• Autor
    Odp.
  • Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    To fakt, myżlę że spokojnie znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz 🙂 ja staram się jeździć tam regularnie. A po zakupach na kawę!

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    No teraz to już na pewno nie odpuszczę 😉 Dzięki za cynk, w któryż weekend skoczę, bo czuję, że to będzie wyprawa całodniowa, a nie szybkie zakupy 😉

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Też się wybieram. Zachorowałam na żeglarki, o takie [usunięto_link]. Wybieram się na Santorini i doszłam do wniosku, że by mi pasowały. 😀

    Fajne buty, wydaje mi się że możesz szukać ich w ECCO. Zatem jak będzie w Fashion House to zajrzyj koniecznie!

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Taki jest plan! Choć pewnie znowu wyjdę ze szpilkami. 😀

    krol990
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    W Tk Maxxie są najlepsze markowe rzeczy i to w niedrogich cenach 🙂

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Jeżeli chodzi o ceny to faktycznie nie są wysokie,natomiast czy te rzeczy są markowe? Moim zdaniem tak nie do końca i pod względem jakożci możemy się rozczarować.

    omercad
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Nie są markowe? W Tk Maxxie? Tam masz same oryginały. Zwyczajne resztki kolekcji, ale wszystko jest oryginalne. Rób co chcesz, ja dzięki temu sklepowi mam m.in. buty od Lagerfelda za 400 zł i okulary od Moschino za 130 zł 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Też się wybieram. Zachorowałam na żeglarki, o takie [usunięto_link]. Wybieram się na Santorini i doszłam do wniosku, że by mi pasowały. 😀

    I na które się zdecydowałaż 🙂 Turkusowe Timberland żwietne 🙂 Chociaż jakies granatowe też by mi się przydały do marynarskiego looku na plaży 😉

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Turkusowe. <3 A teraz mam straszną fazę na kolorowe szpilki. Widziałyżcie gdzież jakież fajne? Może któraż w ecco była ostatnio?

    slon73
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wooow ale żwietne te buciki. Szpilek poszukaj w różnych sklepach internetowych, widziałam w kilku 🙂

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Szczerze mówiąc to rzadko kiedy bazuje na sklepach sieciowych,prędzej są to sklepy internetowe gdzie również mogę kupić dobrą i markową odzież,dodatkowo ceny zawsze są zdecydowanie niższe.

    majka90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Sklepy internetowe z markowymi rzeczami to też z reguły sieciówki 😛

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Na kilku sieciówkach już się zawiodłam,wiec w chwili obecnej również bazuję na sklepach internetowych gdzie jest znacznie taniej,a do tego dochodzi też dobra jakożć tamtejszej odzieży czy kosmetyków,perfum.

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Koleżanka powiedziała mi dzisiaj o sklepie DaWanda, gdzie można znaleźć m. in. bardzo oryginalne ciuszki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie najlepiej kupić markową odzież i obuwie ?"

Przewiń na górę