Feromony dla męzczyzn

  • Autor
    Odp.
  • Zamkowy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Chciałbym poznać waszą opinie na temat feromonów dla męzczyzn. CZy jest to symbol czy rzeczywiscie działają… Słyszałem,że to robi swoje,tylko trzeba je odpowiednio dobrać… Znalazłem coż takiego
    *************Czy to będzie odpowiednie?? MA już ktoż jakież dożwiadczenia z feromonami?? Proszę o opinie.

    Zamkowy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    No dobra,czytałem sporo na forach i zdecydowanie polecono mi ten *************** Bezwonny jest podobno lepszy i to moze być swietny prezent na walentynki. Juz zamówiłem,obsługa bardzo miła i profesjonalna,zobaczymy jaka bedzie moja opinia po otrzymanie przesyłki.

    pakisonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Takze czytałam pozytywne opinie na temat sklepu **************** A w dodatku moge powiedziec,ze kupiłam taki zestaw dla męza ******************** i rzeczywiscie cos w tym jest…

    familka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Reromony działaja,ale osobiscie wole zapachowe np te ****************** maja sliczny zapach.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Wiem,ze to straszy temat ale mimo wszystko się wypowiem. feromony najlepiej dodaje się do perfum których zawsze używamy. Nigdy nie nakładamy samych feromonów na ubranie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Feromony dla męzczyzn"

Przewiń na górę