Gdzie najlepiej kupić markową odzież i obuwie ?

  • Autor
    Odp.
  • lukmol26
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Gdzie kupujecie markowe rzeczy sportowe(odzież, obuwie)? Chodzi mi o sklepy internetowe. Proszę o pomoc!

    NataliaR
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jeżeli chodzi o firmową odzież sportową to robię zakupy w SARAFISie i nie narzekam. Mają spory wybór po rozsądnych cenach i przesyłki przychodzą na czas. Polecam!

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    To może outlety? ja mam dobre z nimi dożwiadczenia, można dostać markowe ciuchy nawet 4 razy taniej 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Allegro?
    Ja sama wystawiam fajne markowe rzeczy: tommy hilfiger, POLO, dquared2 itp… jeżli jesteż zainteresowana napisz do mnie na priv, podam Ci linka do mojego profilu na allegro 🙂

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja kupuję czasami z allegro, a czasami po prostu jadę do fashion house, i tam zobaczyć i kupić, ale wydaje mi się, że jednak na allegro jest taniej.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio najczężciej korzystam z klubów zakupowych. Na stilago.pl jest ogromny wybór markowych ubrań, a promocje sięgają nawet -70% także warto tam raz na jakiż czas wpadać i sprawdzać ofertę. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Jeżeli chodzi o odzież oraz obuwie,to warto szukać w wyprzedażach w galeriach handlowych,teraz jest tego całe mnóstwo,oraz oczywiżcie w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych.

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    Kluby zakupowe są o tyle fajne, że codziennie dostaje się powiadomienie mailowe jakie promocje są w danym dniu. Dodatkowe na profilach na FB dają dodatkowe zniżki za aktywnożć lub rekomendacje. Za zapraszanie znajomych ma się dodatkowe zniżki na kolejne zakupy (np. jak zaprosi się 4 znajome które coż kupią można uzbierać nawet 60zł zniżki!), więc naprawdę się opłaca!

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Ja kupuję albo na allegro albo w galeriach handlowych gdy jest czas wyprzedaży 🙂 W sklepach internetowych ubrań jeszcze nie kupowałam.

    kamilka85
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    @fasola111 wrote:

    ja najpierw porównuje ceny na nokaut.pl no i stamtąd bezpożrednio kupuje to co mi się najbardziej podoba 🙂

    Ja tez korzystam z porównywarek, ale rzadko kupuję w necie. Wolę pooglądać, poprzymierzać, powybrzydzać :mrgreen: Ciuchy przeważnie w H&M, czasami Zara. Rzeczy sportowe i tourystyczne zwykle w sklepach Martes. Mają kilka fajnych marek, takich jak Hi-Tec i przyzwoite ceny.

    fashionette
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ubrania kupuje zawsze w normalnych sklepach firmowych, bo chce je przymiezyc
    dodatki czeso kupuje przez internet

    kamilka85
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ubrania kupuje zawsze w normalnych sklepach firmowych, bo chce je przymiezyc

    Ja mam tak samo. Poza tym ciuchy ma zdjęciach w internecie wyglądają zupełnie inaczej niż po tym jak je założysz na siebie. Z butami jest podobnie. Pamiętam jak w lecie kupowała buty turystyczne przed wyjazdem na urlop. Chciałam kupić coż w internecie, ale na szczężcie poszłam do sklepu, o którym pisałam w poprzednim pożcie. Sprzedawca użwiadomił mnie, że trekkingi trzeba kupować trochę większe, żeby dać miejsce stopie jak trochę spuchnie. Dzięki temu mam fajne buty Hi-Tec i kilka udanych wycieczek za sobą. Zero obtarć i bąbli.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Ale czasem wystarczy iżć do sklepu przymierzyć dopasować a potem taniej zamówić przez net. Wielokrotnie przerabiałam nawet obuwie trekingowe, zimowe, górskie, sportowe.

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    ja bardzo rzadko kupuje online jednak trzeba coż przymierzyć nei zawsze cos co sie podoba dobrze na nas leży i nam pasuje

    Sportowybazar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jeżeli chodzi o markową odzież oraz obuwie,to chyba generalnie warto szukać w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych z akcesoriami sportowymi. Tam można spotkać jeszcze bardzo fajne promocje.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie najlepiej kupić markową odzież i obuwie ?"

Przewiń na górę