Już niedługo wakacje:)

  • Autor
    Odp.
  • asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Macie już jakież plany na wakacje? Jeżeli tak to podzielcie się. Ja chciałabym pojechać w jakież fajne miejsce ale sama nie wiem gdzie. Wybór jest zbyt duży. Z ofert jakich biur podróży zazwyczaj korzystacie?

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Asiulka, ja to lubię góry – np. Tatry w miarę Wysokie 😉 albo i niższe…
    zależy kto ze mną chodzi 😆 mogą być i doliny, hehe…

    a tak poważnie, to pewnie, że jeżli mam z sobą kobietę, to bardzo lubię Australię lub Kanary, jakież wulkany i wyspy… co Ty na to? 🙄

    może jeszcze fajnie by było poprzez Afrykę – zobaczyć te duże, dzikie i mhroczne zwierzaki, co!? 👿

    PS. a lubisz popluskać się w morzu? oczywiżcie! jak moja dziewczyna 😀
    tam też się zabałamucę 😉 gdyby mi się zdarzył dzieciak – to ulepię z nim zamki… :ok:

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Zwiedzania Afryki to moje marzenie ale to raczej nie na moja kieszeń. Marzy mi się zobaczenie tych wszystkich wspaniałych zwierząt w ich żrodowisku naturalnym:) Ale jeszcze nie wiem co będzie z mojej wyprawy, bo podejrzewam, że mi też się trafił dzieciak:) (pewnożci 100% jeszcze nie mam). Coż czuję, że skończy się na spokojnym plażowaniu:)

    1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Chcę pojechać na wakacje do Bułgarii no ale co z tego wyjdzie to zobaczymy. Ceny nie są zbyt wysokie a jednak Państwo ma uroki niezwykłe.

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Jak tak sobie oglądam oferty Biur Podróży to dochodzę do wniosku, że nie opłaca się jeździć nad polskie morze. Dwa lata temu byliżmy z chłopakiem nad polskim morzem i w 10 dni straciliżmy 1700 zł. A muszę dodać, że spaliżmy u znajomego, który ma pole namiotowe i przyczepy i zapłaciliżmy tylko klimatyczne i tak symbolicznie daliżmy znajomemu.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja straciłem znacznie miej 😉

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    No ale to na dwie osoby.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Oj Afryka mnie także się marzy. Niestety plany coraz to się oddalają (w totka by się przydało wygrać). W planach moje ukochane mazury – mam nadzieję, że będzie lato. Wiosny brak.

    Martusia_87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nad nasze morze 🙂

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Moim marzeniem jest zwiedzenie i objechanie Chin:)
    Ale cóż… w tym roku najprawdopodobniej Bułgaria:) Słyszałam, ze ładnie i tanio:)!

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Marzeniem jest wyjechać i zwiedzić całą Japonię … wzdłuż i wszerz :] zobaczymy na stare lata co będzie z tych marzeń 😉

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Japonia też jest moim marzeniem – oprócz szeregu zabytków, chętnie bym zobaczyła Tokio!

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Jednak przed tym wyjazdem zamierzam najpierw zwiedzić nasz kraj, co by później nikt nie mógł mi zarzucić „Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie”

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Polecam śląskie, moim zdaniem region bardzo niedoceniany turystycznie, na szczężcie juz się to powoli zmienia 😉
    [usunięto_link]

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Mieszkałem 8 lat na żląsku, okolice wałbrzycha … polecam zwiedzić zamek Książ – po prostu piękne miejsce, ogrody, jak również ciekawa historia.

    Dla zainteresowanych – [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Już niedługo wakacje:)"

Przewiń na górę