• Autor
    Odp.
  • karcys2412
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    moim zdaniem herabtki nie są takie złe..dzieki nim tez zrzucisz troche kg. , a poza tym wpływaja na przemiane materii no i nie sa robione z samej chemii, tylko cos zdrowego na pewo w nich jest 🙂

    martynka23_22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    no jasne! ja tez stosuje herbatki vitax i jakos mi pomagaja:)

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    herbatek odchudzajacych nie powinno sie traktowac jako zamiennik wody mineralnej. Herbatki odchudzajace zawieraja takze kofeine ktora zaburza bilans wodny wiec woda mineralna jest o wiele lepszą alternatywą ponadto woda jest o wiele korzystniejsza osmotycznie i lepiej sie wchlania. Zbyt duze ilosci herbatek moze miec skutki uboczne a woda w zadnym wypadku.

    patrycjaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    a moim zdaniem te herbatki vitax nie są naprawde takie zle…da sie pic i ja piję wraz z moją mamą 😛

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    wszystko da sie pic nawet coca cole pytanie co jest zdrowsze i korzystniejsze.

    Dobrusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja tez dlugo nie moglam sie przekonac ale zaczela pic zielona herbate i lepiej sie czuję

    karcys2412
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    „wszystko da sie pic nawet coca cole pytanie co jest zdrowsze i korzystniejsze.”

    no jasne że wszystk da się pić, ale czy uwazasz ze coca cola jest zdrowsza niż herbata ??no raczej nie, wiec jezeli juz sie odchudzac to lepiej pic herbatke niz cole..

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    „wszystko da sie pic nawet coca cole pytanie co jest zdrowsze i korzystniejsze.”

    no jasne że wszystk da się pić, ale czy uwazasz ze coca cola jest zdrowsza niż herbata ??no raczej nie, wiec jezeli juz sie odchudzac to lepiej pic herbatke niz cole..

    to tylko porownanie. nikt nie tweirdzi ze cola jest lepsza od herbatek. Napislaem tylko w konteksie herbatek jako zamiennika wody. Herbatki maja inny sklad i oddzialywanie niz woda wiec nie moze byc traktowana jako zamiennik. Wyobraza sobie ktos picie 2 litrow herbatek dziennie? Sęk w tym zeby wybierac najlepsza alternatywe, woda jest lepszą alternatywa niz herbatki , cola jest lepsza niz woda ze scieku. Kazdy pije to co chce ja tylko pisze co wg nauki jest najkorzystniejsze.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Herbatki z supermarketów w saszetkach i wszelkie inne paskudztwa są obrzydliwe i w niczym nie pomagają.

    Ja piję tylko herbaty z herbaciarni
    – czerwoną
    – zieloną

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    i tylko takie naprawde zawierają to o czym jest napisane w opakowaniu…
    a jesli chodzi o odchudzanie to owszem mogą wspomagać ten proces ale nie wierze, że same mogą go wywoływać.
    Jestem zwolenniczką naturalnych metod czyli ćwiczeń przede wszystkim ale z racji braku czasu wspomagam się też CLA – Clarinolem… ale zapewne same tableki bez diety i ruchu też by nie wiele zdziałały.

    turek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ….. Takie herbartki pomagają w trawianiu, dlatego dieta jest niezbędna jeżeli chcemy schudnąć.
    Ważne jest aby organizm opróżniał sie raz-dwa razy dziennie, niestety niektórzy maja z tym ogromny problem i włażnie takie herbaty są jak najbardziej wskazane.
    Co więcej należy również uważać jaką herbatę kupujemy, ważne jest żeby ona faktycznie działała a nie była bylejaką mieszanką.

    Zgodze się tutaj … 🙂

    Herbate piłem kiedyż żeby sprawdzić jej działanie jak pojawił się lekki zimowy brzuszek:) Przyznam że pomaga napewno w trawieniu i najczężciej pomaga się „opróżnić” 🙂 Nie wiem jak ta herbata się nazywała ale jak tylko spytam mojej kobiety to wam napisze:) Pozdrawiam

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no wlasnie na mnie takie herbatki tez dzialaja przeczyszczajaco a to za silne dzialanie, wole jak mirabelka natrualnie cwiczeniami wspomagac moja przemiane materii 🙂 co do CLA to ja mam Clarinol i jestem poki co zadowolona z efektow !

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Hostess a jak te efekty? jak dlugo bierzesz już?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hmm kupilam sobie Clarinol na pewno z miesiac temu i powiem ci, ze teraz widze juz ladne efekty 🙂 nie nalezy sie ludzic ze bedzie sie mialo plaski brzuszek nastepnego dnia, ale w polaczeniu z cwiczeniami sa efekty pierwsze juz po tygodniu, czulam sie lzejsza, skora byla ladniejsza bardziej napieta 🙂 az milo bylo sie smarowac balsamem po kapieli 🙂

    klara_veritas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Stosowałam tabletki odchudzające sprowadzane, niedostępne na Polskim rynku.

    Rewelacja, bo juz po tygodniu 4kg mniej. Nie powiem, żeby sie czuła dobrze, bo miałam bóle głowy, oblewały mnie zimne poty i czułam sie fatalnie, dlatego odstawiłam.. Ale kumpela w ciągu 30 dni schudła 10kg i czuła sie żwietnie, więc pewnie zalezy to od odporonożci organizmu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Herbatki odchudzające"

Przewiń na górę