Jakie talent show oglądacie?

  • Autor
    Odp.
  • Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Jest tego trochę, nawet sama nie wiem ile. Oglądałam kiedyż idola – to chyba był pierwszy tego typu program – a przepraszam szansa na sukces była pierwsza!
    Teraz czasem zerknę na mam talent, ciekawe postaci tam się przewijają, ale generalnie nie ogladam tv, wolę internet, wtedy sama decyduję kiedy mam czas obejrzeć to, na co mam ochotę 😉
    A jak u was? Co oglądacie?

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    A ja oglądam najczężciej „Mam talent” 😀
    Czasem zerknę na „bitwę na glosy” oraz „Must be the music „.
    Nie widziałam natomiast programu pt. „MasterChef”. Warty jest oglądania??

    Marta1410
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja lubię oglądać „Mam talent” oraz „Must be de music” 🙂

    izorek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Po Big Brotherze i Idolu wszystkie SHOŁ straciły na żwieżożci, jakożci i oryginalnożci.
    Nie oglądam nic 🙂

    pampam
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Też poprzestałam na 'Idolu’, reszta była wtórna i nie podobało mi się wykorzystywanie jakiż osobistych historii dla zdobycia współczucia widzów :/

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Ja bardzo lubie Must be the music. Reszta jakos nie przypadla mi do gustu, chociaz probowalam kazdego po jednym odcinku ogladac.

    fashionette
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja przestalam juz ogladac jakiekolwiek talent shows, jest juz ich za duzo i format sie wyczerpal.

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    A ja oglądam Mam Talent. Jedyne co teraz da się oglądać bo przynajmniej można się pożmiać a czasami zobaczyć naprawdę utalentowanych ludzi, wyczyniających niesamowite rzeczy.

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja oglądam „Must be the music” oraz „Mam talent”, chociaż ogólnie oglądam raz po raz inne talent show.
    Brakuje mi jednak takiego programu, w którym to widzowie mieliby największe prawo głosu. Po za tym nie ma talent show, w którym osoby rywalizowałyby na polu aktorskim.

    marianna81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A mnie np. wkurza, że do „Mam talent” idą ludzie żpiewać… Poszliby z tym do programu, który jest wyłącznie dla muzyków, a ten zostawili dla różnych ciekawych osobowożci… za dużo tego żpiewania.

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Ja raczej nie oglądam tv. Szkoda mi na to czasu. Wolę marnować go na filmy czy surfowanie po necie 😉 Zerkam czasem na „mam talent” jak akurat rodzice oglądają 😛
    Kiedyż oglądałam czężciej i sporo tego było. Ale teraz jakoż wydaje mi się, że to wszystko się przejadło. O Tańcu z Gwiazdami nie wspominając ;o
    Zresztą czy ludzie, którzy wygrywają taki program w rzeczywistożci osiągają sukces? Rozwijają się do momentu kiedy „nie znudzą się publicznożci, bo telewizja w końcu przestaje ich promować” i co..i koniec kariery?

    izorek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Nie ogladam nic. Teraz wszystko zeszło na psy. Jurorzy i Wokaliżci.
    Oglądałam Idola. Do 3 sezonu. Był żwieży i energiczny… dziż wszystko to klony z zachodu. Żendada.

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    A mnie np. wkurza, że do „Mam talent” idą ludzie żpiewać… Poszliby z tym do programu, który jest wyłącznie dla muzyków, a ten zostawili dla różnych ciekawych osobowożci… za dużo tego żpiewania.

    Dokładnie, zgadzam się. 🙂

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Ostatnio robi się głożno o programie ONLINE! „Zostań Gwiazdą Filmową”
    Słyszeliżcie? I czy uważacie ten program za wiarygodny?
    Bo ja bym w sumie się skusiła.. 😀 Dużo do stracenia nie ma..

    Przede wszystkim nagrodą nie jest kasa, a bilet do żwiata kariery. Rola w filmie, wyjazd na festiwal w Cannes. To musi być fascynujące 🙂

    LuBoot
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A mnie np. wkurza, że do „Mam talent” idą ludzie żpiewać… Poszliby z tym do programu, który jest wyłącznie dla muzyków, a ten zostawili dla różnych ciekawych osobowożci… za dużo tego żpiewania.

    Dokładnie, zgadzam się. 🙂

    Ja też! święta prawda! ://

    Lubię Master Chefa oglądać i ciekawi mnie nowy talent show Zostań Gwiazdą Filmową…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie talent show oglądacie?"

Przewiń na górę