• Autor
    Odp.
  • meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Mi też zakupy bieliźniane poprawiają humor. Coż w tym jest, że to co mamy pod ubraniem potrafi dodać pewnożci siebie. śliczny seksowny komplet jak ma się doła skutecznie z niego wyciąga.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    wątpię by stanik mógłby mi poprawic humor

    kasiaamazonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Sexy spódniczka, szpileczki, fryzjer i będziesz jak nowa 🙂

    odchudzanie80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    POLECAM ZABIEGI FOCUS RF +
    TANIA ALTERNATYWA DLA SKALPELA
    506 141 601

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Atrakcyjna kobieta, to zadbana kobieta. Wiec powinna regularnie odwiedzać kosmetyczkę. I do tego mieć taką zaufaną jak Pani Agnieszka ze Strefy Urody w Rzeszowie. Oczywiżcie sexi bielizna powinna dopełnić wszystko. 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    By być zadbanym nie trzeba regularnie odwiedzać kosmetyczki.

    unforgiven
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    To może pomóc w diecie, szczególniew w lecie: [usunięto_link]
    🙂

    fordo2
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A ja mam filmik dla wszystkich Pań które nie czują się atrakcyjnie z powodu wszechogarniających pięknożci z gazet, telewizji, czy bilbordów. One też na co dzień wyglądają normalnie a nawet znacznie gorzej niż my same.
    Obejrzyjcie i same się przekonajcie. Mam nadzieję, że humory się poprawią 🙂

    [usunięto_link];.php

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Czy myslicie ze jakież zabiegi na twarz,albo laserowe,czynią z nas troszke piękniejsze,chociazby dla nas samych?
    Jesteżmy chyba wtedy bardziej pewne siebie,bo wiemy ze np.usunięcie boczków sprawiło ze mozemy odsłaniac troszke wiecej.

    fidoma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    [usunięto_link], którą sprzedajemy pochodzi od producentów polskich jak i zagranicznych. Specjalnie dla Państwa sprowadzamy [usunięto_link], [usunięto_link], [usunięto_link], [usunięto_link], dodatki… z takich krajów jak Holandia, Dania, Włochy, Niemcy. światowe marki [usunięto_link], YaYa, Barbara Nobler, Nife, Mbym i wiele innych. Cały czas poszerzamy asortyment o nowe kolekcje. Ubrania w sklepie internetowym [usunięto_link] są wykonywane z wysokogatunkowych tkanin i zgodnie z aktualnymi trendami. Każdy u nas znajdzie coż dla siebie. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, zakupy u nas są bezpieczne, zawsze można wymienić towar bądź go zwrócić w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Gwarantujemy Państwu miłą obsługę oraz 100 % zadowolenia z zakupów. Twój czas tylko dla Ciebie ! Zajrzyj na [usunięto_link] i przekonaj się. Modny [usunięto_link].

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    To może pomóc w diecie, szczególniew w lecie:
    🙂

    Myżlę ,że wiem więcej o niej niż Ty w lecie jak i w zimie 😉

    @m4rcelin4 wrote:

    zastanawiam się jak schudnąć tak z 5kg. Dopiero wtedy kupie sobie jakiż nowy ciuch. Wierzę, że poprawi mi humor 🙂 To zawsze na mnie działa :>

    Jak się zastanawiasz to nie spamuj

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    @Kowal wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    To może pomóc w diecie, szczególniew w lecie:
    🙂

    Myżlę ,że wiem więcej o niej niż Ty w lecie jak i w zimie 😉

    Ewentualnie potem w zimie możesz sie udać do dobrego gabinetu medycyny estetycznej na zabieg liposukcji.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Samopoczucie bardzo poprawiają mi perfumy, a dokładniej mój ulubiony zapach Nina Rici. Jeżli jednak nie macie ukochanego zapachu warto zapewne sięgnąć do klasyki.
    [usunięto_link]

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    też uważam, że perfumy dopełniają nasz strój i wygląd i bez nich nie można czuć się w 100% atrakcyjnym

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    kowal, piszesz ze ktos spamuje, jak widziałam ze na poczatku ty tez duuzo spamowales, i nikt Ci nic nie mowil., a to tez bylo troszke wkurzajace;)

    co zrobic by czuc sie atrkcyjnie? makijaz, ladnie ulozone wlosy, fajny ciuch pasujacy do sylwetki, moga byc jakies perfumy,

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak byc atrakcyjna"

Przewiń na górę