• Autor
    Odp.
  • korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Patrzcie po Merg. Na wiosnę mam już od nich kupione żwietne botki. Nie widzę powodów do kupowania znanych marek, tym bardziej, że te cudowne marki w żaden sposób nie przekładają się specjalnie na jakożć. Macie podobne wrażenie?

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    One są od Merg – kolor dosyć estetyczny, moim zdaniem wyglądają całkiem fajnie, nie rzucają się do przesady w oczy, ale przecież wiadomo, że to głównie zależy od was.

    jaka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Teraz w Deichamnie są fajne buty na jesień. Zwłaszcza z kategorii traperków.

    Katarzyna Marcinkiewicz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja jestem totalnie za przełamaniem jesiennej mody jakimiś kolorowymi botkami :> Osobiście bardzo lubię czerwone buty. Nie wiem czemu, jakoś tak po prostu mam 😛 Teraz czaję się na czerwone botki z Wojasa, o te [usunięto_link]
    Wyglądają re we la cyj nie!

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Kupiłam botki od Amoreshoes, czyli już zdecydowanie górna półka jakościowa, fajne i wygodne buty, z bardzo dobrych materiałów. Mam brązowe botki, z rzemykiem, są unikatowe – przynajmniej w moim otoczeniu nie widziałam żadnej dziewczyny w takich butach. Ogólnie – zdecydowanie odpowiadają mi takie klimaty.

    suzanna.w
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Teraz trzeba by się zastanawiać jakie na wiosnę buty 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jesień idzie…jakie buty?"

Przewiń na górę