FAJNE KSIĄŻKI – czyli coż dla czytomaniaków:)

  • Autor
    Odp.
  • [email protected]
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ale ja jestem narwaniec! 🙂 Od razu przeczytałam ta Werner:) Rzeczywiżcie super. Też polecam.
    Ale oprócz tego całą Chmielewską, głównie „Lesia”. No i oczywiżcie całą serię „Millenium”. Kooooocham czytać:)

    mamatasama
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    @[email protected] wrote:

    Ale ja jestem narwaniec! 🙂 Od razu przeczytałam ta Werner:) Rzeczywiżcie super. Też polecam.
    Ale oprócz tego całą Chmielewską, głównie „Lesia”. No i oczywiżcie całą serię „Millenium”. Kooooocham czytać:)

    Rzeczywiżcie jesteż narwana, hi hi i szybka 😀 A który rozdział Cię najbardziej rozbawił? Bo mnie o gożciach. Kurna…jakbym widziała siebie 😆

    na tym rw2010.pl znalazłam jeszcze kilka tytułów fajnych, jak przeczytam to dam znać co fajne. Póki co przeczytałam Werner drugi raz:)

    kanniballia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hejka! ściągnęłam sobie tą Werner. Znalazłam :Mam jedno życie i chcę je przeżyć znakomicie! Nie wiem co jeszcze napisała ale mam nadzieje ze to to o czym piszecie. Zaczynam czytac!

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    No o gożciach rozdział jest żwietny. Wczoraj do mnie przyleźli znajomi i normalnie komfort siedzenia bez stresu boski:) Pierwszy raz g mnie obchodziło co będą mówili za plecami:)

    Lika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    Tak polecacie że jutro zachaczę o bibliotekę i sobie wypożyczę jak będą mieli na stanie 🙂

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    też muszę zerknąć skoro taka fajna 🙂

    a oprócz tego znacie inne ciekawe, godne polecenia tytuły?? 🙂

    MonikaKosmyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    A ja ostatnio czytałam książkę Osho – Odwaga – Radożć niebezpiecznego życia filozoficzna, ale ciekawa, daje do myżlenia. Czytałem sobie jeszcze przy martini „Zażlepienie – Solomon Annie” ta namiętnożć 🙂

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    @mariollla wrote:

    Obecnie czytam Harlana Cobena i Jodie Picoult – naprawdę polecam 😀

    mariollla masz rację, ci autorzy piszą ciekawe książki 🙂

    hiacynta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    ooo Murakamiego też bardzo lubię, chociaz nie jestem w stanie przeczytać jednej jego książki po drugiej, bo muszę mieć czas żeby przetrawić, ale polecam gorąco 🙂

    happypills
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    moje typy to Dukaj, Terry Pratchett, Andrzej Pilipiuk oraz Sapkowski, a z młodożci pozostał mi sentyment do Małgorzaty Musierowicz 😉
    tak na gorąco polecam „równoumagicznienie”, można się pożmiać 🙂

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Widzę, że stawiasz na fantastykę :). Z autorów, których wymieniasz czytałam póki co Dukaja i Pratchetta. Obu bardzo lubię i cenię 🙂

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Pratchett jest bardzo specyficzny. Ja jakąż ogromną jego fanką nie jestem, więc pozostawię to polecanie komuż, kto zna się lepiej :). Fantastyka pojawia się u mnie naprawdę bardzo okazjonalnie, więc nie czuję się ekspertem w tym względzie. Jeżeli chcesz za to zapytać o coż z literatury pięknej, to żmiało 🙂

    blizz
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Schronienie – Cobena – żmiało mogę polecić każdemu, kto lubi książki z tego gatunku 🙂

    Lucyna09
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Przydrożne krzyże – dobry kryminał

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 423
    • Pasjonat

    Tammara Webber- Tak blisko (ang. Easy). Romans z wątkiem pożwięconym przemocy seksualnej wobec kobiet. I traktowaniu tego problemu w akademickim żrodowisku USA. Wcale mi się ten stosunek nie podoba.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " FAJNE KSIĄŻKI – czyli coż dla czytomaniaków:)"

Przewiń na górę