• Autor
    Odp.
  • kocyk
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Uwielbiam Polską tradycyjną u mamy:)

    kamorgas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Kuchnia włoska – pizza, makarony
    kuchnia meksykańska – na ostro i dobrze doprawione
    i tu pojawia się pytanie – czy zna ktoż jakież ciekawe blogi o kuchni tex-mex?

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Niestety, nie znam żadnych. I też byłabym wdzięczna za polecenie ich, ponieważ lubię kuchnię meksykańską.

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Nasza Polska ale i Włoską kocham!

    vomitheart
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja wręcz przepadam za japońską 🙂

    Martuna 30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Osobiżcie uwielbiam kuchnię włoską, dlatego też na moim stole często gożci lasagne. Oczywiżcie zawsze dodaję do niej przprawy Knorr Naturalnie Smaczne. Składa się on z wielu ziół i przypraw, idealnie dobranych, przez co nie muszę się martwić, że np. dodam za dużo bazylii lub oregano 🙂 co już nie raz mi sie zdarzało:P

    arczipl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Włoska, głównie ze względu na ich pasty i desery. Do tego także tajska. Polskiej unikam, bo jest szczególnie tłusta. Nie powiem jednak, że nie lubię naszych dań, bo zwyczajnie musiałbym skłamać.

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja uwielbiam kuchnię japońską ( macie do polecenia jakieś fajne miejsca w warszawie i okolicach?) oraz kuchnie śródziemnomorską. Akurat nie jestem wielką fanką kuchni polskiej…

    princesskaroline
    Participant
    • Tematów: 38
    • Odp.: 18
    • Stały bywalec

    Ja chyba zjem wszystko o ile serwuje ją moja ulubiona restauracja Instalacje art Bistro w Wawie. Chociaż najbardziej lubię ryby w zasadzie w każdym wydaniu 😀

    DunncanDucatti
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mogę powiedzieć, że wybór mebli kuchennych nie jest takim łatwym zadaniem, ja się z tym spotkałem, że okazało się, że trzeba znać wiele niuansów, dobrze, że znalazłem sklep, w którym dzięki konsultantom i kupiłem [usunięto_link], który odpowiadał wszystkim moim wymaganiom i niezbędnym standardom, jakie powinny być!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka jest Wasza ulubiona kuchnia?"

Przewiń na górę