• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ci którzy nie potrafią sobie zorganizować czasu powinni te minimum zrobić 3x30min może być w domu, można pobiegać w okolicy,wcale nie musi to być czężć zajęć na siłowni.

    gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Więc jeżli koleżanka chodzi na siłownię 3 razy w tygodniu i podejrzewam że dłużej to trwa niż 30 minut to jest chyba ok, prawda? ;> A jeżli przy tym stwosuje dietę i wpsomaga czymż swoje odchudzanie to efekty na pewno będą dobre.

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja boję się wszelkiego rodzaju takich suplementów jaki wspomagaczy o których mowa na początku tego watka. Pamiętam, że mój dziadek robił sobie nalewkę spirytusową na bazie kaktusa, ale do smarowania na stawy. Mam mieszane uczucia jeżli chodzi o stosowanie kaktusa podczas odchudzania.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Więc jeżli koleżanka chodzi na siłownię 3 razy w tygodniu i podejrzewam że dłużej to trwa niż 30 minut to jest chyba ok, prawda? ;> A jeżli przy tym stwosuje dietę i wpsomaga czymż swoje odchudzanie to efekty na pewno będą dobre.

    Jasne,że ok. nie pisałem,że nie ok. tylko ,że to żadne ostre wzięcie się za siebie.Ogólnie każdy powinien trenować co najmniej 3x na tydzień by zachować w miarę zdrowie 😉

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    Słuchajcie, proszę Was o radę. Ten suplement z kaktusa nazywa się nutri slim, czytałam już o nim na innych forach i dosyć dobre ma opinie. Czy w połączeniu z ćwiczeniami i dietą warto brać taki suplement wspomagający odchudzanie? Nie ukrywam że zależy mi bardzo i biorę się za siebie z całych sił.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    bera: wydaje mi się, że nic nie szkodzi spróbować. Jeżeli będziesz trzymać dietę i ćwiczyć to schudniesz na pewno, a przez jakiż czas możesz przyjmować te tabletki [czy co to tam jest] i zobaczysz jakie będą efekty. A później podziel się wrażeniami, czy cokolwiek to zadziałało 😉

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    To jest proszek i wsypuje się go do jogurtu czy płatków, ale smakuje super 😀 narazie biorę pare dni ale jak coż ruszy moją wagę to dam znać 🙂

    stefffcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    No ale chyba ćwiczysz przy tym tak? Bo sam proszek nic Ci nie da, waga pozostanie nietknięta. A jakąż dietę stosujesz?

    Ewelina Pucilowska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    KAKTUS może zawierać wiele witamin i minerałów – i w tym może Ci pomóc ale wątpię żeby znacznie wpływał na odchudzanie, a na pewno nie jest tani ://

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No ale chyba ćwiczysz przy tym tak? Bo sam proszek nic Ci nie da, waga pozostanie nietknięta. A jakąż dietę stosujesz?

    Oczywiżcie że ćwiczę codziennie. Myżlę że nie uzyska się pożądanego efektu bez żadnych ćwiczeń. Najważniejsze że się zmobilizowałam, teraz już jakoż pójdzie 🙂

    A co kaktusów to usuwają one wodę z organizmu i hamują uczucie głodu. Ja szczerze mówiąc trochę lżejsza się już czuję, nie jak jakiż balon 😛 mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej.

    gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Najlepsze chyba jest w tym to że hamuje uczucie głodu. Mi ostatni przybyło ok 2 kg, chyba muszę się wziąć za siebie troche. Ale nie wiem czy do 2 kg warto brać suplementy?

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Najlepsze chyba jest w tym to że hamuje uczucie głodu. Mi ostatni przybyło ok 2 kg, chyba muszę się wziąć za siebie troche. Ale nie wiem czy do 2 kg warto brać suplementy?

    To już zalezy jak się czujesz, czy jesteż nastawiona pozytywnie do odchudzania czy nie bardzo. W sumie to są tylko suplementy więc one na pewno Ci nie zaszkodzą. Ale jak już uważasz. Ja muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona że zaczęłam brać nutri bo na sylwka założę już sukienkę rozmiar mniejszą 😀 😀 😀

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie. Bez ćwiczeń ani dietki to efekt pewnie byłby mizerny. W końcu to wpsomagacz a nie odchudzacz 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Masz rację :Ćwiczenia,dieta i wytrwałożć.Suplement trzeba co pewien czas zamieniać,bo organizm się przyzwyczaja.

    [usunięto_link]

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    To tego nie wiedziałam. A co ile należałoby je zmieniać?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ekstrakt z kaktusa na odchudzanie"

Przewiń na górę