• Autor
    Odp.
  • eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Jeżli chodzi o tzatziki – też je uwielbiam i to prawda, że sprawdzają się do wszystkiego

    pinezka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    oczywiżcie, że polska. Pomijając żwięta, kiedy nasze menu trochę się zmienia, to zawsze uwielbiałam polskie kasze. Jęczmienna, gryczana, jaglana, kus-kus… Te dwie ostatnie dostałam ostatnio od Sante, nawet nie wiedziałam,że takie robią 😉 Polska kuchnia na zawsze najlepsza i tyle 😀

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    zdecydowania kuchnia włoska 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    zdecydowania kuchnia włoska 😉

    dagmarko, to znaczy?! 😆

    lisa_wawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Włoska – bo jest przede wszystkim smaczna i zwykle wspaniale doprawiona. No i trudno od niej przytyć. Wszystko ma odpowiednie dawki kalorii – nie za wiele, ale z głodu też nie da się pomrzeć ;D

    Natkama
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kuchnia włoska jest bardzo różnorodna i są takie rejony gdzie je się głownie bardzo tłuste dania więc można zdecydowanie przytyć. Co do przyprawienia to jest raczej delikatna i trudno ją pod tym względem porównywać z tym co w kwestii przypraw mają do powiedzenia Azjaci.

    uniqueone
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Uwielbiam kuchnię włoską: spaghetti, lasagne, pizze itp.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Każda kuchnia inaczej smakuje i ma składniki takie jakich nie ma w innych regionach żwiata. Lubię chińską,niezbyt ostrą meksykańską, włoską, ale najbardziej naszą krajową,rodzimą-Polską.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    polska..

    nesca_meti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zdecydowanie najbardziej lubię kuchnię Włoską! Uwielbiam makarony w każdej postaci. Jak dołożymy do tego włoskie wędliny dojrzewające na żniadania, oliwki, oraz sery, to w zasadzie mogłabym nie przestawać jeżć 🙂

    nesca_meti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Co do kuchni polskiej, to oczywiżcie, nie mówię, że jest zła. Niestety jak dla mnie jest trochę za ciężka. Chociaż uwielbiam mnóstwo potraw także z kuchni polskiej. Ogólnie uwielbiam jeżć, co nie ułatwia mi niestety życia 🙁

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Co do kuchni polskiej, to oczywiżcie, nie mówię, że jest zła. Niestety jak dla mnie jest trochę za ciężka. Chociaż uwielbiam mnóstwo potraw także z kuchni polskiej. Ogólnie uwielbiam jeżć, co nie ułatwia mi niestety życia 🙁

    haha skad ja to znam.. tez uwielbiam jesc 😉

    remisiek22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Meksykańska <3

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Moja ulubiona kuchnia to orientalna, a ulubiona potrawa to kalmary w sosie pikantnym. Sama nie potrafię tak gotować ale od czasu do czasu jadam w Mekong w Nowym Sączu.

    ryjek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Moja mama żmieje się ze mnie że jestem wszytskożerna, jak koza 😛 Oczywiżcie nie wybrzydzam jeżli chodzi o kuchnie bo jestem otwarta na nowe smaki, ale na jakożć krzywię się i to czasem bardzo. Jestem lojalna dla tego, co dobre. Lubię kuchnie polską, włoską i chińską “ to chyba najbardziej, ostatnio też indyjską i meksykańską “ chili con carne podbiło moje serce 😉 W ogóle lubię fasolę albo np., ciecierzyce. Ostatnio jednak reklama (tak, tak, wiem, dałam się reklamie :P) mnie zainspirowała do kupna ciecierzycy w warzywach (gotowa ze słoika, międzychód) i powiem Wam, że wrażenie smakowe pozytywne “ z bagieteczką dobra kolacja była..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka jest Wasza ulubiona kuchnia?"

Przewiń na górę