• Autor
    Odp.
  • tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    to teraz bardzo modne jest, zeby salon byl polaczony z kuchnia, mi osobiscie podoba sie jak w salonie jest duzy stol z krzeslami. Nie chodzi mi oczywyscie o to, zeby stal on na srodku, ale blisko kuchni, daje to wtedy calemu domu urok rodzinny 🙂 Zawsze o tym marzylam i wiem, ze w krotce tak bedzie, bo burzymy scianke dzialowa i bedzie aneks i bedzie wybieranie nowych mebli:D

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Ja najbardziej lubię połączenie drewno i kamień no i tak się zastanawiam nad aranżacją włażnie w tym stylu? Tylko nie wiem jak się za to zabrać?

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Akurat w tym przypadku racja,warto postawić na szafki które oddzielą w jakiż sposób kuchnię od salonu,a może taki podłużny blat? co o tym sądzisz?

    Kulpa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja gdy urządzałam kuchnię to przeglądałam różnego rodzaju zdjęcia na wszelakich portalach oraz stronach firmowych. Zaciekawiły mnie fotki na meblewarto i włażnie to przekonało mnie do wyboru firmy, która zaprojektuje i stworzy dla mnie meble pod wymiar idealne dla mojego salonu

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Chyba niepotrzebnie,bo moim zdaniem aneks kuchenny z salonem to dosyć ciekawa opcja o ile rzecz jasna połączymy to pod względem kolorystycznym aby ze sobą współgrało,a taka żcianka o której pisałam powyżej też na pewno zrobi swoje,moim zdaniem to ciekawa opcja.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem nie ma potrzeby aby od razu decydować się na meble ze sklepów sieciowych,wystarczy tutaj poszukać w innych sklepach internetowych gdzie jakożć tamtejszych mebli również jest na odpowiednim poziomie przy niższej cenie. Pamiętaj też o tym aby zadbać o czystożć w kuchni i salonie,tutaj możemy pomóc w kwestii doborów sprawdzonych i skutecznych żrodków czystożci,zapraszamy:)

    singnoral
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Wedle uznania. Do naszego salonu „wchodzą” drewniane schody Prudlik, które wyglądają po prostu genialnie. Sam salon utrzymany jest w tradycyjnym wymiarze – wygląda po prostu rewelacyjnie 😉

    W naszym salonie jest podobnie. Uwielbiam drewniane schody ([usunięto_link]).

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak urządzić salon ( z aneksem kuchennym)?"

Przewiń na górę