• Autor
    Odp.
  • Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    zastanawiam się na czym polega ta ich znajomożć życia… ?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Na kulcie głupoty 😆 Głupota, próżnożć i lans są dzisiaj w modzie 😆

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    boję się bardzo, bo to jest przyszłożć naszego narodu… i ciekawa jestem co z takich osób wyrożnie 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Może jeszcze zmądrzeją 😛

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    życie musiałoby je mocno kopnąć w tyłek, żeby zmądrzały. bo póki co mają wszystko podane na tacy. może to błąd rodziców… nie wiem…

    jeżli jest inaczej, to proszę mnie z błędu wyprowadzić.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Proponuję obejrzeć film pt. „Idiokracja”-taka komedia,raczej czarna! Idealnie pokazuje jak może się skończyć to dla naszej cywizizacjii,że ludzie są coraz to głupsi i panuje kult głupoty.

    Po obejrzenie ciężko pozbyć się wrażenia,że film jest w pewnym sensie proroczy-ukazuje cywilizację debili. Człowiek o przeciętniej inteligencjii-zwykły żredniak zostaje zahibernowany i budzi się w przyszłożci,gdzie żyjący tam ludzie są półgłówkami-warto popatrzeć jak wygląda wtedy żiwat,co ci ludzie rozkminiają i jak ten zwyczajny,przeciętny człowiek staje się bohaterem i przywódcą w żwiecie debili.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Bo teraz bardziej niż zawartożć głowy liczy się zawartożc portfela-taka smutna prawda 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Warn, tylko, że mało komu imponuje już człowiek, który do sukcesu doszedł ciężką pracą, raczej imponuje tępy szpaner mający bogatych rodziców 😆

    jantarstudio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Po co wogóle trzymać takie profile. Po co tak znajomożć. Na pokaz ? Bez sensu.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Po co wogóle trzymać takie profile. Po co tak znajomożć. Na pokaz ? Bez sensu.

    Ja czasem w tym żwiecie to się czuję jak jakiż dinozaur, bo ani N-K mnie nie kręci, ani chodzenie do najmodniejszych klubów, ani solarium i metro ciuszki, ani latanie non stop z odtwarzaczem mp3 na uszach, ani MTV, ani Donek Tusk, ani parady równożci i wsadzanie polskich flag w psie g*****

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    latanie z odtwarzaczem mp3 ze słuchawkami na uszach to jeszcze ja bym jakoż przeżyła, ale jak widzę, że idzie ktoż i puszcza muzykę na full, to aż mnie skręca. nie wiem czy on chce na siłę uszczężliwić całą ulicę swoją ulubioną muzyką, czy tylko zaszpanować, jaki to on ma odtwarzacz i jakiej muzyki słucha. żal
    a niestety to coraz powszechniejsze zjawisko, przynajmniej u mnie w mieżcie

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Słuchawki w nadmiarze, zwłaszcza małe to niszczenie sobie słuchu

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A najgorsze jest puszczanie muzyki z komórki na całą parę 🙄

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    @zasadniczy wrote:

    A najgorsze jest puszczanie muzyki z komórki na całą parę 🙄

    toteż włażnie o to mi chodziło 😛 może niezbyt dokładnie się wyraziłam w pożcie wyżej:P

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Niestety takie osoby uważają się za najfajniejsze i najmądrzejsze, dobrze że to głównie zjawisko występujące wżród nastolatków 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Głupie profile dziewczyn na N-K itp. – zniechęca was?"

Przewiń na górę