Jak zadbać o nogi, aby wyglądały ładnie? ;(

  • Autor
    Odp.
  • Xewcia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam… Mam na imię Ewelina… Mam problem… Zawsze po depilacji, niezależie od tego czy jest to depilacja woskowa czy depilatorem czy maszynką, pozostają mi na nogach od kolan w dół, takie małe, ciemne kropeczki. To jest MEGAdołujące… nie wiem czy w ogóle można na to zaradzić chciałabym dodać, że mam jażniejszą karnację skóry, ale też nie za bardzo, a jeżeli użyję balsamu samoopalającego to ,,to coż” i tak jest bardzo widoczne i nie znika! O solarium nawet nie ma mowy, bo jestem blondynką…. Proszę o rady i pomoc… z góry dziękuję za wsparcie… 😥 😥 😥 😥 😥

    anecia123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    nie za bardzo mogę sobie to wyobrazić, ale moze wynika to z tego, ze włosy urywają się przy skórze, a nie wyrywają z cebulką. Ja mam znowu problem z wrastaniem włosów po depilatorze. Zaradziłam temu częstymi pilingami więc moze spróbuj takiego mocno ziarnistego używać przynajmniej raz w tygodniu. Jak nie to pozostaje ci jeszcze depilacja laserowa 0 ale podobno droga 🙁

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    najepiej przejdź się na najzwyklejszą depilację ale do jakiejż kosmetyczki.Ona Ci najlepiej coż doradzi.

    Ruda13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    a kremami depilującymi tak samo wychodzi? nie mówię o woskowej, ale takimi kremami to samo jest? moze faktycznie trzeba u kosmetyczki dopytać…

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    cokolwiek byżcie nie zrobiły, pamietajcie, że Wasze nogi, Kochane, są szalenie ważne dla nas – tacy już jesteżmy, samcy, obleżni obserwowacze, zmysłowi faceci… 👿

    eee tam, nie będźcie aż tak na nas zezłoszczone – nie lubicie naszych pocałunków na udach, łydkach i stopach? to istny szał! dla nas… a co powiecie o Waszych doznaniach w tym względzie? 😉

    no powiedzcie zupełnie szczerze! 🙄

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    hard-man, Twoja wypowiedź była bynajmniej niepotrzebna.

    ja też miałam z tym problem Xewcia. ale zaczęłam używać kremów do depilacji i dwa razy w tygodniu robię sobie pilling. tylko wybierz ten z grubymi ziarnami, bo ten drobnoziarnisty, przynajmniej w moim przypadku, mało pomagał.
    A.

    Mehi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    A ja na takie plamki polecam keranorm, jest to krem glebokonawilzajacy do bardzo wysuszonych partii ciala, ale ma tez taka wlasciwosc, ze zapobiega powstawaniu wlasnie krostek po depilacji. Mozesz go znalezc w aptece.

    afrodytaspa.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Peeling jest dobrym rozwiązaniem w przypadku wrastających włosków, ale ciemne kropki mogą też być oznaką zbytniego podrażnienia skóry w trakcie depilacji. Być może warto zastanowić się nad jakimż preparatem łagodzącym tego typu problemy?

    Wydaje mi się, że wyprawa na depilację do kosmetyczki, którą doradzała jedna z przedmówczyń to żwietny pomysł. Na tego typu problemy najlepiej zaradzi profesjonalista, który rozpozna, jaka jest przyczyna występowania zmian na skórze.

    Mehi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    No wlasnie tez mialam ten problem i keranorm sie swietnie sprawdzil, nie mam juz podraznionej skory. Co do pani kosmetyczki tez sie zgadzam – co profesjonalista, to profesjonalista 🙂 pamietaj jednak, ze to nie wystarczy i ze musisz do takich zabiegow regularnie przygotowywac skore, czyli nawilzac, nawilzac i jeszcze raz nawilzac…

    darknesrose
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Mam ten sam problem, z tym że wizyta u kosmetyczki nic nie pomogła. Po kilku godzinach te krostki u mnie blakną, ale i tak zostają żlady. I jak tu chodzić w spódniczkach??

    Mehi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Wiesz, czasem tez wplyw ma na to kiedy robilas depilacje, ja np przed okresem nie moge tego robic, bo mi sie od razu siniaki robia, skora jest wtedy bardziej wrazliwa. Mowie Ci, sprobuj ten kremik, on mi pomogl nie raz po depilacji 🙂 lagodzi podraznienia i skora lepiej wyglada

    Mehi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Marzeno, ja przerzucilam sie na depilacje pasta cukrowa, mozesz zakupic na allegro gotowa albo sama zrobic, na poczatek radzilabym Ci jednak kupc gotowa paste, zebys wiedziala jak to powinno wygladac, albo pojsc do kosmetyczki. Troche boli ale znacznie mniej niz wosk 🙂 i mi sie zmniejszyly podraznienia, nastepnego dnia nie ma sladu, smaruje tez specjalnym kremem, ktory jest przystosowany do problemu zapobiegania powstawania krostek po depilacji i wrastania wloskow, nazywa sie keranorm. Powinnas tez uzywac raz w tygodniu peelingow, dobry jest peeling z garniera, taki zolty.

    KlaraK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Witam… Mam na imię Ewelina… Mam problem… Zawsze po depilacji, niezależie od tego czy jest to depilacja woskowa czy depilatorem czy maszynką, pozostają mi na nogach od kolan w dół, takie małe, ciemne kropeczki. To jest MEGAdołujące… nie wiem czy w ogóle można na to zaradzić chciałabym dodać, że mam jażniejszą karnację skóry, ale też nie za bardzo, a jeżeli użyję balsamu samoopalającego to ,,to coż” i tak jest bardzo widoczne i nie znika! O solarium nawet nie ma mowy, bo jestem blondynką…. Proszę o rady i pomoc… z góry dziękuję za wsparcie… 😥 😥 😥 😥 😥

    Od kiedy przestałam używać wszystkiego, co wyrywa włosy (czytaj: używam golarek jednorazowych) problem zniknął 😉

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    Na pewno nie kupujcie takiego kremu po depilacji Veet. Zero efektow. Ja mam bardzoe ciemne wlosy, tez na nogach nistety i wieczny problem z wrastaniem po depilacji depilatorem. Mial pomoc ten Veet, ale no way… znacie cos?

    Mehi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    dla mnie veet sie okazal totalna klapa, wloski wrastaly tak, jak wrastaly i wcale nie opoznilo wzrostu wloskow, takze…nie polecam. Ja sprobowalam keranormu i faktycznie to, co obiecywali na ulotce, sprawdzilo sie. Moze zapach jest sredni, tak lekarstwem pachnie troche, ale wazny rezultat 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zadbać o nogi, aby wyglądały ładnie? ;("

Przewiń na górę