• Autor
    Odp.
  • secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Dla mężczyzn… hm…. Hugo Bossy są żwietne. Kiedyż w douglasie tak długo stałam przy regale z tymi perfumami, że aż taki ekspedientka się ze mnie żmiała 😀
    Ale tam drogie sa bardzo te perfumy. Wolałam zamówić je swojemu chłopaki w kokai.pl 🙂

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Perfumy dla mężczyzny… Oczywiscie kwestia gustu,ale wyrażę swoją opinię,bardzo podobają mi sie Lacoste Essential są delikatne i zarazem bardzo zmysłowe.

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Wg mnie najlepszy męski zapach to Aqua Di Gio. Bardzo fajny i dużo tańszy jest też Lacoste Essential, a ten Zegna, co wspominasz, też jest żwietny;)

    Piękny:)

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Myżlę, że podobnie jak w przypadku kobiet, tak i z mężczyznami wybór zapachu jest sprawą dożć indywidualna. Ja mojemu mężczyźnie kupiłam DKNY w perfumerii kokai.pl. I moim zdaniem ten zapach jest dla niego najlepszy, a już „próbowałam” na nim różne zapachy;)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ja swojego faceta uwielbiam w zapachu Hugo Bossa Energise. I w ciągu dnia jak się nimi spryska i na jakież większe wieczorne wyjżcie pachnie fantastycznie. Ostatnio też w perfumerii kokai.pl znalazłam w fajnej cenie perfumy D&G Pour Homme i zakupiłam je 🙂 Mnie się bardzo podobają a i mój facet jestz nich zadowolony 🙂

    kris79
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Czeżć,
    Chcę swojemu mężusiowi kupić perfumy na prezent i nie wiem od jakich zacząć poszukiwania,może coż doradzicie??? 😉 Z góry dziękuję.

    Co lubią mężczyźni? Gadżety!

    Dla faceta proponuję takie perfumy jak:

    1. [usunięto_link]

    2. [usunięto_link]

    3. [usunięto_link]

    4. [usunięto_link]

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Z lżejszych nut dla mężczyzn moim faworytem jest zdecydowanie Lacoste Essential, natomiast jesli chodzi o cięższe nuty, radzę poszukac w asortymencie Dior’a np. zapach Fahrenheit.[/code]

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    No i ja kupiłam swojemu chłopcu pod choinkę tą Zegne:) Jest piękna

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Jeżli chodzi o zapach mojego mężczyzny to uwielbiam dwa : Acqua Di Gio – Giorgio Armaniego i mój faworyt od wielu lat Fahrenheit “ Christiana Diora zmysłowy i zniewalający 😀

    kasiaamazonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Mój partner używa Givenchy [Pi] … aż kręci się od nich w głowie. Są wspaniałe. Polecam

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Zgadzam się z Delicją, Fahrenheit Diora jest powalający. Już samo opakowanie oddaje charakter tego zapachu, jest po prostu gorący i namiętny.

    wiki232
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Kanion silver edt, naprawdę udana woda toaletowa. Plusy: Jakożć i trwałożć zapachu oraz cena.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Dla mnie włażnie trwałożć jest wyznacznikiem jakożci perfum, chociaż wiadomo, że niektóre nuty słabiej się utrzymują. Dlatego przy wyborze perfum kieruję się ich trwałożcią.

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja ostatnio kupiłam mojemu chłopakowi perfumy Lacoste Essential sklepie internetowym perfumytaniej.pl. Cena naprawdę niewygórowana za oryginalne perfumy. W dodatku bardzo jestem zadowolona z szybkiej przesyłki.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja ostatnio kupiłam mojemu chłopakowi perfumy Lacoste Essential sklepie internetowym perfumytaniej.pl. Cena naprawdę niewygórowana za oryginalne perfumy. W dodatku bardzo jestem zadowolona z szybkiej przesyłki.

    Jesteż pewna że oryginalne?mam jakież opory przed kupowaniem perfum w sieci,może to to pewnej aferze mi zostało..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie perfumy dla mężczyzny???"

Przewiń na górę