• Autor
    Odp.
  • Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Zresztą pokazany kamień dekoracyjny na zdjęciu też robi bardzo dobre wrażenie,nadaje salonowi pewnego luksusu i poniekąd oddziela go od pozostałej czężci w tym kuchni.

    desmer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    U nas wygląda to podobnie, niestety zapachy z aneksu rozchodzą się po całym mieszkaniu, a jednak wolelibyżmy, żeby w salonie nie było nic czuć. Okap mógłby tu jakoż pomóc? Jeżli tak, to jaki mogłybyżcie polecić? Zależy mi na czymż nowoczesnym, ale też nie za drogim.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Poelcam zajrzeć na tą stronke [usunięto_link]
    Mysle ze spokojnie znajdziecie kilka ciekawych propozycji dla siebie

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Okap z całą pewnożcią tutaj pomoże i podaj jaki budżet posiadasz na ten cel,wówczas postaram się doradzić coż odpowiedniego. Wiem jak to jest kiedy wszystkie zapachy rozchodzą się po domu,okap to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    okap obowiązkowo
    u mnie jest lada oddzielająca przestrzenie kuchenną i salonową, rodzaj wysokiego baru dająca wizualne wrażenie żciany, jednak z „oddechem”

    Ola44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Fajna sprawa taka lada czy wysoki bar, a do tego ze dwa takie hokery jak np ten w załączniku:)
    I jeszcze ożwietlenie typu led u góry, nad ladą i wychodzi super efekt:)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Oddziele aneksu kuchennego barem lub wyspą kuchenną z miejscami do siedzenia jest żwietnym pomysłem. Od strony salonu wystarczy postawić pasujące hokery i już oba pomieszczenia będą oddzielone, a jednak połączone ze sobą. Osobiżcie bardzo podoba mi się takie rozwiązanie.
    Bardzo ładne fotele i krzesła (również barowe) są w agata home, mają duży wybór form i kolorów,
    w tym też rzadziej spotykane modele.

    agrado
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Sam pomysł z hokerami bardzo mi się podoba szkoda że moje mieszkanie nie jest przystosowane do takich zmian i o wyspie mogę tylko pomarzyć 🙄 Faktycznie w tej Agata home mają dużo fajnych rzeczy. Kilka wpadło mi w oko. Zwłaszcza jeden wypasiony wypoczynek ale najpierw muszę urobić męża 😆

    Ola44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    a no włażnie, najlepiej jak sam spadnie z krzesła to wtedy będzie nalegał na kupno nowych. U mnie w mieszkaniu tez można tylko pomarzyć o takiej fajowej dużej wyspie kuchni z prawdziwego zdarzenia, ale myżlę że dam radę coż wymyżlić niebawem, żeby takie włażnie hokery sobie wstawić gdzież. A te czerwone jakoż mi się szczególnie podobają, nie wiem, może ta tapicerka mnie tak przyciąga:)

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    To czerwone fajne ale dla mnie ciut za drogie. To za to i ceną i designem jak najbardziej mi odpowiada.

    agrado
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Dziewczyny jestem w trakcie urabiania 😀 ! Na razie bez szaleństw – pokazałam mu stronkę agatahome i …. – zgodził się na kilka promocyjnych dodatków 😆 już mały sukces jest!

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Możecie polecić jakiż fajny, rozkładany stół do jadalni w Agata meble?

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    A czemu akurat z tego salonu meblowego a nie np gdzież indziej? Bo w internecie masz kilka sklepów i w sumie szeroki wybór,wiec to zależy tylko od Ciebie i rzecz jasna budżetu jaki posiadasz na ten cel.

    malinka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    A no jasne, zawsze lepiej zapoznać się z kilkoma ofertami niż celować ciemno w jedną. Ja na przykład ostatnio kupowałam materac, mąż ograniczył się do jednego sklepu – cena 860zł. Namówiłam go na wizytę w drugim, de facto mieszczącym się 200m dalej, i niespodzianka – podobny materac w cenie 550zł 🙂

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Minęło już trochę czasu,wiec może napisz na który zestaw mebli ostatecznie się zdecydowałaż? Będziemy wdzięczni za opinie tak nawet z czystej ciekawożci.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak urządzić salon ( z aneksem kuchennym)?"

Przewiń na górę