• Autor
    Odp.
  • pszczloka maja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    na mne te herbatki wogóle nie działały, piłam i nic jakbym normalną herbatę piła 🙂

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Na mnie przeczyszczajaco to dziala kawa.

    Ale ja zadnych diet nie stosuje i wcinam wszystko co mi smakuje

    Tera zwlasnie poranne instant nudle knorra zagryzam prazynkami tip top solonymi.

    Hmmm wlasnie oblukałam sklad, ojoj ani jednego e-costam 😀

    To juz z pewnożcia przerzucam sie z tych wszystkich czipsów na polskie prazynki

    neologa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    witajcie dziewczyny 🙂
    odchudzanie to light motive mojego niemal ćwierćwiecznego życia, próbowałam mnóstwa diet, żrodków odchudzających- w tym herbatek- dlatego czuję się kompetentna do zabrania głosu 😉
    ODRADZAM WAM SZCZERZE!! najpierw piłam regularnie, raz dziennie (według wskazania producenta) figurę czy inny tego typu wynalazek, potem jedna dziennie nie pomagała- przeszłam na dwie, potem trzy(…) potem przestały działać herbatki, ja nie idąc do toalety któryż z kolei dzień czułam się fatalnie więc sięgnęłam po żrodki przeczyszczające w tabletkach (ksenna, radirex…) pomagało…niestety, tylko przez jakiż czas 🙁 doszło do tego, że przestał na mnie działać bisacodyl (który jest ponoć najsilniejszym żrodkiem przeczyszczającym do kupienia bez recepty). mój organizm się zbuntował- żrodki przeczyszczające nie dożć, że nie działały, to wymiotowałam nimi zaraz po zażyciu. nie byłam w toalecie tydzień, drugi (…) wylądowałam u lekarza bo czułam się fatalnie. nie muszę Wam chyba opowiadać jak upokarzające badania i zabiegi mnie tam czekały 😳 chodziłam od lekarza do lekarza, wszyscy patrzyli na mnie jak na jakiż fenomen medyczny, ale żaden nie umiał mi ostatecznie pomóc 🙁 jest taki preparat, który podaje się ludziom przed operacjami, kolonoskopią (…) nazywa się x-prep. wypija się buteleczkę czegoż co smakuje paskudnie, popija 4-5 litrami
    wody i czeka na efekty, które następują u KAżDEGO- tylko nie u mnie 🙁
    trafiłam w końcu do żwietnego lekarza (chirurga), który długo ze mną rozmawiał o moim stylu życia, odżywiania się. wytłumaczył mi, że ludzie są różni i dla jednej osoby normą jest codzienna (czy nawet częstsza) wizyta w toalecie, u kogoż innego te procesy przebiegają wolniej- raz na parę dni. dopóki dzieje się to naturalnie, regularnie to nie ma problemu i nie ma co stymulować organizmu do szybszej „pracy”- on sam wie co dla niego dobre. poradził mi:
    -pić codziennie przynajmniej 2 l. wody (dzień mam zaczynać nie od kawy ale od szklanki wody)
    -jeżć sporo owoców z małymi pesteczkaim (figi, kiwi, truskawki)
    -nie unikać żliwek kalifornijskich (bardzo dobrze jest kładąc się spać przygotować sobie „poranny kompocik”- kilka dużych suszonych żliwek wkładam do kubeczka, zalewam ciepłą wodą i zostawiam na noc- rano wypijam, zjadam żliweczki- po kilku dniach to daje naturalne, łagodne rezultaty)
    jest z resztą mnóstwo naturalnych sposobów dzięki którym możemy niegwałtownie i w sposób nie powodujący uzależnienia podregulować sobie delikatnie „te rzeczy” … ten post i tak jest już „przydługi” więc opowiem i doradzę (jako prawdziwa specjalistka 😉 ) jeżli będzie takie „zapotrzebowanie” 🙂 póki co dziewczyny- zbilansowana, rozsądna dieta, odrobina ruchu no i przede wszystkim systematycznożć w tych nowych, zdrowych przyzwyczajeniach- to daje najlepsze rezultaty- nie jakież „cud herbatki, którymi można sobie tylko zaszkodzić 🙁
    pozdrawiam- neologa 🙂

    maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    A ja mam tosciki szulstada z nadzieniem kielboskowo ogorkowo cebulowo oliwkowomajonezowo paprykowym… mrrrrr

    Pije herbatki i czekam az zglodnieje 🙂

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    ja pilam „cudowna herbatke mandaryny”, koszmar ! Niby dobra, smak fajny. Ale dzialala tak wiatropednie ze wytrzymac sie nie dalo 🙄
    Pilam ja na wieczor, to nieraz mialam takie baki ze az sie w nocy od nich budzilam 😳 😆

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Ja pije herbate Vitax ona nic mi nie pomga ale twardo pije( nie wiem po co) Wiecie co? Na mnie przeczyszczajaco najlepiej działa szklanka mażlanki wieczorem i rano (ja mam wizyte w kibelku gwarantowaną)

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    @jennyharris wrote:

    ojej Malinko, a spałaż sama ;-)??

    Hehe no naszczescie wtedy spalam sama 😛

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja piję zieloną herbatę zawsze po obiedzie ponieważ sprzyja ona trawieniu i usuwa uczucie przepełnionego żołądka poprzez pobudzenie wydzielania soków żołądkowych 🙂

    Polecam 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    @jennyharris wrote:

    JA wiem, że zielona herbatka jest zdrowa, tylko trochę niedobra w smaku 🙁 Nie zaszkodzi jak dodam trochę cukru?

    Ja zawszę dodaję łyżeczkę cukru dla smaku 😉

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Uczestniczyłam niedawno w pewnym cyklu spotkan. Jednym z nich było spotkanie z lekarzem.., na ktorym padło pytanie o herbatki odchudzajace.
    Pani doktor odradziła nam stanowczo stosowanie tego typu herbatek, poniewaz one maja za zadanie sztucznie podrazniac jelita(powodujac w ten sposob lepsze trawienie i wypróżnianie) ale to jest złudny efekt. Gdy herbatki „idą na bok” problem wraca..bo jelita stały sie „leniwe” i nie potrafia same odpowiednio pracowac..

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    A dla tych co herbatke ziolona lubią polecam Herbate Zieloną Jażminową z liżciem Gingko Biloba firmy Bio-Active….pychaaaa

    Apropo słodzenia….ja nie słodze wogóle, ale skoro czarną sie słodzi to zielona.. czemu nie 😉

    anesia9009
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Moja koleżanka piła cherbartke odchudzająca i co teraz ma problemy z żaołądkiem i takie tam…mówie wam dla nastolatek to nie jest dobre rozwiazanie !!!

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    nie są dobre bo faktycznie są problemy po odstawieniu, jak sie je długo pije to potem sie czeka i czeka pod drzwiami łazienki 😛 😛

    joala
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Uważajcie jeżli pijecie czerwoną herbatę – wypłukuje magnez

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    ’Herbata Rooibos SOD jest wyjątkowym napojem dobroczynnym działaniu zdrowotnym.’ Nie wierzę w wyjątkowe, dobroczynne napoje. Cudów nie ma!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Herbatki odchudzające"

Przewiń na górę