• Autor
    Odp.
  • Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    [usunięto_link].. wrote:

    rozumiem lizanie/całowanie/gryzienie/łaskotanie stóp

    Szkoda, że moja żonka tego nie rozumie. A ma takie żliczne stópki. Natomiast bicie kobiety w stopy raczej nie będzie dla niej przyjemne. Nie próbowałem i chyba nie będę próbował, bo w odwecie bym zarobił w czapę jak nic !

    Sonata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Jezeli chodzi o mnie to zdecydowanie nie. Ale jezeli masz na to ochote to nie widze problemu,wszystko jest dla ludzi. Tylko zastanów sie czy podoba ci sie ten pomysł i na pewno sie nie zmuszaj! Pozdrawiam!

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Największa rozkosz jest na granicy przyjemnożci i bólu, ale ból w czystej postaci mnie nie pociąga.

    A jeżli zamierzeniem byłoby sprawić ,by nie przekroczyć granicy przyjemnożci i bólu ?Nie chodzi o bezmyżlne sadystyczne bicie.
    Sztuką w tym wypadku byłoby w odpowiednim momencie zrobić pauzę i obsypać pieszczotami stopy.Tak jak sobie to wyobraziłam,gdybym kiedyż tego spróbowała.

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    A jak on to sobie wyobraża?

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A jak on to sobie wyobraża?

    Podobnie jak napisałam.

    LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Szkoda, że moja żonka tego nie rozumie. A ma takie żliczne stópki. Natomiast bicie kobiety w stopy raczej nie będzie dla niej przyjemne. Nie próbowałem i chyba nie będę próbował, bo w odwecie bym zarobił w czapę jak nic ![/quote]

    Super Slim- eh, szkoda że kiedyż nas przeznaczenie nie zetknęło :d

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Ja też żałuję. 🙁

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    Nic straconego,może jednak się zejdziecie ?

    Jeden z panów napisał że żona zdzieliła by go w łeb za takie pytanie.
    A gdyby miał wyrozumiałą żonę ,to chciałby ją ”wychłostać” ? 😀

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A gdyby miał wyrozumiałą żonę ,to chciałby ją ”wychłostać” ? 😀

    Jak mnie zdenerwuje to sobie czasem myżlę co powinienem zrobić jej w łóżku. Chłosta to najłagodniejsze co mi przychodzi do głowy :D.
    Ona nie lubi takich rzeczy, a ja nie zrobiłbym jej krzywdy bez jej przyzwolenia. Zresztą chłosta mnie też nie bierze, to już wolę pozorowanie gwałtu, podszczypywanie różnych miejsc, łaskotki itp. i to nam obojgu odpowiada. Niestety nie lubi np. pieszczot jej stópek, od czego ja bardzo lubię zaczynać 🙁 . Nie lubi też niestety kilku innych rzeczy, które mnie kręcą 🙁 . Ale nie narzekam.

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    Nie lubi też niestety kilku innych rzeczy, które mnie kręcą 🙁 . Ale nie narzekam.[/quote]

    Opowiadaj,skro tak już żwintuszymy 😀

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    To trochę nie na temat będzie, ale trochę powiem. Nie za dużo, bo nie wiem kto czyta forum i musiałbym się zaszyć pod ziemię. Lubię zabawy typu nauczyciel-uczennica czy pan i poddana albo ich płciowe odwrotnożci. Taki lekki klimat przemocy i uległożci, ale bez kajdanek, obroży, skór czy pejczy. Kiedyż po jakiejż imprezie po powrocie do domu zabawiliżmy się w „przesłuchanie”. Na imprezie ktoż coż o mnie powiedział nieładnego, ale nie wiedziałem co, a wyjątkowo wtedy chciałem wiedzieć. Moja żona jest bardzo uparta i nigdy nie powie mi czegoż czego nie chce. Byliżmy oboje lekko wypici ale włażnie tyle, żeby pofiglować. Zacząłem się dopytywać o to czyjeż zdanie o mnie z imprezy i przeszedłem do metod niekowencjonalnych. Rozebrałem ją dożć gwałtownie i zacząłem ją całować i pieżcić z zamiarem wyjawienia mi prawdy. Całowałem szyję, piersi, ugniatałem je, całowałem usta, uszka, nosek. Moje ręce były wszędzie. Przy całowaniu „góry” wkładałem jej paluszki, drażniłem palcami tak, żeby nie była w stanie zapanować nad sobą i powiedziała co chciałem wiedzieć. Nawet usiadłem na niej (ale nie całym ciężarem ) i dostała kilka lekkich uderzeń stojącym penisem w buzię. Ona się nie broniła, była już mocno podniecona więc chyba jej to odpowiadało. Powiedziała w końcu wszystko i wszedłem w nią kończąc zabawę. Leżeliżmy chyba z pół godziny potem bez słowa na wpół przytomni. Niestety na drugi dzień w trakcie rozmowy dowiedziałem się, żebym nigdy więcej nie stosował takich metod wyciągania informacji i że jest jej przykro, że mi powiedziała, a bicie penisem to już przesada.
    Być może nie chce aby mi mówić rzeczy nieprzyjemne dla mnie, może nie lubi takich zabaw. Może boi się, że zapytam w końcu kto jest najlepszym facetem na żwiecie i wyda się, że to nie ja ale Brad Pitt ( :D).

    joleczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Mnie coż takiego, jak opisane w pierwszej wypowiedzi zdecydowanie nie kręci, ale dostać jakiegoż klapsika (albo parę :P) czasami lubię 😉

    Fantazje (i to zarówno mężczyzn jak i kobiet) bywają naprawdę „dzikie”, więc nie przejmowałabym się chyba jakoż bardzo, jeżli partner by się czymż takim ze mną podzielił. O ile oczywiżcie przyjąłby moją odmowę i nie wracał do tematu 😉

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Fantazje (i to zarówno mężczyzn jak i kobiet) bywają naprawdę „dzikie”, więc nie przejmowałabym się chyba jakoż bardzo, jeżli partner by się czymż takim ze mną podzielił. O ile oczywiżcie przyjąłby moją odmowę i nie wracał do tematu 😉

    Na tym nie wracaniu do tematu polega problem. Takie fantazje, których partner/partnerka nie chce realizować duszą się w głowie i szukają ujżcia. To wcale nie jest takie proste. Wręcz przeciwnie.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Wiesz, kobiety lubią fantazjować o gwałcie, ale nie chcą być zgwałconr.

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Wiesz, kobiety lubią fantazjować o gwałcie, ale nie chcą być zgwałconr.

    Jeżeli byłaby to zabawa w gwałt za zgodą i fantazją parnerki to dlaczego nie ?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdyby Twój facet poprosił Cię…"

Przewiń na górę