• Autor
    Odp.
  • martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Dzięki serdeczne 😀 Chociaż ostatnio to tak się często nie użmiecha bo chyba ząbki nam idą 😆

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    😀 ja jestem mama od 5 m-cy i w pelni czuje i od dnia w ktorym zaszlam w ciaze czulam instynkt macierzynski,bardzo pragnelam dziecka. i jest i nie zmienilabym swojego zycia na niczyje inne

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja tez jestemmmloda mam 22 lata i tez czuje rodzacy sie instynkt zyje intensywnie sudiuje pracuje i nawet nien mam czasu na chorobe a co dopiero na dzidziusia ale zaluje tago poki co praca jest koniecznoscia w moim zwariowanym zycciu

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja jak sie zwiazalam zmoim chlopakiem to juz wtedy poczulam ze chce dzidziusia i chociaz mam dopiero 20 lat to chce a z moim chlopakiem jestem prawie 2 lata.no al widzicie normalnie jak po zlosci nic njie wychodzi:(:(bylam nawet u lekarza narazie biore luteine jak to nie pomorze to badania trzeba bedzie zrobic:(:(

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja w wieku 20 lat tez to poczulam. Kobieto nie spiesz sie!!!!!!!!!!!
    dzieci za kilka lat. poczuj samk bycia tylko dla siebie!!!!!!!!

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja mam 24 lata i bardzo lubię dzieci. ale poczekam jeszcze ze 3 lata zanim się zdecyduje. to ogromna zmiana. za rok biorę żlub i wyprowadzam się z domu. chciałabym jeszcze trochę pobyć sam na sam z mym facetem i cieszyć się nową sytuacją bez dziecka.

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    zblizam sie duzymi krokami do 24lat i instynkt macierzynski mam ukryty do granic mozliwosci. dziecko jest to wrecz ostatnia 'rzecz’ jakiej oczekuje od zycia 😉

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Mój instykt macierzyński jeszcze żpi.;p Na razie nawet jakbym chciała, nie będę mogła mieć dziecka. Nic bym mu nie zapewniła, nawet nie miałoby rodziny, bo mój chłopak nie ożeniłby się ze mną tylko ze względu na dziecko…

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja w sumie nie zabardzo lubie dzieci…Nie wiem jak sie przy nich zachowac… Tak jakos mnie to krempuje….. Mysle ze moj instynkt jeszcze sie nie narodzil 😉
    Choc wydaje mi sie ze jak bym miala wlasne dziecko to na pewno uleglo by zmianie 😉

    Ale na razie nie planuje dzidziusia ❗ 😛 😉

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    a ja sie umowilam ze swoim instynktem maciezynskim ze sie odezwie za 3-4 lata jak bede chcila juz dziecko na pewno a narazie to niech mnie raczej ten instynkt nie niepokoi 😉

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja niedługo będę mieć 24 lata na karku i od czasu do czasu jak spojrzę na jakąż pocieszną dziecinkę (ale niestety niewiele dzieciaczków jest slodkich 😀 ) to coż tam poczuję, ale co to jest to nie mam pojęcia.. no może ten osławiony instynkt 😉

    Inną sprawą jest, że na dziecko gotowa nie jestem i w najbliższym czasie nie będę, bo żeby sprawić sobie taką pocieszkę to trzeba mieć sporo spraw poukładanych, a że ja, jak na razie wynajmuję mieszkanko to na dziecko po prostu mnie nie stać!

    haj to ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    a ja od 2 lat jestem szczesliwa mamusia i powiem tak ze poznalam obecnego meza i „wlaczyl” mi sie po jakims czasie instynkt 😀 starałam sie o synka pol roku no około oczywiscie, z checia „posiadania” dziecka chodizlam jakis czas i teoretycznie decyzje z mezem podjelismy spontanicznie niby…bo wczesniej rozmawialismy sporo o tym….i teraz wierzcie mi ze jedyne czego jestem na 100 % pewna i dumna to decyzja o poczeciu dziecka wiele kobiet martwi sie ze nieda sobie rady z malenstwem ale ten INSTYNKT MACIERZYNSKI jak sie go rzeczywiscie czuje pomaga we wszystkim. WIELKIE CAŁUSKI DLA MOJE KOCHANEGO SYNUSIA ZA TO ZE JEST ZE MNA CZASAMI IRYTUJACY ALE KOCHANY 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    U mnie w wieku 18 lat zachciało sie dziecka. Było to pewnie spowodowane tym ze w żredniej klasie miałam 7 dziewczyn ciężarnych i jak je wiedziałam to też chciałam. Teraz mam inne zdanie. Poczułam trochę wolnożci, imprez i do dziecka mi sie nie spieszy i tak samo nie myżlę o małżeństwie. Może za 3 lata. Nie ma się co spieszyć. Dziecko to nie zabawka, którą można zostawić jak nam się znudzi. Dziecko potrzebuje sporo czasu żeby się nim zająć. Dożwiadczone osoby napewno mogą powiedzieć więcej na ten temat.

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    No i jak widze malo ktora kobieta nie marzy o takim malym slodkim cudzie…no i prawidlowo tak powinno byc 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    mnie sie tam do dzieci nie spieszy jakos tak nie przepadam za dziećmi.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Instynkt macierzyński;)"

Przewiń na górę