Głupie profile dziewczyn na N-K itp. – zniechęca was?

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Czemu to tak potrafi zrażać do dziewczyn? Czasem dziewczyna wydaje się fajna, ale potrafi do niej zrazić debilny profil na N-K: pełno zdjęć z głupimi podpisami, PoKeMoNoWe opisy, dodane głupie konta do znajomych np. najsłodsze lalunie z Polski, pododawani znajomi, których się w ogóle nie zna, albo praktycznie prawie wcale nie zna. Dodam, że drażnią mnie również dziecinne opisy na gg, obnoszenie się z używaniem narkotyków, albo obciachowy gust muzyczny (np. słuchanie zespołów, które w danym gatunku uchodzą za wyjątkowo nieudane, albo komercyjne), czy też zadawanie się z lansiarskimi, mającymi pstro w głowie dresiarzami i ćpunami itp. Jak inni faceci podchodzą do takich rzeczy? Bo mnie to potrafi czasem skutecznie zniechęcić do dziewczyny

    Magnesis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Pytanie jest następujące, do czego niby miał by mnie zniechęcić czyjż profil na N-K? Do kontaktu z tą osobą? Ocenianie ludzi na podstawie tego co piszą o sobie na portalach typu N-K, Grono, FaceBook, MySpace i jakie zdjęcia tam zamieszczają jest jak ocena stanu faktycznego samochodu przez Allegro/Otomoto. Wszystkie są piękne, w idealnym stanie technicznym… a jak przychodzi, co do czego… to nie nadają się do niczego.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Po prostu mnie rozbraja, że te dziewczyny, które w realu się wydają fajne, w Internecie wychodzą na infantylne, nie poważne małolaty, a głupawka i lans aż bije z nich po oczach. I to są dziewczyny, które studiują, pracują itp. Dodam więcej – to również te, które mają prawo jazdy, miały facetów i nie są dziewicami (wiec skoro uprawiały seks to powinny się za dorosłe uważać 😆 ) – więc pod tym względem są bardziej poważne, życiowe ode mnie (ja to przy nich wręcz jak nieżyciowy dziwak). Okropne jest również jak dziewczyna słucha muzyki tylko wyłącznie jako strumieni online ze stron internetowych – strony typu wrzuta, youtube. Dla mnie to totalna profanacja, albowiem muzyka jest bardzo ważną rzeczą w moim życiu i prawie narkotykiem. Nie uważam się za kogoż mega poważnego, mimo to taki infantylizm współczesnych dziewczyn mnie poważnie przeraża

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    coz
    ja nienawidze portali spolecznosciowych i raczej nie zerkam nikomu na profile ale czasem w pracy dostane maila z glupimi fotami z takich i mam niezly ubaw :d
    mam nk bo chcialem uzyskac od nowa kontakt z podstawowka
    mam grono bo wrzucaja tam materialy zwiazane z uczelnia, sciagi itp haha
    wrzucanie tam fot, ocenianie, stranie, glupkowate opisy sporo mowia o czlowieku

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    jak dla Ciebie jest cos złego że ktos słucha muzyki z youtube i wrzuta to chyba cos z Tobą jest nie tak. Zastanów się i nie oceniaj tak ludzi bo włażnie to jest głupie. ( ze ktos słucha z youtube to jest niedojzały).

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    @mrówka wrote:

    jak dla Ciebie jest cos złego że ktos słucha muzyki z youtube i wrzuta to chyba cos z Tobą jest nie tak. Zastanów się i nie oceniaj tak ludzi bo włażnie to jest głupie. ( ze ktos słucha z youtube to jest niedojzały).

    Jak dziewczyna słucha muzyki tylko i wyłącznie z youtube’a oraz wrzuty i nic więcej to raczej moją dziewczyną nie zostanie, bo muzyka jest bardzo ważną rzeczą w moim życiu i nie wyobrażam sobie takiego „macoszego” traktowania jej 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ja w sumie to też nie rozumiem o co chodzi z tą muzyką z youtube czy wrzuty-co za różnicq czy ktoż żciągnie sobie mp3 na dyski i lecą z Winampa,czy słucha z wrzuty,czy kupuje tylko oryginalne płyty i odtwarza z wieży stereo-nijak ma się to do tego czy muzykę kocha,szanuje i nie wydaje mi się to wcale być profanacją muzyki…

    Konto na nk mam… Mogłabym pokazać swój profil każdemu-nie ma tam nic czego miałabym się wstydzić: nie mam powypinanych zdjęć z gołą dupą,lansu przy samochodziedomuw knajpie 😆 nie mam idiotycznych opisów,durnych nieistniejących znajomych… Chronię tam swoją prywatnożć-nieznajomi nie mogą ogladać moich zdjęć,komentarzy,informacjii o mnie,nie wyskakuję w wyszukiwarce nk.

    Gdy widzę czasami profile niektórych ludzi to wstyd mi za nich i zastanawiam się czy aż tak źle już z tym naszym społeczeństwem. I to tyczy się zarówno panienek jak i facetów… Pełno jest na nk naprawdę idiotycznych,wulgarnych,żmiesznych profili… I profil może zrazić do człowieka!!

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    akurat sluchanie mp3 jest profanacja muzyki
    jakos jest nedzna, basy brzmia jak trzepanie dywanu

    i tutaj czas na samokrytyke, bo slucham bardzo duzo muzyki z mp3 ;p
    kupuje plyty najpierw je sciagajac i stwierdzam czy caly album jest na tyle dobry ze warto go kupic i dac zarobic artyscie aby mogl kontynuowac swoja droge bo w kraju 40milionowym gdzie zlota plyte dostaje sie za 15000 sprzedanych sztuk wcale nie tak latwo utrzymac sie z muzyki ;p nie mowie o feelach, dodach i innych scierwach ktore dostaja wielki hajs za wystepy festiwalowe itp.
    w tym roku narazie tylko 2 plyty byly wg Mnie kozackie, ale teraz czeka mnie wysyp plyt na jesieni :d

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Miszczu, poparcie dla Ciebie.
    Kala, mnie profile bardzo łatwo potrafią zrazić do ludzi

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    a co ty myslales ze dziewczyny lubia madrych ludzi, romantyków, filozofów, moze jeszcze powiesz ze ksieci na koniu lubią, lubią sie zabawiac i to ostro z bandą debili;) tak juz jest ze porządne cechy sa gdzies w tyle, liczy sie rozrywkowosc wykrzywienie polskiego jezyka popshes odmiane na swoj itd. One niemają reprezentowac czegos sobą. One mogą byc kim chcą w kazdej chwili a i tak bedą mialy to co chcą wiec idą na calosc w swej zabawie. Ty masz tylko cos reprezentowac sobą nawet jesli to ma byc debilizm bo musisz dotrzymac im kroku. No chyba ze ty wymagasz;) i moze masz liste cech ktore mają one spelniac.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Kobiety lubią drani 😛

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Te wszystkie profile to 'krzyk’ – panny wołają 'zauważ mnie!’. W dzisiejszych czasach dziewczyny się po prostu NIE SZANUJĄ, wystarczy na taką dyskotekę iżć, ba popatrzeć na ulicy – strój, makijaż, wyzywające spojrzenie. Idzie dziewczyna na imprezę i wyszukuje potencjalnego faceta który mógłby ją przelecieć i później chwali się koleżanką jak było (wiem, słyszałam na własne uszy) – to jest chore. Dziewczyny nie szanują już bliskożci i tego co mają pod spódnicą – NIE SZANUJĄ SIEBIE, stąd profile pokazujące więcej niż chcielibyżmy zobaczyć.
    Który normalny szanujący się facet będzie później taką chciał na całe życie jak laska potrafi to zrobić z każdym, który jej zaufa?
    Teraz 'łatkę’ łatwo można dostać w GRATISIE za to co się robi. Mamy wolną wolę, robimy co chcemy, ale używając mózgu a nie narządów rozrodczych – w ten sposób już nie patrzą.

    Weźmy taką modelkę, gdy fotograf zrobi jej rozbierane zdjęcia – wierzcie mi już nie dostanie propozycji zdjęć w ubraniu – mówię tu o takich początkujących pannach (np. maxmodels.pl), fotograf widzi ładną dziewczynę ale zdjęcia już rozbierane ma więc zaproponuje kolejną rozbieraną sesję. A później no niestety ale często są problemy gdy już dojdzie do pokazów itd.

    NK to pokazówka, fotka.pl się z tego zrobiła, już nie mówiąc o tym że za wszystko trzeba zapłacić…fajne to było dopóki się wyszukiwało kontaktów ze 'starymi’ znajomymi.

    Skąd się bierze to zjawisko? Rodzice nie nauczyli, 'córeczko, nie przed każdym musisz rozłożyć nogi, SZANUJ SIĘ’ – no cóż takie realia, bardzo smutne. Ale nie ma się co martwić, od takich 'lasek’ ludzie się w końcu odwracają i zostają same – przykład Boryny, która została wypędzona za 'puszczanie się’.

    A zdjęcia typu 'patrzcie jaki mam zajebisty samochód’ gdzie od razu widać że osoba stanęła przy aucie które sobie gdzież tam w mieżcie człowiek zaparkował rozbrajają mnie na maxa 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Isztar, nic dodać, nic ująć. Głupota czasem poraża, a na portalach społecznożciowych widać to zjawisko w nadmiarze

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Pomijając wszystko,mnie rozwalają gożcie zagadujący na gg: „cze,z kond klikash?” 😆

    Nie obczajam profili obcych ludzi na nk tudziez facebooku,gdzie tez mam konto i się tego nie wstydzę 8) Ale prawdą jest,że czasem zdjęcia moich znajomych mnie porażają.Np 30 fotek z tej samej perspektywy,w tym samym miejscu w pokoju,z tą samą miną,tylko w innych ubraniach 😆 Sama mam wiele zdjęć na profilu,wszystkie są głupie,bo przeważanie wrzucam zdjęcia nie mające nic wspólnego z powagą.Głupio je podpisuję,bo uwielbiam się zgrywać 😉 Mam zablokowaną galerię,bo oglądać mnie moga tylko moi znajomi,którzy wiedza,ze jestem szurnięta i nikogo nie dziwią moje zdjęcia 😛
    Jesli ktoż chce wrzucac swoje rozbierane foty na nk,podpisane =P~o~K~e~M~o~N~o~W~o= to jego sprawa-nie mnie oceniać.Ja mam zdjęcie z pałą bejzbolową i też się nie wstydzę 😆 pffff ja sie nieczego nie wstydzę! 😀 lol:

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    niewazne

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Głupie profile dziewczyn na N-K itp. – zniechęca was?"

Przewiń na górę