• Autor
    Odp.
  • buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    No włażnie – tez tak uważam. Ananeczka znalazła i fajne mieszkania i ładnie urządzone.
    W moim małym mieszkanku, to chyba faktycznie tylko projektant pomoże. Tylko kosztów się boję… 😐

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    buli: jeżeli chcesz sprawdzonego architekta wnętrz, to spokojnie możesz zgłosić się do firmy n-design, oni potrafią z każdego pomieszczenia zrobić istne cudo, a jeżeli chodzi o finanse, to oni akurat wygórowanych cen nie mają, a na pewno będziesz zadowolona z ich pomocy 🙂

    chilli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    n-design ma faktycznie bardzo ciekawe projekty, nowoczesne, klasyczne ale włażnie nie nudne 😉 sama nie wiem, ale takie praktyczne rozwiązania do mnie przemawiają. Przeglądałam ich galerię i bardzo spodobało mi się jedno mieszkanie – z takimi ceglanymi żcianami;)

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja uwielbiam ceglane żciany, jak są fajnie wkomponowane we wnętrze, a tam na n-design.pl jest to bardzo fajnie zaprojektowane! Teraz się włażnie zastanawiam, czy nie zrobić sobie tak kawałka żciany w salonie… 🙂

    aga1985
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    polecam katalog aranżacji [usunięto_link]

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @sepultura wrote:

    Moim zdaniem, jeżeli ma się problemy ze urządzeniem mieszkania, to warto poprosić o radę specjalistów. Z tego co się orientuję to dekoratorzy z biura projektowego n-design są bardzo dobrzy w tym co robią. Chociaż w sumie wystarczy popatrzeć na zdjęcia prac na ich stronie, żeby się o tym przekonać. Może one zainspirują Cię do ciekawych rozwiązań?

    dobra rada, chociaż nie wiem dlaczego wzbraniasz się przed osobistym projektem? 🙄

    sepultura a co myżlisz o tzw. spontanicznych barwach 😀 ?
    osobiżcie lubię dużo zieleni i ciutkę niebieskiego 😉

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ja tez jestem za tym żeby samemu projektować 🙂

    A co do zieleni – jak jest ładna i w umiarze, to jest bardzo miła 🙂

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja mam coż takiego, projekt: moja żona 8)

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Wedle uznania. Do naszego salonu „wchodzą” drewniane schody Prudlik, które wyglądają po prostu genialnie. Sam salon utrzymany jest w tradycyjnym wymiarze – wygląda po prostu rewelacyjnie 😉

    Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ładne szafki kuchenne

    Lulka W.
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja przede wszystkim skupiłam się na kolorach i czężć kuchenna jest inaczej pomalowana niż salon.
    Wybrałam dosyć odważny kolor „ognisty karnelian”do kuchni i „aksamitny agat” (z magnata)do salonu. Całożć wygląda niesamowicie i mimo, że kuchnia jest w pokoju to ma się wrażenie jakby to były oddzielne pomieszczenia. Podłoga jest kolejnym elementem oddzielającym kuchnię od reszty, bo w salonie mamy klepkę bukową a w kuchni płytki pasujące do koloru żcian w salonie. Mimo odważnego zestawienia kolorów wszystko ze sobą współgra i wygląda ciekawie 😀

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja lubię beże, brązy, intensywne kolory mnie męczą.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Takie połączenie dwóch kolorów wygląda naprawdę bardzo fajnie. Wyraźnie oddziela pomieszczenia, ale razem tworzą faktycznie zgraną i pokaźną całożć. Trochę kreatywnożci, artyzmu i jest pięknie.

    kasia82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    @Atlantic Polska wrote:

    Ja mam coż takiego, projekt: moja żona 8)

    Na żcianach jakaż tapeta czy co to jest bo ładnie wygląda, a podłoga to ciemne panele ?

    kasia82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    fiolet się dobrze komponuje w z resztą sypialni.( na jednym z tych zdjęć z twojego linka ) 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak urządzić salon ( z aneksem kuchennym)?"

Przewiń na górę