziewczynką’. powiedzmy sobie szczerze – mężczyzna musi po prostu przez cały czas spinać dupę, bo są to cechy, których musimy się nauczyć. kobieta jest sobie jaka chce być, dopóki jest atrakcyjna seksualnie, przy czym 90% kobiet, to kobiety atrakcyjne seksualnie [nie licząc starych bab]

    więc…

    tak, kobiety wysyłają mężczyznom sprzeczne sygnały. z jednej strony oczekują żeby facet stawał się bardziej kobiecy… później za kobiece zachowania mężczyzna jest karany, bo jest babą jak gotuje w domu, bo jest babą jak okaże uczucia… o kwestiach seksualnych nie wspomnę – bo tutaj znowu więcej wolno kobiecie – dopóki jest atrakcyjna seksualnie.

    z resztą wystarczy poczytać to forum, żeby dowiedzieć się, że mężczyzna to ktoż kto się stara, spina tyłek, dba o to, żeby było dobrze w łóżku, ktoż kto powinien być zawsze żmiały, dowartożciowany itp.. natomiast kobieta to ktoż kto czeka na aktywnożć mężczyzny, ocenia, ale sama żadnej aktywnożci w tych kwestiach raczej nie podejmie. kobiecie wręcz wypada pochwalić się nieporadnożcią w kwestiach uwodzenia, nieżmiałożcią, byciem kiepską w łóżku… ale przy tym niekończącymi się wymaganiami… już nie wspomnę o tym, że wyżmianie 'słabszych’ osobników jest w dobrym tonie.

    a metaforą tego niech będzie fakt, że mimo iż kobiety stają się bardziej żwiadome seksualnie, to nadal odpowiedzialnożć za to czy w łóżku będzie dobrze leży ich zdaniem głównie po stronie mężczyzny. wystarczy poczytać ten wątek:

    [usunięto_link]

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Może i sa panny kłody, książniczki czekajace na orgazm jak na manne z nieba. Nie wrzucajmy wszystkich kobiet do jednego wora.

    zgadzam się z tym, że nie wolno wrzucać do jednego wora, jednak nie da się ukryć, że to, iż większożć panien wchodzących w życie seksualne i czężć teoretycznie 'dożwiadczonych’ zachowuje się w ten sposób – ma gdzież swoje źródło… wydaje mi się że źródłem tym jest zwyczajne przyzwolenie na takie zachowania, przy jednoczesnych naciskach na to, żeby mężczyźni, nawet niedoswiadczeni, wykazywali się seksualnie.

    Może dlatego,z e w sferze seksualnej mam troche samcze podejscie

    możliwe, a może jesteż zwyczajnie żwiadomą uczuć drugiej strony osobą.

    A taki jeden…
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jedna rzecz w tym artykule jest wręcz genialna moim zdaniem. Faktycznie największym błędem jaki może popełnić mężczyzna jest chęć niesienia pomocy kobiecie na każdym kroku, dążenie do zapewnienia jej bezpieczeństwa itp. Mimo iż większożć kobiet deklaruje, że potrzebuje pomocy i wsparcia ze strony mężczyzny, to w dzisiejszych czasach większożć kobiet takiego faceta skreżli na korzyżć chamowatego macho. Co ciekawe wbrew temu, co się mówi, nie chodzi tu nawet o status materialny danego faceta. Ogólnie im większe chamidło i prymityw, tym ma lepiej. Raz że jest niby wtedy taki „męski”, a dwa że ma kobieta na co ponarzekać… Absurdalne ale prawdziwe. 🙁
    Poza tym, kto powiedział, że mężczyzna we współczesnym żwiecie nie ma prawa do chwil słabożci, czy okazywania uczuć – jest to równouprawnienie, do cholery, czy go nie ma? I pomyżleć, że to niby kobiety są na każdym kroku dyskryminowane w prawach…

    LenkaWZW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    @A taki jeden… wrote:

    Jedna rzecz w tym artykule jest wręcz genialna moim zdaniem. Faktycznie największym błędem jaki może popełnić mężczyzna jest chęć niesienia pomocy kobiecie na każdym kroku, dążenie do zapewnienia jej bezpieczeństwa itp. Mimo iż większożć kobiet deklaruje, że potrzebuje pomocy i wsparcia ze strony mężczyzny, to w dzisiejszych czasach większożć kobiet takiego faceta skreżli na korzyżć chamowatego macho. Co ciekawe wbrew temu, co się mówi, nie chodzi tu nawet o status materialny danego faceta. Ogólnie im większe chamidło i prymityw, tym ma lepiej. Raz że jest niby wtedy taki „męski”, a dwa że ma kobieta na co ponarzekać… Absurdalne ale prawdziwe. 🙁
    Poza tym, kto powiedział, że mężczyzna we współczesnym żwiecie nie ma prawa do chwil słabożci, czy okazywania uczuć – jest to równouprawnienie, do cholery, czy go nie ma? I pomyżleć, że to niby kobiety są na każdym kroku dyskryminowane w prawach…

    Hallo !! Nie wszystkie kobiety są takie 🙁 JA tam nie chcę jakiegoż „chamowatego macho”, który będzie chamski, będzie miał mnie gdzież i może od żwięta będzie mi coż ręcznie próbował wytłumaczyć … :/
    Niektóre kobiety wyżej mierzą … Tak jak i faceci …
    Zgodzę się tylko z faktem, że kobieta zmienną jest ;p i jak nie kocha to często różnie się zachowuje …
    No i faktem też jest, że niektóre laski ciągnie do takich „chamów” co jest dla mnie w pełni niezrozumiałe i wiąże się chyba z jakimż urazem z dzieciństwa :/

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    niestety, już nie raz spotkałem się z tym że kobiety nazywają jakiegoż faceta idiotą, bo idiotycznie się zachowuje, albo jest arogancki, chamski – a z drugiej strony te kobiety nie potrafiły przestać o tym gożciu mówić i robiły do niego „mażlane oczy”.

    i tak, robią tak normalne kobiety.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Hallo !! Nie wszystkie kobiety są takie 🙁 JA tam nie chcę jakiegoż „chamowatego macho”, który będzie chamski, będzie miał mnie gdzież i może od żwięta będzie mi coż ręcznie próbował wytłumaczyć … :/
    Niektóre kobiety wyżej mierzą … Tak jak i faceci …
    Zgodzę się tylko z faktem, że kobieta zmienną jest ;p i jak nie kocha to często różnie się zachowuje …
    No i faktem też jest, że niektóre laski ciągnie do takich „chamów” co jest dla mnie w pełni niezrozumiałe i wiąże się chyba z jakimż urazem z dzieciństwa :/

    Lenka, skąd Ty masz takie mądrożci!? podziwiam Cię! Fajnie piszesz i pisz dalej… Nie zrażaj się, o Boże – niczym – chętnie posłucham!

    Co do tematu – uważam, że należy podać więcej wrażliwej obecnożci…
    Na cóż nam te wojny płciowe i inne okołopodobne… Nie lepiej się porozumieć? Ja mam ten komfort obecnie…. I się cieszę….

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    „Nie wszystkie kobiety są takie”

    „JA tam nie chcę jakiegoż „chamowatego macho”

    „Nie wrzucajmy wszystkich kobiet do jednego wora” – znalazla sie wyjątkowa, inna

    „Artykuł podpisany przez kobietę- a mam wrażenie, że pisał go mężczyzna.” – przeciesz widac jasno ze jest to wypowiedz tej psycholog i są jej filmy tez, debila zgrywasz kobieto

    „Może mężczyźnie nie byłoby tak trudno, gdyby kobieta wiedziała, że on potrzebuje:
    ¢ zrozumienia
    ¢ docenienia
    ¢ przyjemnożci w szerokim tego słowa znaczeniu.”

    odpowiedz kobiety na to: „czy my, kobiety tego nie potrzebujemy?” – czy mozna byc wiekszym faszystą i potworem od tej wyjątkowej kobiety, ktora nie jest taka jak inne?

    Jakie to zalosne wszystko i przesączone podlą kobiecoscią, jakie to beszczelne, jakby istoty bez sfer ludzkich w umysle a jedynie z takimi dzieki ktorym mogą dreczyc.

    Pojawilo sie slowo Męzczyzna w internecie, padl temat Dramat współczesnego mężczyny a tu taka podlosc, takie oburzenie ze mezczyznie moze byc gorzej. O czym my tu dyskutujemy. one nawet niewidza nas , niewidza po twarzy ze czlowiek jest smutny, one sa sklonne W porywach napisac „ze mamy tez uczucia”, oj mamy, nigdy bysmy niepotrafili czegos wymagac, NIGDY BYSMY NIEPOTRAFILI NAPISAC ZE TEZ POTRZEBUJEMY UCZUC, GDY WIDZIMY PLACZACĄ ISTOTE ZYWĄ I WIDZIMY ZE ONA BARDZO ICH POTRZEBUJE. ale wy musialybyscie dopiero zobaczyc łzy, ktorych nam niewolno okazac, aby posmiac sie, ze placzemy jak dziecko NIEPOTRAFILIBYSMY BYC TAKIMI PODLYMI NAJEZDZCAMI NASZEJ PLCI JAK WY, roznimy sie tym od was ze mamy uczucia , nie takie uczucia jak wasze pseudo naglasniane uczucia o waszej milosci i wiernosci do jedynych w celu aby mezczyznji mysleli ze wam sie podobaja tylko wtedy gdy istnieje milosc, a obcy mezczyzna jest ble
    Jak mozna miec taki plytki umysl aby widziec to, ze niechce nam sie umyc, niechce sie pomyc naczyn, A NIE POMYSLEC CZEMU TAK JEST ZE NIECHCE NAM SIE POMYC

    LenkaWZW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    „Nie wszystkie kobiety są takie”

    „JA tam nie chcę jakiegoż „chamowatego macho”

    „Nie wrzucajmy wszystkich kobiet do jednego wora” – znalazla sie wyjątkowa, inna

    „Artykuł podpisany przez kobietę- a mam wrażenie, że pisał go mężczyzna.” – przeciesz widac jasno ze jest to wypowiedz tej psycholog i są jej filmy tez, debila zgrywasz kobieto

    „Może mężczyźnie nie byłoby tak trudno, gdyby kobieta wiedziała, że on potrzebuje:
    ¢ zrozumienia
    ¢ docenienia
    ¢ przyjemnożci w szerokim tego słowa znaczeniu.”

    odpowiedz kobiety na to: „czy my, kobiety tego nie potrzebujemy?” – czy mozna byc wiekszym faszystą i potworem od tej wyjątkowej kobiety, ktora nie jest taka jak inne?

    Jakie to zalosne wszystko i przesączone podlą kobiecoscią, jakie to beszczelne, jakby istoty bez sfer ludzkich w umysle a jedynie z takimi dzieki ktorym mogą dreczyc.

    Pojawilo sie slowo Męzczyzna w internecie, padl temat Dramat współczesnego mężczyny a tu taka podlosc, takie oburzenie ze mezczyznie moze byc gorzej. O czym my tu dyskutujemy. one nawet niewidza nas , niewidza po twarzy ze czlowiek jest smutny, one sa sklonne W porywach napisac „ze mamy tez uczucia”, oj mamy, nigdy bysmy niepotrafili czegos wymagac, NIGDY BYSMY NIEPOTRAFILI NAPISAC ZE TEZ POTRZEBUJEMY UCZUC, GDY WIDZIMY PLACZACĄ ISTOTE ZYWĄ I WIDZIMY ZE ONA BARDZO ICH POTRZEBUJE. ale wy musialybyscie dopiero zobaczyc łzy, ktorych nam niewolno okazac, aby posmiac sie, ze placzemy jak dziecko NIEPOTRAFILIBYSMY BYC TAKIMI PODLYMI NAJEZDZCAMI NASZEJ PLCI JAK WY, roznimy sie tym od was ze mamy uczucia , nie takie uczucia jak wasze pseudo naglasniane uczucia o waszej milosci i wiernosci do jedynych w celu aby mezczyznji mysleli ze wam sie podobaja tylko wtedy gdy istnieje milosc, a obcy mezczyzna jest ble
    Jak mozna miec taki plytki umysl aby widziec to, ze niechce nam sie umyc, niechce sie pomyc naczyn, A NIE POMYSLEC CZEMU TAK JEST ZE NIECHCE NAM SIE POMYC

    hehe no no, cóż za piękna wypowiedź 😀 A więc muszę Cię rozczarować ale jestem kobietą (100% kobietą) a nie mężczyzną i ja w przeciwieństwie do Ciebie mężczyzn szanuję !!

    „przeciesz widac jasno ze jest to wypowiedz tej psycholog i są jej filmy tez, debila zgrywasz kobieto”
    —> To zdanie może najpierw wytłumacz bo chyba sens w nim zgubiłeż …
    Nooo a dokładnie to resocjalizację studiuję 🙂 Filmy ?? hehe
    Z tym debilem to nawet nie skomentuję … :/ Za to polecę stronkę [usunięto_link]
    I jeszcze doradzam poradę lekarską, bo masz naprawdę problem ze sobą …

    „Może mężczyźnie nie byłoby tak trudno, gdyby kobieta wiedziała, że on potrzebuje:
    ¢ zrozumienia
    ¢ docenienia
    ¢ przyjemnożci w szerokim tego słowa znaczeniu.”


    > Ja akurat dobrze wiem, czego facecie potrzebują i bardzo dobrze się z nimi dogaduję 🙂

    Że miałeż jakąż żyletę (albo masz) która Cię nie rozumie i krótko trzyma czy Bóg wie co jeszcze tam z Tobą robi to może porozmawiaj z nią na ten temat… Ktoż Ci chyba nieźle psychikę spaczył 😉

    Pozdrawiam 🙂

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    to napisz nam czego jak ich nazywasz faceci potrzebują i przekonaj nas ze tak łatwo ci sie z nimi dogadywac, naprawde sa tak prosci ze niestawiają zadnych wymagan i przez to nie masz zadnych problemow z nimi? a ty jestes tez prosta ze oni niemaja z toba problemow?, mam wątpliwosci do tego ze jestes 100% kobietą i ze niby mezczyzn szanujesz, ty chyba nawet niepotrafilabys odczuc czy usmiech jest prawdziwy czy zagrany, pewnie masz zero zrozumienia, zero docenienia plci meskiej, i napewno nieumiesz sprawic przyjemnosci plci meskiej, jestem tego raczej pewien, chyba ze ty wiesz po swojemu

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dramat współczesnego mężczyny"

Przewiń na górę