Dziecko w szpitalu

  • Autor
    Odp.
  • Szalona
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    jak sobie radzicie z tym problemem? a jak dzieci? Moje źle to znosi. Cały czas płacze, że chce do domu. Jestem zdruzgotana.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja jak bylam mala tez bardzo duzo razy byłam w szpitalu , ale to przeciez doebra dla dziecka jest ja wiem ze Mus mutno

    ja wtedy chcialam zeby mama mnie jak najczesciej odwiedzła , jak masz wolny czas nie pracujesz to pobadz tam znim troszke dłuzej sproboj go zinnymi dzieciakami zaprzyjaznic , pierwsze dni zawsze takie sa ale moze sie tam zadomowi

    Szalona
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    wiesz co Mróweczko, problem w tym, ze pracuje i sama wychowuje skarbka. Pielegniarki pomagaja mi jak moga – ale mamy nikt nie zastapi…
    Staram sie dzwonic do szpitala, ale nie zawsze odbieraja i powiem szczerze, ze niechetnie – maja duzo pracy…:(
    Dzis kupilam wielkiego misia, wiec jak wychodzilam, zobaczylam wreszcie usmiech :))

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    no widzisz czyli jakas nadzieja jest , nie zalamoj sie On się wkoncu zadomowi tam musiz Go jakos z dzieciakami zzyć pobaw sie z nimi razem , wszytsko bedzie dobrze

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    A może po prostu weź sobie chorobowe, wtedy będziesz mogła pobyć z dzieckiem

    Szalona
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A może po prostu weź sobie chorobowe, wtedy będziesz mogła pobyć z dzieckiem

    no własnie nie moge – wiesz powiedzenia typu „na twoje miejsce jest wiele osob”. na szczescie jest ta kampania i mnie sie tym straszy, ale….
    wiadomo o co chodzi

    Szalona
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    a co sadzicie o pomyslenia kupienia komorki?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    a co sadzicie o pomyslenia kupienia komorki?

    dobry pomysł.. tylko też zależy ile dziecko ma lat..

    doris26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Można kupić, chociaz tak jak mówicie – zależy to od wieku. Może kup dziecku bajki do czytania/oglądania – będzie miało się czym zająć. Albo bajki czytane, ja sama takie uwielbiam 🙂 Często można je kupić z gazetą – wychodzi niedrogo 🙂

    Kinga30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No to jak w tę stronę, to polecam kupić bajki (ostatnio dużo w radiu reklamowane), które nagrała fundacja tp. Można je licytować na allegro, a pieniążki mają być przeznaczone na zakup małych wenflonów dla dzięcięcych oddziałów… przyjemne z pożytecznym 🙂

    doris26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Niezły pomysł… a drogie te płyty? Gdzie mogę je znaleźć?

    Kinga30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ceny są oczywiżcie różne, ale zaczynają się już od 20zł. Można za to kupić 16 wenflonów, to nie dużo, ale zawsze coż 🙂 nie wiem czy jak wrzucę linka, nie będzie to potraktowane jako spam, więc musisz wpisać sama: telefondomamy . allegro .pl 😀

    doris26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Dzięki, Kinga 🙂 Trafiłam przy okazji w necie na jakiż artykuł o tej akcji. Muszę przyznać, że jestem w szoku, że udało im się tylu celebrytów zaangażować. No ale w końcu dla słusznej sprawy..

    Kinga30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kurcze, masz rację… inne gwiazdy, które brały udział w reklamach, nagrały bajki… ciekawe, ciekawe

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a co sadzicie o pomyslenia kupienia komorki?

    dobry pomysł.. tylko też zależy ile dziecko ma lat..

    no wlasnie czy jest jakas granica wiekowa jesli chodzi o kupno telefonow…bo czasem wydaje mi sie ze przedszkolaki tez juz maja swoja komore

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziecko w szpitalu"

Przewiń na górę