• Autor
    Odp.
  • majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Interwencje….latwo powiedziec….
    On jak widzi ze ona sie zbliza od razu podchodzi do mnie –> ona za nim, to on np. przechodzi z drugiej strony mnie —> ona za nim, potrafi sie nawet wpieprzyc do naszego namiotu… :/
    Nie wiem, dla mnie ta laska jest po prostu psychiczna, az mi sie czasami chce smiac z tego calego cyrku, no ale jednak zazwyczaj nie jest mi do smiechu bo to nie jest zbyt komfortowa sytuacja :/

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja by jej cosik powiedziała.. ale mój facet by coż z tym zrobił albo ja!

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Majeczka, jak teraz wygląda sytuacja? Nie wiedziałam, że jest aż tak beznadziejna – sytuacja i dziewczyna. 😕

    Powinna usłyszeć od Twojego faceta, wprost, przy wszystkich, że on nie życzy sobie jej zalotów i że on nie chce z nią rozmawiać i w ogóle kontaktować się. (Oczywiżcie, poza kontaktem koniecznym.)

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Wiecie co wam powiem…mnie samo sluchanie o takich dziewczynach wkurza niemilosiernie, jak mozna byc tak okropna by sie pchac miedzy dwoje kochajacych sie ludzi. J anawet gdy bylam zakochana bardzo w swoim przyjacielu i gdy mial on dziewczyne sama sie wycofalam bo wiedzialm ze popierwsze to by krzywdzilo jego, a podrugie to poprostu strasznie nieeleganckie…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdy ta inna ma ochote na Twojego Chlopczyka grrrr……"

Przewiń na górę