• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Pomijając wszystko,mnie rozwalają gożcie zagadujący na gg: „cze,z kond klikash?” 😆
    Nie obczajam profili obcych ludzi na nk tudziez facebooku,gdzie tez mam konto i się tego nie wstydzę 8) Ale prawdą jest,że czasem zdjęcia moich znajomych mnie porażają.Np 30 fotek z tej samej perspektywy,w tym samym miejscu w pokoju,z tą samą miną,tylko w innych ubraniach 😆 Sama mam wiele zdjęć na profilu,wszystkie są głupie,bo przeważanie wrzucam zdjęcia nie mające nic wspólnego z powagą.Głupio je podpisuję,bo uwielbiam się zgrywać 😉 Mam

    Ja też jestem szalony i mam durne zdjęcia, ale nie na NK, ale tylko takie, które rozsyłam znajomym 😉
    A co do 30 fotek w tej samej pozycji – od razu taka panienka wydaje mi się mega pustakiem 😆

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    To jak zagadują faceci lub co jest napisane pod profilami to totalna porażka. Rozumiem że ktoż może nie mieć talentu do pisania poprawie…ale nie czarujmy się są słowniki i to w Internecie, po za tym są takie programy które same sprawdzają pisownię. Już by się taka osoba nie ożmieszała tylko zainwestowała w taki program i starała się pisać poprawnie.

    Mnie kiedyż facet napisał: 'Jesteż fainom kobjetom’ wierzcie mi że najpierw musiałam przeanalizować co było napisane dopiero potem zrozumiałam. Od razu kolesia skreżliłam, w końcu w telefonach komórkowych jest T9 i sam poprawia błędy, tak? To jaki problem z tego korzystać?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A jak ktoż nie lubi T9? A co do Internetu – firefox sam poprawia błędy 😉

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Włażnie, opera też sama poprawia…a ja mówię o takich osobach które błędy popełniają notorycznie więc wypadałoby używać T9, ja w ogóle nie używam T9 (bo nie lubię) ale z pisownią nie mam problemów.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    No dokładnie, ale grafomania to chyba trochę po czężci znak naszych czasów np. HWDP (powinno być C****), albo grafomańskie teksty piosenek medialnych gwiazd, które brzmią jak harcerska poezja ogniskowa, albo rymy częstochowskie 🙄

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    ludzie nie zwracają w większożci na to uwagi, ale są osoby którym to przeszkadza np. ja 🙂 i jak mam przeczytać taką wiadomożć gdzie w jednym słowie są dwa 'byki’ to najpierw muszę poprawić sobie te błędy a dopiero później wiem co jest napisane…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Mnie też dożć razi, mimo że profesorem Miodkiem nie jestem 😉

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    ja też się nie uważam za alfę i omegę w tym temacie ale z polskiego zawsze byłam dobra, no i nie czarujmy się są jakież podstawy tej gramatyki które tajne nie są – wystarczy się nauczyć…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Jeżli ktoż notorycznie robi błędy to sam sobie szkodzi, bo może w takim wypadku sprawiać wrażenie osoby, która do bardzo rozgarniętych nie należy 😉

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    głupie profile na NK to jedna sprawa, a inne bezsensowne „udogodnienia” to druga… np. ten głupi śledzik :/

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    @zasadniczy wrote:

    No dokładnie, ale grafomania to chyba trochę po czężci znak naszych czasów np. HWDP (powinno być C****), albo grafomańskie teksty piosenek medialnych gwiazd, które brzmią jak harcerska poezja ogniskowa, albo rymy częstochowskie 🙄

    jaki ambitny przyklad 😕

    dla mnie te dziunie np. z nk sa puste, ale to ich sprawa co robia na swoim profilu..jak chca wstwiac durne foty z golym tylkiem i podpisywac gumisiowym pismem…ok, niech tak robia.
    facetem na szczescie nie jestem, wiec nie mam z tym problemu. chociaz i faceci na taki portalach potrafia podobnie 'zaistniec’ 😆 😆 tragedia.
    ale przede wszystkim nie zainteresowala bym sie taka osoba.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nietykalna, przykład z życia wzięty. Takie bzdety są dzisiaj modne. Popatrz sobie na papkę z Vivy i MTV itp. Masz rację w tym co piszesz, to na swój sposób odrzuca od takich osób

    kiedy jestem taka bliska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    codziennie nowe foty ( w prze(różnych,cudacznych) sytuacjach!!! ), przesłodkie aż do zemdlenia opisy ” pięknie po prostu rewelacja ” ” a nasza Ania jak zawsze żliczna”, idiotyczne konta fikcyjne typu FANKI LEGINSÓW- oczywiżcie każdy musi to mieć w ,
    a tu cóż jakiż Marek Marecki z Kontowni… na co tu czekać… klik zaproż do swoich znajomych….zawsze to +1 ( bo pewnie przyjmie?! wszyscy przyjmują!!! ) hmm tylko gdzie jest ta Kontownia i kto to jest ten Marek Marecki…. e tam, nie ważne, nie będe sobie głowy tym zaprzątać… mam większe problemy… mam na NK tylko 355 znajomych 😥 😥

    :haha:

    sama już nie wiem… pojebany portal … czy pojebani ludzie, którzy włażnie w taki sposób korzystają z NK
    … a może jedno i drugie?!
    ………

    Pytam

    Jak uprożcić wszystko zapłakać
    jak nie szukać innego siebie
    jak nie wiedzieć w sam raz i za dużo
    ani trochę już i zupełnie
    jak biedronkę osłonić ręką
    jak patykiem rysować wzruszenie
    jak Jezusa przybliżyć tym wszystkim
    którym dzisiaj zgłupiało sumienie

    ZGŁUPIAŁO WAM SUMIENIE, ZGŁUPIAŁO …
    … drodzy użytkownicy nk….

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Niestety zgodzę się. Z moich najbliższych znajomych na szczężcie nikt nie ma takich na maksa idiotycznych kont 8)

    kiedy jestem taka bliska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    [/i]
    Analfabetów chyba?! mało na tym żwiecie, więc da się przeżyć w zupełnożci bez T9….
    A gorączkowe poprawianie błędów, pisząc coż, powiedzmy tu, po prostu mnie bawi. Nie wspominając, że jeżeli nie zrozumiem jakiegoż wyrazu, to czy od razu musze szukać w googlach wyjażnienia, tylko dlatego, żeby nie wyjżć na taką co nie zna znaczenia danego słowa, a co za tym idzie, pewnie wtedy KTOś odkrywa „znaczenie” mojej osoby- ot tępak z niej… 😉
    To tak jakby siebie należało pokazywać tylko i wyłącznie z tej suuuuper strony, a pamiętajmy tą gorszą każdy ma, dlatego m.in. czasem popełniamy chociażby błędy w pisowni 🙂 ……………… i nie jest to aż taki powód ani do wstydu ani do nazywania innych bezmózgowcami!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Głupie profile dziewczyn na N-K itp. – zniechęca was?"

Przewiń na górę