Dziwaczne trendy społeczne

  • Autor
    Odp.
  • Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Wiecie co…jest takie powiedzenie, które często pada w odniesieniu do nas, Polaków: swego nie znacie, cudze chwalicie…

    No i włażnie, ktoż podesłał mi dziż kilka linków i wprost nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam, w pewne zjawisko społeczne, które ostatnimi czasy zabrudza przepiękną kulturę narodową Japonii…

    Otóż szaleństwem wżród młodych Japonek jest pokraczna amerykanizacja swojego fizerunku, a wręcz afroamerykanizacja…

    I więcej dla zainteresowanych:
    [usunięto_link]

    LOL 😆

    Dla mnie masakra…to chyba nawet u nas w kraju nie jest aż tak źle, co? 😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    japonce maja naryte w baniach – przeciez tam w jakiejs tv leci Sex-Show a w kazdym razie cos w tym stylu – panienki obciagaja na czas i takie sprawy – takich tepych opcji jest tam cala masa – ludzie pierdza sobie w twarz jako kara za nie wykonanie zadania w teleturnieju itd. no po prostu kraj absurdow :d

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    yyy to straszne 😀 ale co najgorsze rzeczywiżcie na czasie i popularne…. to przykre. Polakom wiele też można zarzucić 😉 ale nie jest z nami tak najgorzej jak powyżej 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    O f***! nigdy nie twierdziłam,że Japończyki to normalne ludzie,ale to przechodzi pojęcie 😯 Te panny wyglądają jak oszołomy jakież 😕

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Japonki wiedzą, że mają charakterystyczny wygląd z którego smieją się wszyscy choćby nasz naród gdy widzimy japończyka to zaraz się woła do niego „cing ciang”, może dlatego robią one wszystko by się upodobnić do Amerykanek.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    oni są wybitni… nie każdy potrafi się zapracować na żmierć, albo po dwudziestu godzinach pracy kimać w tubie sypialnej… 😉

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    o ile dobrze pamiętam, cos o tolerancji niedawno wspominalyscie…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    o ile dobrze pamiętam, cos o tolerancji niedawno wspominalyscie…

    🙄
    koniecznie musisz zażmiecać każdy temat swoimi głupawymi tekstami?? 😕

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    głupawa to jesteż Ty skoro zadajesz tak durne pytania..

    sądzę, że pisanie o „Japońcach” i tym że „mają naryte w baniach”, badz „nigdy nie sadzilam ze Japonczyki to normalni ludzie” (twoje slowa Warn) jest brakiem tolerancji dla innej rasy, religii i mentalnosci. Ja uwazam, ze Japonczycy mągą być normalnymi ludzmi, choc ich kultura jest zupelnie inna od naszej.

    Warn, nie pogrążaj się już swoimi idiotycznymi uwagami na temat innych ludzi (Japonczykow), innych tekstow (np moich) czy innych, rownie wyszukanych aforyzmow, jakimi zwyklas rzucac

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    japonce maja naryte w baniach i tyle ;p
    nie nasmiewam sie z ich rasy bo jestem chyba najwiekszym wrogiem rasistow tylko z zachowania – niestety ich spoleczenstwo (mowiac o ogole bo oczywiscie nie mozna generalizowac ze kazdy tak ma) jest zdziebko zdegenerowane ;p

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    zdenenerowane? inne po prostu. wykazujesz stereotypowe myslenie, choc i tak Warn nie przebijesz 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    głupawa to jesteż Ty skoro zadajesz tak durne pytania..

    sądzę, że pisanie o „Japońcach” i tym że „mają naryte w baniach”, badz „nigdy nie sadzilam ze Japonczyki to normalni ludzie” (twoje slowa Warn) jest brakiem tolerancji dla innej rasy, religii i mentalnosci. Ja uwazam, ze Japonczycy mągą być normalnymi ludzmi, choc ich kultura jest zupelnie inna od naszej.

    Warn, nie pogrążaj się już swoimi idiotycznymi uwagami na temat innych ludzi (Japonczykow), innych tekstow (np moich) czy innych, rownie wyszukanych aforyzmow, jakimi zwyklas rzucac

    A czy Ty dziecinko wiesz co to jest aforyzm?? bo odniosłam wrażenia,że nie bardzo… 😆
    Znowu próbujesz mi pojechać i znowu z marnym skutkiem,bo jakież kretyńskie obelgi wymyżlone zapewne z wielkim trudem przez zdewociałą panienke nie są w stanie zrobić na mnie wrażenia.
    Cóż Cię obchodzi moje zdanie na temat Japończyków??co to,juz nie mozna wyrazić swojej opini?? strazniczka moralnożci się znalazła… 🙄

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    aforyzm- zwięzłe zdanie, sformułowanie, zawierające jakąż (…) regułę zyciową („uderz w stol, a nozeyce sie odezwą”- np) 😆

    uwazam, ze iodtyczne jest to co piszesz i twoj totalny brak tolerancji zarowno do innych kultur, jak w ogole do religii. piszesz, ze jestem zdewociala- od razu widac, jaka agresja pałasz do katolikow („dewoci” „mohery”) masz racje w tym co pisalas w „atmosfera no forum” drresiara z ciebie jak nic!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    aforyzm- zwięzłe zdanie, sformułowanie, zawierające jakąż (…) regułę zyciową („uderz w stol, a nozeyce sie odezwą”- np) 😆

    uwazam, ze iodtyczne jest to co piszesz i twoj totalny brak tolerancji zarowno do innych kultur, jak w ogole do religii. piszesz, ze jestem zdewociala- od razu widac, jaka agresja pałasz do katolikow („dewoci” „mohery”) masz racje w tym co pisalas w „atmosfera no forum” drresiara z ciebie jak nic!

    Ha ha ha!!!!!
    Jasne,pałam agresja do katolików,wyznaję buddyzm i wsytaje z kijem pod sklepem 😆 pięknie wydałas osąd na podstawie dwóch zdań,które napisałam.Gratuluje dedukcji i życze powodzenia z takim podejżciem 😆

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    dajcie już spokój… bo znowu zamkną temat 😆

    warn-robimy ustawkę? w********my jakimż katolom, paru japońcom…

    nie możemy zawiesć asshy, przecież ona zawsze ma racje…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziwaczne trendy społeczne"

Przewiń na górę