• Autor
    Odp.
  • akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Potwierdzam Coben piszę bardzo fajne książki. Polecam też trylogię Igrzyska śmierci – Suzanne Collins

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Potwierdzam Coben piszę bardzo fajne książki

    kilka przeczytałam i jestem pod wrażeniem 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    Polecam też trylogię Igrzyska śmierci – Suzanne Collins

    widziałam film i bardzo mi się spodobał, więc książka musi być jeszcze lepsza 😀

    SklepKokosowy.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Zabrzmię bardzo polsko, Myżliwski Wiesław proza dla ambitnych. Szczególnie polecam „Traktat o łuskaniu fasoli”. Olga Tokarczuk „Bieguni”. Z prozy zagranicznej, Murakami, Cortazar.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Marek Wałkuski „Wałkowanie Ameryki” – dla ciekwych innych krajów.

    orbo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    o rany, natknęłam się na czytadło z pieprzykiem pt „Piąta fala pożądania” Moniki Nowickiej ….to niemożliwie ,że kobieta i pisze tak po męsku bez owijania w białą chusteczkę…polecam wszystkim tym co bułkę przez bibłkę…no,no aż chce się chcieć”) http//org-epost.com/book19783562.php

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    A czytaliżcie może trylogię „Millenium” Stiega Larssona? świetne książki, polecam.

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Lolita – Nabokova, Kwiat pustyni – Waris Diere, Jezioro Osobliwożci – Krystyna Siesicka, Wanda Nepomucka, Michaił Bułhakow.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Włażnie skończyłam Księgę bez tytułu autor Anonim 🙂 kto czytał wie o co chodzi. Teraz muszę dokupić Oko Księżyca czyli kontynuację.

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Kwiat pustyni 🙂

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    wszyscy tylko Grey i Grey to juz jest wyjątkowo nudne, ja zakochałam sie w książce pt.Ostatnia podróż Valentiny…urocza Italia, ona piękna, on zakochany, rzecz dzieje się w latach 70′, retrospekcja to koniec II wojny żwiatowej,błyskawicznie przeniosłam sie do uroczego włoskiego miasteczka to jednak nie jest banalne romansidło, wyjątkowo zaskakujące zakończenie, czytałam jednym tchem 🙂 POLECAM!

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Jak ktoż jest fanem Dana Browna, to polecam najnowsze „Inferno”, trzyma poziom pozostałych.

    SabinaG
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja polecam ,,Balzakianę”Jacka Dehnela. Pisarza do jej stworzenia zainspirowała ,,Komedia ludzka” Balzaka. Bardzo ciekawe i wciągające

    sabina_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Polecam też trylogię Igrzyska śmierci – Suzanne Collins

    Ja też to gorąco polecam 😀
    I książki i filmy są fajne. W piątek byłam na premierze drugiej czężci i się nie zawiodłam 🙂 a mój chłopak stwiedził po „ej, no i teraz mi dajesz tą trzecią czężć przeczytać!” :D, bo do ekranizacji pewnie jeszcze długo…
    Z tego typu lubię też: „Intruz” „Piękne istoty”, fajna jest ta seria „Diablica”, „Anielica” i „Potępiona”, lubię też książki Meg Cabot. Coż w tym stylu polecacie?

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ja włażnie zaczęłam Sezon burz Sapkowskiego 🙂 od razu mnie wciągnęło 🙂

    sambraja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Coż dla fanów science-fiction:
    – Ali Shaw – Dziewczyna o szklanych stopach
    – Robert J. Sawyer – Futurospekcja
    – Siergiej Łukjanienko – Brudnopis

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " FAJNE KSIĄŻKI – czyli coż dla czytomaniaków:)"

Przewiń na górę