• Autor
    Odp.
  • bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Łoooo oni mają tak całkiem niezłe ceny w tym ecco 😛 Chociaż buty to jedna z rzeczy, na którą nie jest mi żal wydać pieniędzy. Styl ecco mi nie bardzo odpowiada, wolę jakież skórzane kozaki, albo całkiem klasyczne adidasy 🙂 Carie te co pokazujesz pumy są żwietne

    emcafe
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    kozaczki

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Te papcie z palcami to takie żabie z lekka i ten model akurat wygląda na żabiożć w niezbyt atrakcyjnym wydaniu;)

    A na jesień, jak zwykle czerń, trochę szarożci. Buty bordowe też są ok. Nie ma co szaleć akurat w obuwiu z kolorami jesieni (pomarańczowy czy żółty), lepiej to zostawić na płaszcz lub elementy typu apaszka, rajstopy, rękawiczki – ładnie rozżwietlą klasyczne czarne pantofle;)

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    świetna ta Venezia.szkoda,ze ceny takie wysokie:)

    szpila720
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Generalnie włoskie marki – Venezia, czy Prima Moda nie należą do najtańszych. Ale ten styl i klasa warte są swojej ceny. Uważam, że lepiej mieć w szafie 2-3 pary butów dobrej jakożci, niż 10 par jakiegoż sztucznego badziewia.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Kupiłam ładne czerwone kozaki u polskiego producenta.Polecam.Szybka dostawa i jakożć żwietna.

    xxxxxxxxxxxxxxxxxx

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Z wesołych butów to podobają mi się zdecydowanie te xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Są niby czarne, ale dzięki tym kolorowym akcentom powodują, że wyglądają całkiem delikatnie i wesoło. Podeszwa wykonana jest z antypożlizgowej gumy dzięki czemu buty ni żlizgają się i nadają na jesień.

    agnieszka_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mnie się bardzo na taką szaro-burą pogodę podobają buty w kolorze takim karmelowym, musztardowym… coż takiego 🙂 Prima Moda ma takie włażnie i szalenie mi się podobają! Są takie… weselsze a zarazem bardzo kobiece 🙂

    szpila720
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja mam takie i jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam:)

    agnieszka_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    No i kupiłam te karmelowe 😀 😀 😀 Bardzo mi się podobały te co tu Szpila wkleiła ale wysokie a mi potrzeba do biegania po mieżcie butów 🙄 Więc kupiłam z PM buciki z Pronto Mody, takie zupełnie płaskie na suwak kozaczki 😀 jestem zachwycona ich wygodą! jupi

    szpila720
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tak, wiem jakie:) Nawet mierzyłam – rzeczywiżcie bardzo wygodne. Ja jednak mam hopla na punkcie szpilek. Bardzo podobają mi się takie czarne na platformie pokryte koronką!

    agnieszka_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jejku piękne!!!!!! Ja mam taką sukienkę czarną gładką z jednym elementem koronkowym…. ale by pasowały. Piękne są naprawdę. Wiadomo, że są na wyjżcia bo koronka jest nawet na platformie ale o to chodzi. Chyba coż takiego na sylwestra trzeba zakupić :mrgreen:

    disco_polo_nistka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Też się podobają – klasa 🙂

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Kupowałam od Merg – wielokrotnie, wolę robić to przez internet choćby dlatego, że wybór jest większy. A inna sprawa, że po prostu mi się jeszcze nie zdarzyło, żebym szukając w sieci, nie znalazła odpowiadających mi butów. Po prostu takie warunki mi odpowiadają.

    Monika Nowak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja to chyba jestem jakąż kosmitką, bo nie za bardzo lubię robić zakupy. Tzn nienawidzę chodzić do sklepu i podejmować próby upolowania czegoż w dżungli ofert i klientek 🙂 Wolę sprawdzone portaliki i zakupy w domowym zaciszu. Ostatnio intensywnie męczę E-kaja.pl bo trafiłam na zacne promocje oryginalnego obuwia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jesień idzie…jakie buty?"

Przewiń na górę