• Autor
    Odp.
  • zdziska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    A ja sie zupelnie nie znam na perfumach, jak bylam w Szwecji kupilam Clinic i tym pachne teraz

    Beathe
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    są zapachy których nei da się zapomnieć…

    jeden zapach meski za mną chodzi już od dawna i nie mogę się dowiedziec co to jest… mmmm 🙄

    „ten zapach za mną chodzi, wciąż uwodzi mnie…” 😆

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    są zapachy których nei da się zapomnieć…

    jeden zapach meski za mną chodzi już od dawna i nie mogę się dowiedziec co to jest… mmmm 🙄

    „ten zapach za mną chodzi, wciąż uwodzi mnie…” 😆

    Rozumiem o czym mówisz.
    Kiedyż z siostrą i przyjaciółką wybrałam sie na show – męski striptis. zabawa była super. Co jakiż czas jeden z panó przechadzał sie po widowni i rzucał swoją koszulkę. Złapałam jedna i ten zapach mnie powalił. Do tej pory nie wiem czym pachniał ale był oszołamiający. Przechowywałam tą koszulkę jako relikt chyba przez rok a w koncu skończyła jako żcireczka do kurzu 😉

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja uwielbiam zapach męski GIO…. oj, cudny jest 😀

    a co do damskich to bardzo mi się podoba TRUTH.

    habiby
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    z mpoich ulubionych zapachow to Eden Chacharel, Miracle Lancome,Chanell Allure, Escada Magnetism, Opium, z avonu ma tez pare ulubionych m. in. Perceive i Pur Blanca 🙂

    elisabeth1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    testery naturalnych perfum 15 ml (biale pizmo, jasmin, sandal, i wiele innych).Maja dobra recenzje.Utrzymuja sie dlugo na skorze.Wystarczy uzyc rano i nie ma potrzeby poprawiania podczas dnia.W przystepnej cenie.www.biolander.com

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Ja potrafię ale nie chcę. :/

    na mnie też zapach potrafi działać niesamowicie. Jak mój Mężczyzna wyperfumuje się, i spsika też kaltkę piersiową i plecki to jak tylko poczuję to mrrrrau… Od razu bym Go schrupała 😀

    Jak się popsikam Dolce&Gabbana Light Blue to tak na mnie działa, że mogę chodzić nago!! 😀 😛

    Morelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Hie hie, ja wywaliłam zapach mojego pierwszego z pamięci, teraz towarzyszy mi zapach tego obecnego, cudnego mężczyzny, hugo bossa, mrauu

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    „Być może Londyn” – nigdy nie znalazłam tak łądnych, tęsknię za nimi

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Uwielbiam jego zapachy – wczesniej Zielony Adidas a teraz Calvin Klein „ONE”, ja mam Calvin Klein „Euphoria” – tak rodzinnie…. ;P

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    ja nie używam perfum. ale uwielbiam wąchać te męskie i jeżli, któryż facet pachnie tak jak lubię to hohoho : ]

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    choc nie lubie osobiscie slodkich zapachow to ANGEL BLUE jest wyjatkiem-bardzo trwala 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    dla mnie perfumy sa jak ubranie: musza pasowac do nastroju i okazji. pachne prawie zawsze. nawet jak ide w teren i wiem, ze wroce cala w bloci za uchem mam jakis lekki zapach.

    jestem akurat w wieku, w ktorym upodobania zapachowe zaczynaja sie troche zmieniac. do tej pory pachnialam glownie odmianami les belles de ricci, i love love de moschino, tommy girl i flower by kenzo, a za szczyt perfumiarskiego wyrafinowania uwazalam ukochane baby doll ysl.

    ale teraz czuje sie nieco bardziej dorosla i coraz czesciej po glowie chodzi mi lolita lempicka ze swoim jabluszkiem. mysle, ze dam do zrozumiena komu trzeba, co chce dostac od mikolaja. chyba ze nie wytrzymam i sama sobie kupie. poza tym jestem coraz bardziej przekonana do tendre poison diora, ktory do tej pory postrzegalam jako zapach calkowicie „dorosly”.

    a wiosna na 100% uplynie pod znakiem ck one. ale do wiosny daleko.

    jednoczesnie nadal chodze wokol owocowek yardleya chociaz zdaje sobie sprawe, ze to racze zapachy banalne…coz z tego…za to mile:)))

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    O, ja jestem włażnie w fazie „tommy girl”. Dostałam flakonik od mojego mężczyzny i naprawdę kocham ten zapach, jakoż tak poprawia mi humor.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    dla mnie tommy girl to byl hit, gdy mialam jakies 18 czy nawet 17 lat. teraz owszem, lubie…ale teraz moge nim pachniec tylko latem. jesienia i zima mnie drazni. takie ogorki mi po prostu wtedy nie pasuja:)))

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " echh ten zapach"

Przewiń na górę