• Autor
    Odp.
  • gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Nie podejrzewałam że do tego dojdzie ale przez żwiąteczny pobyt w domu przytyłam 4 kilo ;/ dlatego też sobie kupię wspomagacz, ale ja chyba ten do picia, bo żadko kiedy jem mussli. Mama mnie tak ugożciła że teraz nie mogę patrzeć na mój brzuch. Czymż się one różnią? Wie ktoż?

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    No niestety mamy już takie są 😛 ale 4 kilo to jeszcze nie koniec żwiata, spróbuj może poćwiczyć.

    gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    No wiem że by się przydało poćwiczyć ale nie za bardzo mam czas i ochotę 😛

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    To tego nie wiedziałam. A co ile należałoby je zmieniać?

    Wiesz ja to gdzież przeczytałam,nie pamiętam czy było napisane co jaki czas.Myżlę,że jak ktoż używa suplementów na stałe to kilka razy w roku.Na mnie np. nie działał wyciąg z ananasa,kiedy starała się schudnąć.Za to podziałała zielona herbata z cla,więc trzeba próbować:)

    [usunięto_link]

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No wiem że by się przydało poćwiczyć ale nie za bardzo mam czas i ochotę 😛

    Ale bez ćwiczeń niestety za dużo nie zdołasz, nawet stosując suplementy.

    gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    No ja wiem ale na prawdę nie mam czasu żeby chodzić na jakiż basen czy siłownię…. a w domu to nie mam przyrządów żeby ćwiczyć.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Głupie tłumaczenia. Zamiast chodzić po sklepach czy choćby siedzieć przed internetem możesz w tym czasie potrenować. Jeżli ktoż nie umie 3x w tygodniu po 30minut znaleźć czasu to może co najwyżej mieć problem z organizacją. Możesz to robić i na dywanie i żadne przyrządy nie są potrzebne, pompki, przysiady,wykroki, skłony i lecisz 😉

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    No dokładnie. Nie wierzę że nie masz 30 minut dziennie żeby znależć czas na ćwiczenia. A co to za problem ćwiczyć w domu? Żadne przyrządy nie są Ci potrzebne, ewentualnie możesz sobie kupić skakanke za 5 zł i hula hopa za drugie 5 zł 😛 Jeżli masz zamiar brać aqua to musisz ćwiczyć- o to tu chodzi.

    gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    I co przyniosą takie ćwiczenia w domu jakież efekty? No jak tak mówicie to poinnam spróbować. 30 minut dziennie mnie nie zbawi 😉

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Te 30minut dziennie przyniesie Ci zdrowie, lepsze samopoczucie, więcej siły, kondycji, poprawę inteligencji, pamięci i atrakcyjniejszy wygląd. Jeżli nie umiesz ułożyć treningu, wybierz się np, do empiku i przejrzyj dostępne książki ,albo żciągnij w pdf lub przeszukaj fora. 🙂
    W 30minut można zrobić trening, którego nikt nie ukończy.

    gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    I tak też zrobię 🙂 dzięki Wam wielkie za mobilizację 🙂

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    I jak Ci idzie gumiko? Ćwiczysz tak jak Ci radziliżmy? 🙂

    gumiko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    A tu Was zaskoczę bo ćwiczę 🙂 i o dziwo bardzo się w te ćwiczenia wkręciłam 🙂 w końcu mam mobilizację 🙂 jakbym nie piła aqua to wątpię żeby mi się chciało, ale na szczężcie piję i chce mi się a nawet bardzo 😛

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    No no moja droga z taką mobilizacją to Ty cuda zdziałasz 🙂 oby tak dalej 🙂

    ola25wawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja probowalam wielu srodkow, ale na niewiele sie to zdalo
    trzeba poprostu sie ruszac i …no coz dobra byla zelixa, ale wycofali, bo byla niebezpieczna i wcale sie nie dziwie, czulam sie po niej fatalnie
    Kolezanka przywiozla mi z canady srodek ktory sie nazywa Actislimfa
    Oj..moge polecic wam dziewczyny serdecznie. jupi

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ekstrakt z kaktusa na odchudzanie"

Przewiń na górę