jaki czajnik jest najlepszy?

  • Autor
    Odp.
  • tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    Mam pytanko na temat …czajnikow:) Szukam takiego, ktory sluzylby rowniez jako ozdoba 🙂 Znudzily mi sie zwykle biale bezprzewodowe…

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Tankian, są piękne ze stali nierdzewnej, w nowoczesnych kształtach 🙂 Np. Samsung miał linię, która zaprojektował jakis słynny designer.
    Koszt ok. 200zł

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    hmm…to jeszcze zalezy z jakiej stali nierdzewnej…ostatnio kupilam siostrze na rocznice slubu taki ze stali nierdzewnej, ale byl strasznie brudzacy… zostawaly na nim slady palcow i nie moglam ich niczym zetrzec…

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    Najłatwiej się czyżci te błyszczące ze stali. zależy też na jaką kuchenkę, na gazowej wszystko diabli wezmą:P

    mnie się podobają te:
    [usunięto_link]
    Jarro albo Bello 🙂

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    sliczne te czajniki sa:) szczegolnie ten czarny, tylko szkoda ze ta sa na kuchenke, do podgrzewania ;P

    Ciekawa jestem czy jest cos podobnego, ale z czajniczkow bezprzewodowych 🙂

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]
    ten jest dosyć ciekawy, wczeżniej nigdzie się z czymż podobnym nie spotkałam

    ale wżród bezprzewodowych chyba jakoż specjalnego wyboru nie ma

    muszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    tankian a co powiesz o tego typu znalezisku?:) mnie urzekły:) żliczne!
    [usunięto_link], z tego co tam widzę to cała seria jest…troszkę kosztują ale wyglądają bosko!
    i nie wiem jak Wasze babcie ale moja taki miała;P

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    musza, link kieruje do strony ogólnej, więc nie wiemy o jaki czajnik Ci chodzi 🙂

    Milena, ten Twój faktycznie żmieszny, jak z parodii 😛

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    Milena powiem ci ze nawet fajny ten czajnik;P tylko ze przypomina te czajniki z mojego dziecinstwa, ktorego gwizdanie bylo slychac na pol mojego osiedla ;P ciekawe czy z tym nie jest tak samo:P

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Tankian a takie: [usunięto_link]

    strona produktowa-> [usunięto_link]

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    No ciekawe sa te czajniki, powiem szczerze ze nie spotkalam sie jeszcze z takim 🙂 Jest nie spotykany i pewnie cana tez nie mala… 😛

    muszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    ojoj przepraszam ale chodziło mi dokładnie o te czajniczki haena:) sama bym taki chciała, może Mikuż mi przyniesie:P

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    hmm… a moze dostac takie gdzies w wawie?? nie chce zamawiac z neta… raz juz mi dostarczono uszkodzony zakup:)

    muszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    wiesz co ja nawet taki widziałam, tylko nie jestem pewna w 100% czy to byłam tam bo po tylu sklepach biegałam że szok, ale sprawdź w decorador są w różnych galeriach ale ja byłam w sadybie:)

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    ok trzeba bedzie sprawdzic:) najlepiej jak najszybciej bo juz niedlugo zacznie sie „przed swiateczna goraczka” ;D a moze oszczedze sobie chodzenia po sklepach… musze sprawdzic zrodla ;P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki czajnik jest najlepszy?"

Przewiń na górę