• Autor
    Odp.
  • pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Na urodzinach siostrzenicy pochlałam czerwonego wina… :/. Aż 3 puchary :).

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Kupiłam fajne gadzety dla znajomych na nici.pl
    Miałam kupon rabatowy wiec az tak mnie to drogo nie kosztowało 😉

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    jeszcze nie uległam, ale już paczka leży koło mnie, więc nie ma odwrotu – pokusa na dziż to chipsy 😉

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Ale bym pożarła chipsów… Na szczężcie- nie mam w domu 🙂

    filipa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Mnie dzisiaj skręca. Zjadła bym coż słodkiego i chyba zaraz pójdę do cukierni. Dobre ciacho to jest to za mną dzisiaj chodzi.

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    A ja dziż miałam baaardzo dużo rzeczy zrobić, a pozwoliłam sobie na słodkie lenistwo….

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Coca-cola, zimna, stoi litrowa butla w lodówce 😛

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Dziż uległam i kupiłąm pakę chipsów paprykowych. A potem ponownie uległam i nim się spostrzegłam, zjadłam całą dużą paczkę :(.

    Cypitrynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    moja pokusa była taka tyćka tyciuteńka 🙂 kupiłam sobie ręcznie robione kolczyki, które tak generalnie mogłam zrobić sama, ale bałam się, że zepsuję i muszę się nimi pochwalić, bo mnie urzekły: [usunięto_link]
    jupi

    anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Ja zjadłam batonika, ale nie mam problemów z wagą… za to skusiłam się na wyjazd, weszłam na stronę i znalazłam coż, co mi się spodobało, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęłam. 🙂

    Oreo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czekolada rano : ( Ale na szczężcie włażnie wróciłam z Afro Dance, więc trochę kalorii udało mi się spalić. Gdyby któraż była z Krakowa, to polecam, chyba tylko Ananday na Kazimierzu ma takie tańce, a są mega energetyczne i można się nieźle spocić.

    whiteangel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja się skusiłam na torcik wedlowski 😛 trochę się zasłodziłam, ale nie przeszkodziło mi to w zjedzeniu pizzy jakież 20 minut temu 😀 jestem obżarciuchem, ale jedzenie to taka przyjemnożć 🙂

    justka2805
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    uległam słodyczą kupując sobie batonika…. ale żeby w jakis sposob sie usprawieliwić kupiłam jogurt naturalny 🙂 głupie tłumaczenie ale zawsze jest 🙂 choć od dłuższego czasu trzymam w mocnym postanowieniu i nie jedzeniu słodyczy tak dziż w ramach chandry musiałam sobie jakoż życie osłodzić….

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Nie zrobiłam dziż dla siebie nic… Kurczę, muszę to szybko nadrobić! 🙂

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Zjadłam na żniadanie duży kawałek kopca kreta, upiekłam wczoraj to ciasto z pudełka i już zjadłam ponad połowę takie pyszne 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakiej pokusie dzisiaj uległaż"

Przewiń na górę