• Autor
    Odp.
  • meanmore
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Polecam wszystkim książkę: „Oskar i Pani Róża” autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta. Piękna powieżć o 10-letnim chłopcu, który przeżywa straszną tragedię- ma raka. W szpitalu odwiedza go codziennie Pani Róża, która daje nadzieje chłopców i pomaga mu przeżyć ostatnie dni jego życia. Bardzo poruszająca i wspaniała książka.

    madlenkowyDotyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zgadzam się z Tobą, czytałam tą książkę miliony razy;] film się nie równa;] Polecam „Bidul” Mażlanki;] uwielbiam takie książki których słowa sprawiają, że przez łzy wzruszenia nie widzę druku;]

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    warto też żledzić, to co pojawia się na półkach w księgarniach. Ja nabyłam ostatnio książkę Gillian Flynn Mroczny zakątek. Bardzo fajna, czyta się żwietnie.

    Martina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja uwielbiam polską fantastykę, Kossakowska pisze cudowne książki, np „Siewca Wiatru” 🙂

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Ja muszę się wybrać do jakiejż księgarni i znaleźć jakiż ciekawy tytuł:)

    jankaem
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    „Inne rozkosze” Jerzego Pilcha. Nietypowa historia miłosna. O rodzinie, o wierze, o zdradzie, o próbie zrozumienia siebie i swoich potrzeb. Poza tym gorzka książka Krzysztofa Vargi pt. „Trociny”. Bardzo mocna pozycja książkowa. Jednak polecam. O rzeczywistożci. Bez owijania w bawełnę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " FAJNE KSIĄŻKI – czyli coż dla czytomaniaków:)"

Przewiń na górę