• Autor
    Odp.
  • lilkamajer28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mnie już kilka osób polecało wizytę w TKMaxx, ale jeszcze tam nie byłam

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ja też nigdy nie miałam okazji tam być,ale jeżeli to sieciówka to z jakożcią ubrań może być naprawdę różnie. Polecam sklepy internetowe,gdzie też widzimy co kupujemy,a cena jest o wiele bardziej przystępna.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Zauważyłam, że niektóre znane i renomowane marki są już dostępne na platformie sprzedażowej pierreriu.com Wyczytałam też na blogu, że w tym sklepie można będzie dostać odzież z 36 domów mody w dożć przystępnej cenie. Podoba mi się to, że można tam też sprzedawać za niską prowizję swoje oryginalne ubrania, które zalegają w szafie. Ja mam w planach kilka rzeczy sprzedać i kupić sobie buty Toda, a Wy korzystałyżcie już może z takiego serwisu?

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Generalnie rzecz biorąc najlepiej jest kupować w sklepach internetowych,każdy z nich posiada w swojej ofercie ciekawą i modną odzież,z tym że cena jest o wiele niższa więc czemu nie:)

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Nie tylko,portale aukcyjne to jedna sprawa i na pewno warto tam szukać,ale teraz niemal każdy sklep internetowy oferuje letnie promocje i wyprzedaże,dzięki temu wiele rzeczy z odzieży czy obuwia kupimy taniej:)

    korris42
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Najszybciej i najwygodniej przez Internet – atrakcyjną ofertę ma sport-guru.pl

    PaulDratw
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jest wiele miejsc ja ostatnio kupiłam na [usunięto_link] 🙂

    luna23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Chyba przez internet lub zagranica najtaniej.

    drakhtul
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja buty najczesciej kupuje w Deichmannie, a odziez Top Secret albo Reserved.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Czy ja wiem czy to takie markowe ciuchy i buty 😉
    A markowe, ale bardziej luksusowe dodatki, odzież itp. też kupujecie? Gdzie można znaleźć ciuchy od projektantów w dobrej cenie?

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Po ciuchy od projektantów albo ogólnie markowe, polecałabym się wybrać do Fashion House 🙂 To jest idealne miesjce na takie zakupy, Dodatkowo mają zawsze fajne ceny.

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    A gdzie to stacjonuje?

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Na Puławskiej. 🙂 Już Piaseczno, bez problemu znajdziesz. 🙂

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Tak jak koleżanka napisała już wyżej. Łatwo można tam dojechać. W samym Fashion House też łatwo się odnaleźć. Zreszta możesz zawsze zerknąć na ich stronę internetową [usunięto_link]

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Już kolejna osoba mi mówi, ze w fashion house są takie luksusowe marki, muszę się w końcu wybrać, bo do tej pory myżlałam, że sa tam raczej sieciówki, a tutaj widzę całkiem pokaźny spis sklepów, i to takich marek, że WOW!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie najlepiej kupić markową odzież i obuwie ?"

Przewiń na górę