• Autor
    Odp.
  • Ignis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Moje ulubione to 5th avenue Elizabeth Arden i drugie to nr 212.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Kiedyż myżlałam, że lepiej mieć jeden perfum i psikać się nim od początku do końca. Ostatnio mój chłopak powiedział mi, że woli jak zmieniam, bo lubi różnorodnożć. Może ma trochę racji. Używam głownie Gabrieli Sabatini- Devotion- tylko trochę już mnie mdli, a za to bardzo lubię Nike- Woman i nawet Evidence może być- jest taki orzezwiający. 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jedne PERFUMY.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    No faktycznie, z niemieckiego mi przeszło;p sorx 😀

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Oczywiżcie, że mogą pobudzić zmysły. Mnie się bardzo często zdarza, że jak mój facet ładnie pachnie to mnie się uginają kolana. raz nawet zdarzyło się, ze pojechałam dwa przystanki dalej, bo mężczyzna, który siedział obok mnie pięknie pachniał, podziałał na moje zmysły no i też na wyobraźnię. Widziałam, że na kokai.pl jest duży wybór męskich perfum i chyba kupię jakież mojemu facetowi. Zrobię mu a przede wszystkim sobie prezent. Niech niepowtarzalnemu zapachowi działa i działa na moje zmysły.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    W tym przypadku bardzo wiele zależy od samych perfum. Bo ja dzielę je na zmysłowe (czyli takei gdzie możemy pójżć na wystawną kolację,poczuć sie bardziej atrakcyjną),zwyczajne i codzienne.
    Tak wiec jeżli tylko dobrze je dobierzemy to jak najbardziej kolanna innych mężczyzn mogą sie uginać.

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Jasne, że tak, po to są włażnie perfumy, maja pobudzać, niektóre nawet działają jak afrodyzjaki!!

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Jest taki wybór perfum,że jak się już używa swoich ulubionych to trudno znaleźć inne odpowiadające okazji.Mam takie ulubione na co dzień,ale szukam od kilku miesięcy takich na imprezę.Testuję na razie:)
    Macie rację naturalne afrodyzjaki mocno działają:)

    [usunięto_link]

    Iwanova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Yhym, pobudza nie tylko zmysły 😛 zapach to coż w rodzaju pamięci… co ciekawe, zauważyłam, że jak długo stosowałam moje ulubione perfumy (cały czas przez jakież 4-5 lat) to teraz, mimo, że ich nie używam 2 lata, to nie mogę ich znieżć, pamiętam, że zapach był piękny, ale jak wącham flakonik… zupełnie jakby mi się jakiż kod zapachowy przestawił 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " echh ten zapach"

Przewiń na górę