• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Co innego robienie czasem błędów, a co innego bycie kretynem i analfabetą. Błąd się każdemu może zdarzyć 😉

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Wiadomo że jeden mały błąd nikomu krzywdy nie zrobi, ale jak ktoż pisze 'asz’ zamiast 'aż’, 'ktury’ zamiast 'który’, to już nie jest malutki błąd i żwiadczy o osobie która to napisała…(przykłady z życia wzięte) 🙂

    Wiele osób popełnia błąd typu 'wogóle’ a to się pisze oddzielnie czyli 'w ogóle’…ale nie zwraca się na to aż taką uwagę co na błędy ortograficzne, gdzie jedna osoba może zasadzić dwa byki w jednym słowie! O ZGROZO!!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Chyba humanistka musi z Ciebie być 😉

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    I jest 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dobrze, że mi przeglądarka sprawdza błędy, bo bym pewnie w innym przypadku cęgi od Ciebie otrzymywał za pisownię itp. 😆 😉

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    hehe 🙂 nie jestem taka ale przyznam że lepiej mi się czyta jak nie ma błędów…ani gramatycznych, ani stylistycznych – a to pozostawia wiele do życzenia niestety…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Profesorem Miodkiem nigdy nie byłem 😉

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    ale ja nie twierdzę że sama jestem Profesorem 🙂 ale lubię gdy jest coż dobrze i bez błędów napisane…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Okropny jest też nadmiar emotek, albo pisanie wszystkiego z CAPS LOCKIEM 😆

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    emotikony to już swoją drogą…ale same wypowiedzi pozostawiają wiele do życzenia…niestety zanika zmysł pisania poprawnie stylistycznie – wiele wyrazów jest używanych kilka razy w jednym zdaniu…to żwiadczy o tym że język polski u wielu osób jest bardzo ubogi i wybrakowany…a przecież jest tyle zamienników 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    W dzisiejszych czasach młodzi ludzie niestety nie przykładają się do takich rzeczy, ale zobacz jakich mają idoli…

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    a to tylko dla tego że nie czytają książek…idole swoją drogą, ale to tylko żwiadczy o poziomie tych ludzi…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Niestety dzieciaki nie mają dzisiaj dużej motywacji do czytania książek, ba… Nie mają na to czasu, bo często są uzależnione od komputera i spędzają przed nim całe dnie

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    co do książek to macie rację… coraz mniej osób czyta, nad czym ja bardzo ubolewam, bo nie mam nawet z kim o niektórych tytułach porozmawiać:( ostatnio przyznałam się koleżance, że zamówiłam sobie z allegro 6 książek, a ona do mnie mówi „daj spokoj. po co czytasz? lepiej film obejrzyj”, więc sobie pomyżlałam „Acha… bez komentarza”. Współczuję niektórym ludziom, których omija ta przyjemnożć, bo to przyjemnożć niewątpliwie. Inna sprawa jeżli ktoż nie ma czasu.

    Co do kont na nk, to przykro mi się robi, kiedy patrzę na niektóre profile. Owszem, ja też wrzuciłam niedawno kilka zdjęć, chociaż sobie obiecałam, że tego nie zrobię, ale są widoczne też tylko dla moich znajomych i nie mam się tam czego wstydzić. Nie wiem co ma na celu pokazywanie swojego biustu czy też innych nagich czężci ciała na zdjęciach i wrzucanie ich do galerii… nie wiem czy dziewczyny próbują w ten sposób podnieżć swoją samoocenę?
    już nie wspomnę o profilach z tekstami typu: „Przeżlę Ci więcej swoich nagich zdjęć jak mi doładujesz konto gdzieżtam” to już totalna żenada:/

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Milena, na dodatek osoby myżlą, że są fajne i na pewno puste nie są, bo dobrze znają życie 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Głupie profile dziewczyn na N-K itp. – zniechęca was?"

Przewiń na górę