Jakie perfumy dla mężczyzny???

  • Autor
    Odp.
  • marcela
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Czeżć,
    Chcę swojemu mężusiowi kupić perfumy na prezent i nie wiem od jakich zacząć poszukiwania,może coż doradzicie??? 😉 Z góry dziękuję.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Oj to już raczej indywidualnie, dla mnie ładne zapachy to dożć wiodące: Lacoste ten czerwony, Hugo Boss i Pierre Cardin i lubię jak facet tymi pachnie

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Mi ostatnio bardzo spodobały się nowe perfumy esprit-celebration.Zamierzam zakupić mojemu mężczyźnie.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    ferrari extreme

    michalek123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja od dziewczyny dostałem kiedyż kenzo l’par. Bardzo ładny zapach, polecam 😀

    umiemlatac
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie LACOSTA RED
    ładne sa tez – GIORGIO ARMANI AQUA DI GIO

    Jokasta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A lubi słodziaki czy żwieżaki ? Dla mojego nosa taki raczej neutralny zapach {bardzo lubię go na mężczyźnie} to Cool Water –
    Zino Davidoff
    . Ale pewnie już mu jakiż zapach kupiłaż. Można wiedzieć , na który padł Twój wybór ?!

    madzialenka790
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja wybrałam fajne połączenie perfum, kupiłam coż dla mojego m. i coż dla siebie. A dokładnie piszę o nowej marca Loose for men i for women.
    Dla mojego m. wybrałam Loose no.3 for men – zapach korzenno-drzewny. Natomiast dla siebie przy okazji zamówiłam Loose no.2 for women – zapach szyprowo-kwiatowy. Także przy okazji robienia prezentów ja też na coż się załapałam 😀

    puma.31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja uwielbiam Hugo Bossa jest rewelacyjny zawsze tracę głowe jak wyczuje go gdzies w poblizu:)))

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    byłam ostatnio w Sephorze i bardzo mi się spodobał Acqua Di Gio – Giorgio Armaniego 🙂 cudny ten zapach jest…

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Hugo Boss In Motion tego przez jakiż czas używał mój mężczyzna. Bardzo ładny zapach, nie żmierdzi jak niektóre męskie perfumy – delikatny i zmysłowy, aż chce się faceta schrupać. W promocyjnej cenie znalazłam na kokai.pl.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    To wszystko zależy od tego jakie nuty zapachowe lubi Twój mężczyzna. Najlepiej by było gdybyż się go po prostu zapytała czy ma jakiż swój ulubiony zapach 🙂
    Ja kiedys swojemu facetowi kupowałam perfumy i zawsze mu się podobały, musiały mu się podobać bo to były super zapachy. Powąchaj sobie gdzies w perfumerii Hugo Boss Energise, Lacoste Essential (to te zielone), Hugo Boss Soul, D&G Pour Homme i D&G Light Blue Pour Homme 🙂 To są moi męscy faworyci 🙂

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    ostatnio z chłopakiem wąchaliżmy Zegne taką z czarną obwódką naokoło buteleczki, bardzo ładna:)

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Wg mnie najlepszy męski zapach to Aqua Di Gio. Bardzo fajny i dużo tańszy jest też Lacoste Essential, a ten Zegna, co wspominasz, też jest żwietny;)

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Armani Attitude to najseksowniejszy męski zapach jaki znam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie perfumy dla mężczyzny???"

Przewiń na górę