• Autor
    Odp.
  • quadriczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Herbaty z zalozenia wspieraja odchudzanie, a nie odchudzaja. Zaleznie od tego na jaka sie decydujemy i jaki ma sklad, to pijemy ja o odpowiedniej porze dnia…

    Na przyklad taka herbata:
    [usunięto_link]

    w skladzie widac, ze bazuje na hibiskusie, a do tego zawiera zen-szen i l-karnityne. Czyli, zeby dzialaly konieczne jest ruch i spalanie. Czyli najlepiej pic rano, bo w nocy nie maja co wspomagac 😉 Najlepiej to polaczyc jeszcze z jakas czerwona po obiedzie…

    Najgorsze co moze jednak byc, to kupic mozna herbaty odchudzajace, pic po 5 przez tydzien, nic sie nie ruszac i stwierdzic ze nie dziala… picie wody mineralnej tez samo nie odchudza, a w diecie jednak bardzo pomaga!

    lelevell
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ODCHUDZAM — 100% GWARANCJI i CIĄGŁĄ OPIEKA W CIĄGU TRWANIA KURACJI. napisz GG 1586555

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Herbata- zielona, czerwona, czarna to- ubstancje wspomagające działanie termogeników. Termogeniki to substance, które powodują zwiększone uwalnianie ciepła z organizmu. Substancje te prowadzą do powstania zjawiska o nazwie termogeneza. Otóż jest to proces, podczas którego z tkanki tłuszczowej zostanie pobrana energia w celu produkcji energii termicznej – tracimy tk. tłuszczową

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    z tych herbat co zostały „rozszyfrowane” to zielona herbata najlepiej oczyszcza bo ma najwiecej najsilniejszych antyoksydantow mniej ma czerwona i najmniej czarna, niestety na rooibosie chyba nie robili zadnych badan jeszcze.

    martynka23_22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    czesc!
    tak, tak zielona herbata potrafi byc naprawde dobra, wszystko jednak zależy od producenta ,składników itd., bo wiadomo zawsze trochę się róznią smakiem. Ja zielone herbatki pije od dawna , próbowałam już chyba tysiące rodzajów, ale najlepiej smakują mi herbatki ..mmhhh… chyba Vitax ( cos takiego), bo moja mama raz je kupiła, bo są tanie 😉 i naprawde ok.

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Jeżli ktoż już naprawdę nie może się przekonać do smaku zielonej herbaty to może warto spróbować zieloną herbatę w kapsułkach, np. Ekstrakt z Zielonej Herbaty, godne polecenia.

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja tez dlugo nie moglam sie przekonac ale zaczela pic zielona herbate i lepiej sie czuje ale co do kapsulek jestem juz nakierowana na CLARINOL CLA firmy walmark pomogl mi przejsc przez najgorszy etap odchudzania i chyba dlatego jestem tak wierna. jakie znacie jeszcze preparaty hamujace glod?

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    @blue moon wrote:

    ja tez dlugo nie moglam sie przekonac ale zaczela pic zielona herbate i lepiej sie czuje ale co do kapsulek jestem juz nakierowana na CLARINOL CLA firmy walmark pomogl mi przejsc przez najgorszy etap odchudzania i chyba dlatego jestem tak wierna. jakie znacie jeszcze preparaty hamujace glod?

    S- Line Vita, Cellasene Forte, Calorin Stop, Cellastar. Więcej o nich tutaj: [usunięto_link]

    baby jane
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Slim figura max firmy Vitax bardzo mi pomaga i pomogła przy odchudzaniu. Gdyby nie ona rzygałabym wodą 😕 Oczywiżcie to nie pomoże schudnąć jeżli nie dołożycie do tego ćwiczeń i diety. Aha, i nie jest to herbata przeczyszczająca :]

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    hmmm ja naprzyklad biore CLARINOL CLA FIMRMY WALMARK i cwicze mam diete i efekty sa nie wiem czy slyszalayscie ma najskuteczniejsze cla na rynku .pije rumianek na dobre trawienia…

    chlodna_wisnia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    …dziewczynki, a hebratka „La- Karnita” Bio-active… próbowała któraż z Was 🙂 ?… Jeżeli tak proszę o opinię 🙂 skończyłam pić już czerwoną- efekty zerowe, pije obecnie zieloną i żurawinową… żurawinowa jest pyszna:).

    Nadiia21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    hernatki odchudzające sa dobre ale na początku kiedy chcemy oczyżcic swój organizm…później stosowanie ich nie przynosi porządanych rezultatów…osobiscie polecam zieloną herbatkę:) i regulavit 2 🙂

    baby jane
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Mi pomagają.

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    był moment, ze pomagały, bo miałam przed ciążą problemy z zaparciami, ale poród odblokował organizm i nie musz ejuż posiłkować się herbatkami

    karcys2412
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    mi również pomagaja te herbatki vitax slim max..i rzeczywiżcie trochę są na oczyszczenie;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Herbatki odchudzające"

Przewiń na górę