ile płacić za sprzatanie?

  • Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Sa 2 rozwiazania, albo plaisz za godzine roboczą, albo wynagrodzenie za miesiac, to zalezy od miasta

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    wynagrodzenie za godzine powinno wynosic najmniej 10 zl moim zdaniem 🙂

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    hmmm to policzmy 8×10 =80, 80×24 = 1920 ZŁ hmmm za sprzątanie??
    mysle ze to za duzo!!!!

    MartynaSOAD
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Ja płaciłam 50 zł za tak jakby dzień

    Kianit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ja też płaciłam 50 zł trzy razy w tygodniu za okreżloną ilożć pracy, zwykle to było od 3 do 8 godzin.

    moja pani była bardzo zadowolona i ja też 🙂

    pzdr.

    Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Możesz też zatrudnić jakąż firmę sprzątającą. Z tego co się orientuję, jeżli chodzi o stawki godzinne, to takie firmy biorą znacznie mniej niż osoba prywatna. Już w jednym pożcie pisalam jak mój mąż chcial wymigać się od obowiązków i wynająl firmę. Teraz sprzątanie ma z glowy. Nie wiem skad jesteż, bo stawki takich fiurm też zależą od miasta, ale jeżeli z Krakowa albo okolic, to mogę polecić [usunięto_link], ja na razie jestem z nich zadowolona 😀 Niestety ile ta nasza firma bierze za sprzątanie też dokladnie nie wiem, bo mój mąż jest zbyt dumny, zeby zdradzic mi taka tajemnice 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    tak [płaci sie 10 zł niestety tak sie płaci za sprzatanie i jest oo bardziejopłacalne niz oinne prace:PP

    Ania_
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Szczerze nie rozumie jak mozna kogos zatrudnic do sprzatania w wlasnym domu, bo nie wyobrazam sobie aby ktos obcy mi skladal rzeczy, paletal sie po domu 🙄 w Irlandii za housekeeping płaci się conajmniej 10 euro na godzinę.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja kiedys w brukseli tak pracowalam i dostawalam najwiecej 7.5 euro na godzine

    Dominika29
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    do mojej mamy przychodzi pomagać pani z Ukrainy i wychodzi 40 za mniej wiecej 4 godziny pracy

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Cóż ja bym nie marnował pieniędzy na takie rzeczy, chyba że ewidentnie nie masz czasu na to i nie radzisz sobie. Ja bym dał 40zł za jedną wizytę.:)

    triss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    jeżli ma się mieszkanie do 60m to oplacanie kogos do sprzatania mieszkania to burzujstwo. No chyba, ze zarabiamy juz tak duzo, ze mozemy sobie na to pozwolic.

    Inez
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    płacę 12 pln za godzinę, 2 x w tygodniu po 5-6 godzin.

    Myah
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    my placimy 100zl za wykonanie pracy (ile zajmie, tyle zajmie… z reguly ok. 4godzin). a korzystamy z uslug pani raz, dwa w tygodniu.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ostatnio przed żwiętami była w moim domu dziewczyna, która pomagała mi sprzątać i brała 9 zł za godzinę. Myżlę, że jest to rozsądna cena, biorąc pod uwagę fakt, że przyniosła nawet swoje żrodki czystożci. Moje mieszkanie ma niecałe 70m2 i dziewczyna sprzątała niecałe 8 godzin. Raz na jakiż czas, jak włażnie rpzed żwiętami można sobie pozwolić na taką pomoc 🙂 Bo tak normalnie to mimo wszystko sprzątam sama

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ile płacić za sprzatanie?"

Przewiń na górę