• Autor
    Odp.
  • roztargniona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Aqua di gio Armaniego 8) żwietne

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Bardzo subtelne i zarazem męskie są Aqua di gio,nie da się tego ukryc,ale polecam także Mexx Ice touch lub Puma Animagical-troche dla młodszych facetów,ale zapach żwietny.

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    To są dwa zupełnie inne zapachu 😉
    woda perfumowana yDe 2 ma ciepły i subtelny zapach. Yde2 zawiera ogromną ilożć olejków eterycznych.
    Yde5 jest droższe. To taki zapach liżci pomidora roztartych na palcach 😉
    Trzeba to poczuć, by wiedzieć o co chodzi 😉

    Marcia_D
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ja polecam na prezent dla faceta perfumy D&G granatowe, żwietny zapach. Kiedyż swojemu sprawiłam na urodziny i bardzo mu się podobały. Kiedyż miał jeszcze bardzo ładne chanel allure homme sport o ile pamiętam, też miały bardzo ładny zapach.

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Hugo Boss szary 🙂

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Dior intense – można oszaleć po prostu 😳

    krzyzak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Mogę polecić nr 198 z zapach.fm. Mój mąż używa ich już od dłuższego czasu i jestem w nich zakochana.

    succubia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jean Paul Gaultier “ œLe Male jest wspaniała! Uwielbiam ją! Super-extra męska:)

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Mexx Ice Touch to dobra propozycja na zimę dla faceta,jednak polecam spróbować także testera Hugo Bossa szarego,który ma niesamowity,męski zapach. Zależy też czy ktoż woli owocowe,czy raczej zimne,takie typowo męskie intensywne zapachy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie perfumy dla mężczyzny???"

Przewiń na górę