Gdzie najczężciej kupujecie prezenty dla swoich mężczyzn?

  • Autor
    Odp.
  • imported_Malgosiaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Hej dziewczyny!

    Gdzie kupujecie prezenty dla swoich facetów?

    Czy znacie takie sklepy jak 2future.pl , takapaka.pl , Yego, Duka ?

    faranek22
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    np w drożerii

    EDIT:kowal2

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Nie znam tych sklepów. Zależy od prezentu, jaki ma być lub co takiego, wtedy wybieram odpowiedni sklep 🙂

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Wszystko zależy co chcesz kupić, zazwyczaj najpierw zaglądam co jest fajnego na aukcjach, potem szperam po sieci i sklepach internetowych. Ostatnio kupiłam mu bluzę z motywem z WoWa w level77 bo akurat promocja była. A on lubi takie klimaty… koszulki, bluzy, czapki.

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    coż z kosmetyków najczężciej jest to jakiż fajny perfum.. hmm..a tak to sklepy z odzieżą męska.. 🙂

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja w galerii handlowej

    Zielona_Koniczynka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Na allegro 🙂

    Karolinaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wszystko zalezy od tego co chce kupic ale zazwyczaj szukam czegos najpierw w sieci, zagladam na aukcje (allegro), na platformy sprzedazy uslug (FastDeal), jak nic nie znajde to wtedy ide do centrow handlowych. ostatnio kupilam Mu karnet na silownie na fastdealu i byl zadowolony;pp

    floga
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    oprócz Duka nie znam pozostałych sklepów. A swojemu facetowi kupuje tam,gdzie znajdę wymyżlony przeze mnie prezent. staram się nie powielac prezentów(chyba ze są to żelki:-) wiec kupuję raczej w różnych sklepach, no chyba ze to jakies ciuchy ,to wtedy zazwyczaj cropp, atlantic, a jesli kosmetyki to zazwyczaj moj ukochany Rossmann, a jesli jest to jakas ksiązka to zawsze empik!

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    A mnie bardzo się podoba sklep o ciekawie brzmiącej nazwie magicznaplaneta.pl Można tam znaleźć bardzo szeroki wybór produktów RTV i AGD w bardzo przystępnych cenach. Szczerze powiedziawszy zawsze staram się kupować mojemu chłopakowi prezenty praktyczne, ponieważ wiem że takie sobie najbardziej ceni.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    W sklepach muzycznych,kosmetycznych i w księgarniach:)

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Sklepy odzieżowe, Empik, drogerie, rzadko allegro.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Mój mężczyzna jest maniakiem sportowym, także jeżeli chodzi o prezenty to mam trochę ułatwioną sprawę, ponieważ wystarczy jak coż wybiorę ze sklepu tanisport.pl i wiem, że będzie on zadowolony z prezentu. Także do tej pory kupienie prezentu dla mego lubego nie sprawiało mi żadnych większych problemów.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Jak bedziecie teraz w Złotych Tarasach to tam na parterze znajduje sie stacjonarny punkt sprzedaży prezentów w formie przeżyć.Zajrzycie tam bo maja naprawde mega prezenty ;))

    szpileczki.69
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dobre prezenty można znaleźć w zwykłym markecie, choćby Realu, tym bardziej, że teraz bedzie to prezent na święta, a Real organizuje Narodowy Dzień Zakupów przed żwiętami, gdzie można zaopatrzyć się w co potrzeba z rabatami, im więcej ludzi zrobi zakupy tym większy rabat będzie 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie najczężciej kupujecie prezenty dla swoich mężczyzn?"

Przewiń na górę