• Autor
    Odp.
  • raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    A pigułki wzięłaż ? 😆

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    wchłonęłam na żniadanie dwa razy więcej niż zazwyczaj….zaszalałam, niech to – brzuch mi się rozejdzie w szwach zaraz, a minęło bagatela 7 godzin (nie ma to jak wymyżlić sobie najedzenie się na zapas 😕 )

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Sernik własnej roboty, pierwszy raz w życiu udał mi sie huura! Skusiłam sie i zrobiłam go. Pokusa to chyba dobry doradca:)

    Kolunio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Wczoraj moja dziewczyna wyciągnęła z szuflady czekoladę i mówi: spróbuj moja ulubiona.
    No i całą na spółkę zjedliżmy.
    Dobra była 😀

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Czekolada – doooobra

    A ja zamiast się uczyć oglądałem przyjaciół…uzależnia…

    agata35
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    zamiast przedweekendowych porządków domowych swoją przytulnożcią skusiło mnie… łóżko. I tak całe popołudnie przespałam, a plany były takie ambitne ;P

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja dzisiaj jak zwykle uległam pokusie zjedzenia ciasteczek. 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    uhhh nie mogłam się powstrzymać i pochłonęłam pół wielkiej paczki crunchipsów o smaku kurczaka z chrupiąca skórką 😀

    Wiza_Iza
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Czekolada z orzechami, pomimo postanowień noworocznych…

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    pierniki
    beczy
    na szczężcie zjadłam, wiecej nie będzie

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ja zawsze zimą mam większa ochotę na słodycze.szczególnie własnie na czekoladę.Nawet dziż uległam i do porannej kawy zjadłam kilka kawałków. Na szczężcie do pracy chodzę na piechotę:)

    [usunięto_link]

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Jeszcze żadnej… ale leży przede mną tabliczka czekolady i słyszę jak mówi: „no zjedz mnie wreszcie!” 😀

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Jestem fanką biżuterii. Kocham ją komponować, miksować, tworzyć. Sklep „Niebieski-koralik” udostępnia mi to przy bardzo miłej i profesjonalnej obsłudze. Biżuteria jest włoskiej marki Biagi i jest wyjątkowa, w dodatku w korzystnych cenach. Asortyment jest bardzo duży i stale się powiększa,a ja ulegam ich pokusom.

    donata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    uleglam dzis slodyczom;P obiecalam sobie, ze juz nie bede ich tak duzo jesc…ale niestety ;( uleglam im;P

    Słodycze, to i moja wielka słabożć, tłusty czwartek zupełanie mnie dobił… uwielbiam wprost. Dla przeiwwagi jesz jakież sałtki, lub starasz sie uprawiac sport?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    wczorajszym pączkom 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakiej pokusie dzisiaj uległaż"

Przewiń na górę