• Autor
    Odp.
  • iSis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Tak, jeżli on odpłaciłby się tym samym.

    Ale wielkie NIE dla rzeczy bolesnych, upokarzających i niekomfortowych.

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    zdecydowanie nie

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Nie mówię tak i nie mówię nie. Zależy jakby to miało wyglądać, czy byłoby bolesne i… jakby mnie do tego przekolnał.

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie mówię tak i nie mówię nie. Zależy jakby to miało wyglądać, czy byłoby bolesne i… jakby mnie do tego przekolnał.

    Ja trzymam się wersji zdarzeń,że nie byłoby to lanie bez opamiętania a raczej symboliczne bicie for fun 😉 Jesli to mu sprawia radożć…

    Serrafina-a jakby w Twoim wyobrażeniu miało to wyglądać i co by Cię przekonało ku temu ??

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Napewno nie mogłoby sie ograniczac do tłuczenia po staopach.. ciężko mi sobie to wyobrazić, ale sądzę że chodzi o rodzaj zniewolenia, a że podbicia stóp są bardzo wrażliwe na ból, to mogłoby wiele tłumaczyć… Myżlę, że jakby to był element jakiejż większej gry to mogłabym się pokusić. A ból. Jest w łózku ból przyjemny, to np. gryzienie w kark, czy klaps, partner musiałby sam pokombinować , jak sprawić, aby podobał mi się ten ból.

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Napewno nie mogłoby sie ograniczac do tłuczenia po staopach.. ciężko mi sobie to wyobrazić, ale sądzę że chodzi o rodzaj zniewolenia, a że podbicia stóp są bardzo wrażliwe na ból, to mogłoby wiele tłumaczyć… Myżlę, że jakby to był element jakiejż większej gry to mogłabym się pokusić. A ból. Jest w łózku ból przyjemny, to np. gryzienie w kark, czy klaps, partner musiałby sam pokombinować , jak sprawić, aby podobał mi się ten ból.

    Myżlę,że własnie o coż takiego chodzi.Gra,jeden z jej elementów,trochę tajemniczożci,adrenaliny,niepewnożci ale wszystko w granicach normalnożci .Umiejętne poprowadzenie scenariusza tak by aż czekało się co będzie dalej.I by ten ból zaakceptować

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ….

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    @Mar+A wrote:

    ja mysle ze bym się zgodziła jezeli On by miał takie fantazje to czemu nie tylko zeby bol nie był bardzo ocny nie do wyrzymania

    Jakl myżlisz,to bardzo boli ?

    [usunięto_link]

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    …..

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Stopy są jednym z najwrazliwszych miejsc. Wiele lat do tyłu były takie kary w szkołach, a wczeżniej nawet tortury, gdzie włażnie chłostano stopy. Tu nie mówimy jednak o witce, ale o kijku, ból powinien być mniej dotkliwy.

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    Przypomniała mi się opowieżć babci mojej koleżanki gdy byłyżmy dziewczynkami w wieku szkolnym,jej babcia opowiadała jakie w jej czasach stosowano kary w szkole za najmniejsze nieposłuszeństwo.

    Np.nauczycielka która kijem pokazywała coż na mapie,tymże kijem zaprowadzała porządek i spokój w klasie.Podobno tak kobieta wygladała jak Esesmanka i wszyscy uczniowie się jej bali.Przypomina to żredniowieczne metody 🙄 A jedną z nich było klęczenie na krzeżle ,drugi uczeń zdejmował obuwie i skarpety nieszczężnikowi a ”Esesmanka” biła ucznia kijem lub linijką w bose stopy.

    Babcia szczególnie zapamiętała jej twarz która była niewzruszona.
    Zresztą w moich czasach szkolnych też byli nauczyciele ,którzy nie wpoinni uczyć…Ale to już inna historia 😛

    Niedawno czytałam artykuł o krajach Bliskiego Wschodu,Turcja,Egipt i inne-tam jest to elementem wychowawczym w szkołach .Co kraje to obyczaje…

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    @Onione wrote:

    No włażnie- kara za nieposłuszeństwo- osobiżcie jestem za karaniem nieposłusznych, rozwydrzonych malych „człowieków”. Z umiarem- od tego jeszcze nikt nie umarł. Grunt, zeby poparta twardszym argumentem reprymenda ne była aktem sadyzmu i nie budziła w wychowawcy przyjemnożci.
    Tu jednak koleż chce mieć z tego frajdę i chciałby (póki co), zeby pannę też to kręciło. Szansa że kobieta mimo wszystko sie na to zgodzi jest duża. Taka jest wiekszożć posiadaczek jajników. 😉

    Hmm,zaciekawiło mnie przedostatnie zdanie :)Jest ono podparte na pewno przemyżleniami ,a ja nie bardzo wiem,jak facet mógłby mnie przekonać .A Ciebie ??

    LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    rozumiem lizanie/całowanie/gryzienie/łaskotanie stóp, ale bicie? i to kijem?! nie lubie takich perwersji..

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Największa rozkosz jest na granicy przyjemnożci i bólu, ale ból w czystej postaci mnie nie pociąga.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Nie zgodzila bym sie na 100 %. Wysmiala bym go! Przyjemnosc i bol to calkiem odmienne odczucia, a ja wole te pierwsze 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdyby Twój facet poprosił Cię…"

Przewiń na górę