Faceci rozkładamy ich na czyniki pierwsze

  • Autor
    Odp.
  • uwb1987
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czy uważacie że faceci reagują gorzej na krytykę niż my kobietki Jaki jest powód tego, że Według artykuły aż 52% z nich czuje się niedocenianych we własnej rodzinie? Co wy o tym sądzicie ?
    Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami
    Zaczerpnęłam temat z magazyny sens
    [usunięto_link]

    wiola9696
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    zgadzam się z tym , faceci nie umieją przyjąć krytyki . Według mnie każdy z nich ma syndrom ,, wiem najlepiej,, . Nie rozumieją , nie dochodzi w ogóle do nich to że coż mogą źle robić . Czytałam artykuł w magazynie fajny bardzo sensowne pisemko

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Faceci są przewrażliwieni na swoim puncie bardziej niż kobiety może dlatego szukają zawsze gdzie indziej potwierdzenia ze są tacy wspaniali.Ale często to nie jest dobra wiadomożć dla ich kobiet:)

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    co wy w ogole gadacie
    to kobiety ciagle szukaja w sobie problemu i szukaja u kazdego akceptacji: czy jestem dosc ladna? czy jestem dosc smieszna? bystra? kij wie jaka? a jak ktos je skrytykuje to wpadaja w histerie

    wiekszosc facetow ma totalnie w d**** co ktos inny mysli na ich temat, przynajmniej ja i wiekszosc moich znajomych ;p

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Faceci są przewrażliwieni na swoim puncie bardziej niż kobiety może dlatego szukają zawsze gdzie indziej potwierdzenia ze są tacy wspaniali.Ale często to nie jest dobra wiadomożć dla ich kobiet:)

    masz racjei, mezczyzni poszukuja w zyciu jakiejs sfery w ktorej by mogli miec wladze, bo przeciesz nierządzą kobietami, a w femnistycznym swiecie latwo im sie pogubic i nie miec racji

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Takim tokiem myżlenia nikogo nie rozgryziecie babeczki.

    finestra6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Nikt z nas nie lubi krytyki.
    Jeden jest mniej wrażliwy a drugi bardziej…
    A wszystko i tak się kręci wkoło pieniędzy i seksu ..

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    A wszystko i tak się kręci wkoło pieniędzy i seksu ..

    Nie wiem w czyjej głowie.

    marchewka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    Widocznie mają więcej kompleksów niż my :D:D:D

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    To raczej nie możliwe 😆

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    i nigdy o tych kompleksach niepowiedza bo wszystko sie kreci wokol sexu i pieniedzy a dokladnie wokol nastoletnich bogin sexu, a kompleksami ich nikt niezdobedzie dlatego mezczyzni maja zamkniete twarze na kutke, wielu udaje sie pozbawic uczuc, bo odczuwanie ich by zabijalo i staja sie mescy, przez to w zyciu moga osiagac sex, ci ktorzy niemogli sie pozbyc uczuc staja sie psycholami i gwalcicielami

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Może jest w tym jakaż prawda, ja jednak pod swoim dachem mam żywy dowód na to że wyjątki się zdarzają, mój luby, lubi krytykę.. oczywiżcie konstruktywną. Uważa, ze pomaga mu ona pracować nad swoimi wadami co z kolei pomaga w kontaktach towarzyskich;)

    marchewka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    Shiva ale to jest wyjątek :P:P Rzadki 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Shiva ale to jest wyjątek :P:P Rzadki 🙂

    Jak dla mnie to chyba nie masz zbyt dobrych relacji z mężczyznami ot co skoro tak bardzo chcesz udowodnić ,że nie lubimy krytyki.Jestem 100%,że u kobiet jest to bardziej widoczne ,a po większożci facetów to spływa.Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana.
    A nie rozmowy typu: „jestem gruba, prawda?
    -nie jesteż
    -nie kłam
    – dobra jesteż
    -nie podobam ci się ?

    hehe takie gadki z kobietami ;p

    fiocci
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ech, może po Tobie spływa krytyka,ale i tak do końca Ci nie wierzę..

    Może jednym uchem słuchasz ,a drugim wypuszczasz..

    Mężczyzna zrobi ,,prawie” wszystko jak jest poproszony a nie z krytykowany.
    A w domu jest nie doceniony bo rozmowa najczężciej przebiega..zrób to lub tamto..
    wynież żmieci..wrzuć skarpetki do kosza…
    tryb nakazujący lub rozkazujący…
    A mężczyzna lubi być doceniany..chwalony..a nie krytykowany
    🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Faceci rozkładamy ich na czyniki pierwsze"

Przewiń na górę