• Autor
    Odp.
  • Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    ja tez nie pracuje i pomyslalam ze zamiast w kopercie przywiaze pieniadze do kwiatkow w ksztalcie kokardek 😉 bedzie efektowniej a i 200 zl w banknotach po 10-20 zl bedzie wygladalo na duzo 😛

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    @Big_Girl2000 wrote:

    Jeżeli chodzi o prezenty, to ja bedąc w lipcu na weselu spotkałam sie z nieco innym prezentem. Był on wreczany rodzicom pary młodej. Wszystko było w takiej ładnej oprawie 🙂 Młodzi wyszli na srodek sali, poprosili na żrodek swoich rodziców i przez mikrofon zaczeli czytac podziekowania z takich ładnie ozdobionych ksiazek. Naprawdę fajnie to wyglądało. Jakoż niedawno znalazłam nawet takie książęczki w necie, jak coż tutaj jest link wyroby-artystyczne.pl/ 🙂

    to jest po prostu dziękowanie rodzicom za wychowanie, za to że się nami zajmowali itd… Takie książeczki idzie kupić na allegro wiem bo moja siostra chce takie kupić 😉

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    to byla reklama sadzac po jednym poscie tej dziewczyny 🙂 wracajac do tematu ja dawalam na slub kuzynki 100 e, a to zeby rodzice placili za wesele to nigdy w zyciu sama zarabiam i mam na to pieniadze nie chce jeszcze rodzicow obciazac kosztami

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    W kwietniu mam wesele i chrzciny przyjaciół. I teraz mam problem, bo: 1 raz będziemy na ich mieszkaniu, są bardziej przy kasie niż my, mają raczej wszystko czego zechcą. Tragedia. Ile dać, czy oddzielnie coż dziecku kupić – w taki razie co? Czy dać kasę, czy kupić AGD, a jak trafimy na coż co już mają 🙁
    Oczywiżcie o stroju już nie wspomnę 🙁

    Iva
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    my kupiliżmy państwu młodym laptopy LG- mój braciszek się żenił, a wiedzieliżmy ze taki sprzęt im sie przyda bo planowali taki zakup, no i się prezent udał:P:D zadowoleni byli bardzo, po prostu trzeba się wstrzelić w gusty albo potrzeby państwa młodych, pozdrawiam

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    jechałam kiedyż autobusem i przysłuchiwałam się rozmowie dwóch dziewczyn. To co usłyszałam, na temat pieniędzy w kopertach mnie zszokowało. Jedna z dziewczyn opowiadała, że jej koleżanka, dostała masę kopert z czego mniej więcej 10 – 15% było zwyczajnie pustych :/ Nie rozumiem tego zupełnie… jak ktoż nie ma kasy na kopertówę, to nie może po prostu dać kwiata i powiedzieć, że nie miał kasy, albo nic nawet nie mówić, tylko taką kiszkę odstawiać? żenada

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Katie Wysłany: Sob Cze 28, 2008 9:48 pm Temat postu:



    jechałam kiedyż autobusem i przysłuchiwałam się rozmowie dwóch dziewczyn. To co usłyszałam, na temat pieniędzy w kopertach mnie zszokowało. Jedna z dziewczyn opowiadała, że jej koleżanka, dostała masę kopert z czego mniej więcej 10 – 15% było zwyczajnie pustych :/ Nie rozumiem tego zupełnie… jak ktoż nie ma kasy na kopertówę, to nie może po prostu dać kwiata i powiedzieć, że nie miał kasy, albo nic nawet nie mówić, tylko taką kiszkę odstawiać? żenada

    – szok 😯

    Po prostu daje tyle ile mam oczywiżcie w granicach rozsądku – a jak nie mam to nie ide i już 😉 a co do prezentu to najważniejsze żeby młodym sie taki prezent przydał ( nie ważne ile kosztował) np. jakiż serwis, sztucce itp.

    joanna1827
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    to ciekawe co piszecie, ale wg mnie logiczne jest że jeżli twoje miejsce na weselu kosztuje 150-250 zł to tyle powinno się dać minimum

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Każdy daje tyle ile jest w stanie. To kwestia indywidualna. Ostatnio jak byłam na żlubie, to nie miałam takiego dylematu, bo młodzi mieli listę prezentów na listaslubna.net i kupiłam im jeden z prezentów z listy.

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    My dawaliżmy na ostatnich weselach po 400 złotych. Były to wesela znajomych. Póki co na tyle nas stać, być może w przyszłożci budżet będzie większy 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ile w prezencie żlubnym?"

Przewiń na górę