Jakie macie plany na tegoroczne wakacje?

  • Autor
    Odp.
  • MissBella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Marzą mi się mazurskie jeziora 😀 Tylko błagam, bez komarów

    Ninax
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja też jadę na mazury. Ale na jacht a Ty?

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Mi rodzina zapowiedziała ze mam zbierać pieniądze na wakacje bo zabierają mnie na Chorwację 😀 Było by pięknie 😀

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    W tym roku wybieram się nad morze 🙂 nie byłam już tam z kilkanażcie lat…

    Stalew_75
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    działka na kujawach, nad jeziorkiem, tarasik, kawka, wieczorem piwko, dzieci biegające po ogrodzie za psem…. achhhh jak tylko do wakacji w totolotka wygram:)

    sandy87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Nie mam planów bo zazwyczaj wybieram opcje last minute na spontanie, najtaniej wychodzi 🙂 Chociaż odpada ekscytacja oczekiwania i to jest minus 😉

    Histed
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja w tym roku mam zamiar pozwiedzać moje okolice tj Wielkopolskie.Będę jeździć na ryby z chłopakiem,wychodzić na miasto kiedy będę chciała,opalać się nad jeziorem,pływać.Nauczę się grać na jakimż instrumencie i ogólnie będę się żwietnie bawić 😀

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Faktycznie lato się zbliża i o wakacjach należałoby już pomyżleć. Ja mam taką paczkę – czterech przyjaciół i w te wakacje chcemy wyruszyć do Berlina a potem może jakież inne miasto np Frankfurt? Wiem,że po terenie Niemiec mogę jeździć z DB Bahn,natomiast nie wiem czym najtaniej i najlepiej poruszać się po Polsce? Samolot nie wchodzi w grę – boimy się latać,a i koszta nie takie małe. Pozostaje jedynie autobus albo pociąg. I tutaj rodzi się pytanie – macie może jakąkolwiek wiedzę na temat tanich a dobrych połączeń z Katowic lub Wrocławia? I czy istnieją jakież rabaty dla osób wyjeżdżających w grupie? Bo ani ja ani moi przyjaciele nie mamy na ten temat żadnej wiedzy. Dzięki za każdą poradę i podpowiedź. Pozdrawiam i do usłyszenia.

    Wedaactuage40
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Mi rodzina zapowiedziała ze mam zbierać pieniądze na wakacje bo zabierają mnie na Chorwację 😀 Było by pięknie 😀

    marzę o chorwacji, ale jak dzieci troszkę podrosną

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Super, dzięki za linka, chętnie sobie spojrzę. No w grupie niby do 6 osób można do Berlina bardzo tanio dojechać, tak przynajmniej pisze na polskiej stronie bahn.com. A osobiżcie byłaż już w Berlinie? I jak było? Oczywiżcie po samych Niemczech jeździ się super pociągami? O wiele lepiej i wygodniej niż u nas, nie? 🙂 Do usłyszenia.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Szwedzkim wybrzeżem w kierunku Oslo? Czy po prostu zwykły rejs?

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    @Nieidealna wrote:

    Dla mnie przesmak wakacji zaraz się zacznie bo na majówkę płynę w rejs do Szwecji. Genialnie się zapowiada i wszyscy chwalą. Unity Line ma dobre opinie. Oby pogoda dopisała. A same wakacje to już na sam początek czerwa synek jedzie na obóz więc odpoczne psychicznie, a potem w lipcu planujemy jakiż wypad rodzinny. Itaka ma fajne oferty bo jakież promocje się zaczęły to będę musiała popatrzeć czy jest coż wyjątkowego dla nas.

    Ja też włażnie myżlałam by na wakacje wybrać się włażnie do skandynawi, kuszą mnie tamtejsze parki rozrywki, czy też legoland..przeglądam włażnie różne opcje na skandynawskiewakacje.pl, mam już dosyć upałów, w tym roku chcę postawić na rozrywkę, a nie leżenie na plaży 🙂

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja znam Eurodisneyland pod Paryżem, fajna opcja też Tropikal Island w Niemczech. W Brukseli Park mini europy, obok Atomium i aquapark.. Pewnie jest ich znacznie więcej..no ale w tym roku podbijam Skandynawię. Na pewno stawiamy na rejs promem, już sobie sprawdziłam wszystkie opcję i najbardziej odpowiadają mi oferty z Unity Line. Na lipiec jest ekstra promocja 30%taniej samochód+kierowca 256zł, a każda kolejna osoba do samochodu tylko 59zł.

    manga99
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja chciałam popracować trochę, żeby zarobić na studia, ale mi to chyba nie wyjdzie. Uwielbiam zwiedzanie Krakowa nocą, więc pewnie na tym się skończy 🙂 Dużo książek, filmów i seriali 🙂

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    To ja jeszcze dodam ze w okresie wakacyjnym na dzieci czekają nie tylko sale zabaw na promie ale tez animatorzy którzy pobawią sie z dziećmi, poprowadzą różne zabawy i zajmą się dziećmi podczas gdy rodzice pójdą chociażby napić się kawy 😉 [usunięto_link] Myżle ze to fajna opcja zarówno dla dzieci jak i rodziców 😉

    O tego nie wiedziałam, to fajnie, że dzieci się nie nudzą. A jakie są atrakcje na promie dla dorosłych?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie macie plany na tegoroczne wakacje?"

Przewiń na górę