• Autor
    Odp.
  • hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    uuu ja nigdy nie bede brala takiego typu tabletek bo sie zwyczajnie boje…wole odchudzac sie bezpiecznie dlatego wybralam Clarinol, wiem ze nie schudne z nmim 15kg w miesiac ale za to efekt jaki osiagam jest osiagniety bezpiecznie…

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Moja koleżanka brała podobne tabletki, sporwadzane z chin
    Kochane te tabletki są najczeżciej na bazie amfetaminy a jesli nie to na amfetaminopochodnych składnikach…
    Później miała problemy z nerwami, żołądkiem a nawet z zajżciem i donoszeniem ciąży… radziłabym sie mocno zastanowić nad tego typu terapią…
    Hostess ja podzielam Twoje opinie… i oczywiżcie pisz na bieżąco o efektach.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    dzieki za poparcie, o dziwo sporo dziewczyn woli sie tak niebezpiecznie faszerowac…ja nigdy tego nie zrobie 🙂 bede pisac o efektach obiecuje 🙂 schudlam 4kg i wysmuklalam przynajmniej wszyscy tak mi mowia 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    No Gwiazdo plaży pokaż tam Chorwatką, że najpiekniejszymi kobietami są Polki i koniec 🙂
    Rozumiem, że nie zaprzestajesz kuracji CLA?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hehe postaram sie nie dac plamy 😉 aaah juz chce tam jechac tak sie ciesze, a jesli chodzi o CLarinol to biore caly czas, i mam zamiar zabrac go do chorwacji 🙂 juz nie moge sie doczekac porannego joggingu po chorwackiej plazy 🙂 mam juz piekny efekt mojej praccy nie moge go teraz zaprzepascic 😉 a ty kiedy wyjezdzasz i gdzie?

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    ja pewnie dopiero we wrzesniu bede sie plazowac w egipcie, a w lipcu istnieje mała szansa na wyjazd do Paryża… zobaczymy…
    ale do plażowania mam jeszcze sporo czasu, tak więc mogę jeszcze popracować.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    eh zazdroszcze paryza, egiptu z reszta tez…moze za rok pojade 🙂 a co do cwiczen to masz jeszcze troche czasu na pewno wyjscie na plaze bedzie dla ciebie czysta przyjemnoscia 😉 a jak ci idzie praca nad figura??

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    czasu jest masa, moja koleżanka w miesiąc zauważalnie schudła robiąc codziennie 80 brzuszków i chodząc na długie spacery 🙂

    Angel123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Czeżć jestem nowa ale zarejestrowałam się żeby wam o czymż opowiedzieć ostatnio zaczełam pić zieloną herbatę z żeń szeniem i imbirem kosztuje około 20zł na allegro i powiem wam że to na prawdę działa 😀 na początku nie mogłam znieżć tego gorzkiego smaku i piłam raz dziennie chociaż zalecane jest dwa razy teraz piję dwa razy i szczerze mówiąc widać efekty chudnę około pół kilograma na 2-3dni dla mnie to rewelacja mam dużo energii i nie jestem tak ospała czężciej wychodzę ruszam się jest ze mną o wiele lepiej 😀 poprzednim razem używałam aqua slim to całkowicie nie działało do tej pory żałuję że to kupowałam :// te reklamy w tv nigdy nie przynoszą niczego dobrego a za te pieniądze które wydałam na aqua slim mogłabym kupić kilka paczek tej cudownej herbatki mam nadzieję że komuż pomogłam tak jak ona pomaga mi 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Oprócz herbatek piję też codziennie ok. 3 litrów wody źródlanej, mam lepsze samopoczucie i zauważyłam poprawę w wyglądzie skóry 🙂

    Dorota67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    no hej ja byłam sceptykiem ale odkryłam ostatnio coż takiego”: [usunięto_link] i jak się żmiałam z tych wszystkich bab że pija takie coż to teraz sami pijam. Więc wiecie…

    Dorota67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Tutaj przesyłam skład:

    Do produkcji zostały użyte rożliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnej certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych.
    W gospodarstwach ekologicznych nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych żrodków ochrony rożlin.
    wyrób taki nie zawiera także żadnych sztucznych substancji dodatkowych typu konserwanty, barwniki, aromaty itp.
    Składniki są grubo cięte i ręcznie pakowane po to, aby jak najwięcej cennych substancji zostało w rożlinie.
    Zakład producenta, firmy Dary Natury, położony jest w maleńkiej wiosce ulokowanej na leżnej polanie z dala od jakichkolwiek źródeł zanieczyszczeń.
    Wszelkie te elementy powodują, że nabędziecie Państwo produkt o wyjątkowo wysokiej jakożci.
    Zastosowanie: zamiast innych napojów przy kuracjach odchudzających. Nie powoduje ona rozwolnienia, jest w pełni bezpieczna, usprawnia procesy przemiany materii. Bogata jest w witaminy, sole mineralne oraz inne cenne składniki.
    Skład: liżć brzozy, poziomki; kłącze perzu; liżć pokrzywy, jeżyny; kwiat bzu czarnego, owoc jałowca, jarzębiny oraz owoc bzu czarnego w różnych proporcjach.

    Dorota67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Tuttaj fany artukul o zielonej herbacie znalazłam:

    ZIELONA
    Zawiera dużą ilożć polifenoli, mających działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne. Jej napar powoduje pobudzenie wydzielania soków żołądkowych, co sprzyja trawieniu i usunięciu uczucia pełnego żołądka. Pojawiły się opinie, że zawarte w herbacie antyutleniacze pomagają też zapobiegać otyłożci poprzez hamowanie wnikania glukozy w komórki tłuszczowe. Aby zachowała swe włażciwożci, należy ją zalewać wodą o temperaturze od 60°C do 80°C i parzyć nie dłużej niż 3 minuty – po tym czasie herbata nabiera gorzkiego smaku. Te same liżcie można wykorzystać nawet 3 razy. Za najwartożciowszy uznaje się drugi napar, pierwszy jest często wylewany.

    Dorota67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    i jeszcze o czerwonej:

    CZERWONA (PU-ERH)

    Uchodzi za najlepszą herbatę odchudzającą. Ma ostry aromat i smak. W Chinach od wieków uważana była za napój o bardzo korzystnym wpływie na zdrowie. Jej picie stanowiło przywilej cesarza. Pomaga przy spalaniu tkanki tłuszczowej i jednoczeżnie przyspiesza metabolizm. Czerwoną herbatę należy przyrządzać zalewając liżcie wrzątkiem, następnie parząc przez 3 do 5 minut. Podobnie jak w przypadku zielonej, tych samych liżci można używać wielokrotnie, bowiem herbata za każdym razem oddaje do naparu inne wartożciowe substancje.

    Dorota67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja sama mam teraz zielona sypaną i takie włażnie lubię. I jeszcze energetyczne z guaraną, ona jest czerwona. i na odchudzanie mam teraz taka fit. Też z lidla. ale teraz kupie tą która podałam na forum. chce spróbować:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Herbatki odchudzające"

Przewiń na górę